Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Picco Z baterie
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 19:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2007
Příspěvky: 4
Ahoj mam nasledujici problem s baterkou po plnem nabitim litam cca 5minut pote vrtulnik pomalu klesne a uz se sam odsebe nezvedne, ale u zeme dokaze litat nez se uplne vybije jeste dalsich cca 5min (az prekvapive dlouho a opravdu dlouho vydrzi letat u zeme). Zkousel jsem ho uplne nekolikrat vybit pro naformatovani baterie, ale bez odezvy. Tak jeslti ma nekdo pls dobrej napad tak poradte diky.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 19:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.7.2006
Příspěvky: 616
není v tom li-pol baterie?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 19:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2007
Příspěvky: 4
Je


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 20:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Za první- srdečně tě vítám na RCManii-ať se ti tady líbí a cítíš se tu jako doma.:wink: (jo napsal jsi blbě název threadu -stane se- opravil jsem to) No a k tý baterce- upřesni jak jsi ji "formátoval"- na čem a nebo jak- (hlavně na kolik V na konci) :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Picco Z baterie
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 20:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 1.7.2005
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Kofboy píše:
Zkousel jsem ho uplne nekolikrat vybit pro naformatovani baterie, ale bez odezvy.


A to je spatne, protoze LiPol bateriim takove vybijeni pod koleno nesvedci. Kdyz padne, je treba poseckat na vychladnuti aku (letem se zahriva) a po nekolika minutach dat opet nabijet. Letovy cas 5 minut neni jeste spatny, hodne totiz zalezi, jak je na tom hlavni rotor s vyvazenim listu.

Jinak nahradni aku se da myslim pouzit tato:
http://www.avacom.cz/Aku-clanky/Baterie ... -pol-65mAh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 20:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.3.2007
Příspěvky: 4
Jo diky za opravu.Formatoval jsem to klasickym zpusobem a to ze jsem 3x vybil a potom za se nabil dal jsem to netrapil a jeste jsem nenasel odvaho abych ho rozloup. Myslim si ze mam nejak pridrenej rotor nemate tuseni cim byse to dalo namzat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: baterie?
PříspěvekNapsal: stř 21.03.2007 20:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.1.2007
Příspěvky: 23
Nemyslím si, že mazání pomůže. V kluzných pouzdrech je dost velká vůle. Řekl bych spíš, že máš v hlavním rotoru namotané vlasy. Když otočíš hlavním rotorem jde to zcela zlehka (když do něj strčíš prstem, měl by se alespoň jednou otočit kolem své osy)? Pokud se točí ztěžka, tak je nutné vrtulníček vyčistit. Přístup je do něj velmi špatný, taže ho budeš muset rozloupnout. Není to nijak obtížný krok. Už jsem jich otevřel kolem 20 a nikdy jsem nic nepokazil. Dost kamarádů mi ho přineslo s podobným problémem a vždycky to bylo nějaké svinstvo namotané kolem osy rotoru, nebo se posunul motorek nahoru a malým ozubeným kolečkem drhnul o vrchní stěnu "kabiny" :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz