Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.02.2011 21:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Jičínsko
poridil sem si prvniho spalovaka Raptor 50 Titan SE a ted i po procteni vsech moznych doporuceni tapu co se serv tyce. puvodni navrh S3152 byl zamitnut z nekolika stran a doporuceni zni SC-1258TG, me se tyhle serva zdaji pro zacatek jako velky prepych. U Savoxe sem koukal na vyse zde zminovane SC-0254MG a nebo SC-1251MG (ale tady se cena jiz blizi 1258) tu 0254 bych dal i na plyn.

Gyro přijde GP780 (mam na MT) + servo nejspíš Savox SH-1290MG

Co poradite, jako zlatou stredni cestu (pokud vubec naka je), samo nemusi bejt jen Savox

Diky za rady.

_________________
HiTec Aurora9 ---> Raptor 50 Titan SE; MiniTitan 325; EasyGlider Pro


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.02.2011 22:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2008
Příspěvky: 56
Bydliště: Nupaky
NiCD 4 i 5clanek Sanyo v raptoru nikdy s nicim zadny problem , doba odpovidala kapacite, zalezi dost na tom na kolik V uzivas serva.Odber pri 6V je o poznani vyssi..Litam serva kolektiv, kloneni , klopeni DS610 co se tyka palubniho zdroje lital jsem 2S 2200mAh , externi zhaveni , a 6 x 7minut letu nebyl problem ted tam mam 2S G3 1600mAh a pet sest si jich to hodi taky.Ted byla po rane generalka ,dostane beastX a pujde do bezpadla tak uvidim co si vezmou serva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.02.2011 0:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
Trex700 i Trex600 vzdy jen 4 Nixx clanky. Drive 4x Sanyo SCR pozdeji GP 3700 NiMh. T700 po jedne nadrzi s padlama dobito asi 250mAh a bez padel asi 350mAh. Ctu na NiMh stiznosti na zivotnot ja je mam minimalne 3 roky a jsou porad dobry. je to jednoduchy a spolehlivy reseni. Jedinou nevyhodu kterou na tom vidim je vyssi vaha , ale jinak jen pozitiva :) Litam bez vypinace pouzivam jen konektory na aku 4mm gold. Ted jsem se po roce na elektrice vratil ke spalovaku a stavim uplne novy Trex 700 Nitro a udelam to zase stejne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.03.2011 21:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
vepr píše:
Trex700 i Trex600 vzdy jen 4 Nixx clanky. Drive 4x Sanyo SCR pozdeji GP 3700 NiMh.


Koukam, ze co clovek to jiny nazor. Ja uz zabudoval 4čl NiCd Sanyo SCR 1700mAh pro Rx/serva, na pohodlné žhavení jsem si pořídil úplně nezávislé onboard automatické žhavení s napájením 4xNimH 800mAh - váha dohromady asi 140g navíc. Jo a kdyby to někoho zajímalo, objednal jsem ze stejného čínského obchodu svíčky OS MAX No.8 a vyjde jedna na asi 90Kč a je to skutečně OS :)

A dotaz - proč ses vrátil z elektro zpět na spalovák?

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.03.2011 19:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Jičínsko
muzu te poprosit o odkaz na to automaticke zhaveni, diky

_________________
HiTec Aurora9 ---> Raptor 50 Titan SE; MiniTitan 325; EasyGlider Pro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.03.2011 11:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
Ahoj, je to tady: http://www.sdshobby.net/dc-48-60v-auto- ... p-891.html

Mam uz dve objednavky z tohohle shopu, vse v poradku. Kdyz jsem neco resil, pomerne pozde odpovedeli... ale bylo to pres cinske svatky. Ale zbozi je vse OK, zhaveni funguje, o vikendu jsem jej zkousel poprve na ostro, nekolik startu po sobe OK.. super pohodlne. Zhavim s tim svicku OS 8 motor TT RL 53H.

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.03.2011 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2007
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha, Kunratice
Náhodou jsem na to narazil, vyzkoušeno nemám.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... duct=14840

_________________
T-Rex500HK-Rex 250T-Rex 600Minititan 325SERaptor 30V2DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 07.03.2011 12:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
Dobrej tip, to musí být nový, protože na HK nic takového nebylo! Jo.. vypadá to líp, už proto, že to lze napájet z 2S lipo. Ale ta kabeláž zas nebudí moc dobrý dojem... tamto žhavení má jakoby fajfku, tady vidím jen krokodýla. Na druhou stranu je o dost levnější. Akorát je divný, že v parametrech je, že reguluje napětí a v popisu je že reguluje proud... druhá varianta by byla špatná.

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 08.03.2011 21:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Jičínsko
2 72ka > diky :wink:

_________________
HiTec Aurora9 ---> Raptor 50 Titan SE; MiniTitan 325; EasyGlider Pro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.03.2011 3:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 28
A dotaz - proč ses vrátil z elektro zpět na spalovák?

Pro priznivce elektra musim uznat ze elektrika je skutecne v mnoha prametrech lepsi nez pohon spalovacim motorem. Jenze ja s heli letam pro radost a k tomu elekriku rozhodne nepotrebuji. Let s velkou nitro heli je proste neco jineho nez elektrika. Navic mam v planu letos casto havarovat a jednou uz mi po havarii elektro vrtulnik horel. Opravdu se tesim az bude leto natankuju palivo otru si ruce nazhavim vezmu starter ... Zkratka cela ta procedura u toho :-) Vylital jsem drive asi dveste litru paliva s T600N a T700N. Nasledne jsem lonsky rok lital stovky startu jen elektro T500,T550E. Udelal jsem mensi pocet startu i s T700E, proste mi to ale nebavilo i presto ze letove vlastnosti byly u velke elektriky s V-barem vynikajici.
Babky a dedeckove jezdi na elektrickych kolobezkach a skutecni borci holt tankujou do poradnych masin, tak to zkratka je :-)

Kde jsi prosim koupil ty svicky ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 11.03.2011 12:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.11.2010
Příspěvky: 388
Bydliště: Praha 3
To Vepr - díky, s tímhle názorem na elektriku se ztotožňuju, elektriku lítám celoročně, ale se spalovákama když je fakt hezky, si to prostě víc užívám. I když to vyjde dráž, tak je to víc zážitků.
Svíčky jsem koupil tady http://www.sdshobby.net/os-8-standard-s ... -1400.html - sice tu byly asi za měsíc, ale v zimě to bylo fuk, mám teď dvě do zásoby za hubičku.

_________________
Když letadlo kouří, je to správně!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Raptor 50 Titan SE
PříspěvekNapsal: úte 18.06.2013 19:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 18.3.2013
Příspěvky: 1343
Bydliště: Zlínský kraj
pořídil jsem stavebnici raptora 50 titan SE, jen kit
předběžné vybavení:
-motor Os Max 50 Hyper nebo TT Redline 53
-serva 2x F. 3152digi, 1x F.9254 digi, 1x F.FS-200, Savox CS-1258TG
-gyro Futaba

serva 3152 mám v druhém vrtulníku a jsou super


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz