Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.01.2007 23:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
No taky jsem jedo éro totálně zrušil... :roll:
http://www.modelari.net/album/ostatni/s ... g00018.htm


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2007 17:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2007
Příspěvky: 1126
Bydliště: ŽATEC
Obrázky: 0
Já přistávám dobře a většinou tam kam chci, sice někdy trošku dál, ale vždy na plochu. Je to tím, že asi létám zásadně s hodnými letadly. Čověk musí mít v ruce trochu citu a né, že tam těma kniplama mrská jak o závod a hlavně dobrý rozpočet, vyloučit snos a počítat s větrem. Podrovnávat v požadované výšce a hlavně si hlídat rychlost!!! Protože rychlost je základ úspěšného letu... :D

_________________
Nemusíš vše vědět, ale musíš vědět, kde na vše najdeš odpověď.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2007 19:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
No teda toho se vám povedlo rozmlátit. DOufám, že tento rok pro vás bude šťastnější.
Já jsem svoje letadlo skoro zrušil, ale nemohl jsem za tom, traktor mi prostě nějak přegumoval signál a bylo to... Následoval pád pod plným ´plynem ze celkem velké výšky na dráty chmelnice. Letadlo na sračku. Ještě, že to je výlisek z jakýhosi odolnýho plastu a na ocas vede duralová trubka, jinak ocasní plochy jsou z nějakýho pěnovýho matroše a křídlo taky. Mě naštěstí stačilo kopit náhradní křídla a ocasní plochy.

_________________
Extra VA330
Toro 900 Brtutale


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2007 23:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Co se týče mě tak to SU26M je záležitos stará 4 roky,ale v roce 2006 jsme pokřtil 3Dčko...párátek bylo dost...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2007 16:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
A to je teda nemilé 3D akrobat. Já si chci zkusit postavit nějakého akrobata z EPP, něco menšího aby to motor BM xxxx utáhl.
Toto hranaté letadlo se mi zamlouvá, svou jednoduchostí http://www.rcserver.cz/index.php?option ... &Itemid=40

TAk někdy, ale zatím bez umění přistát na místo kam chci to nemá cenu stavět.

_________________
Extra VA330
Toro 900 Brtutale


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2007 16:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Tak přistávání mám už naštěstí za sebou,ale nikdy se nemí říkat nikdy...to se může stát kdykoliv,že to nevíjde i když už si myslíš,že to umíš :!: Dal bych semi fotku toho 3Dčka ale nějak je mě smutno,když se na ni podívám :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Teď už to jde
PříspěvekNapsal: pon 05.02.2007 11:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2007
Příspěvky: 260
Bydliště: Zdiby
Trénoval jsem pořád, vždy jsem vyletěl, udělal půlkruh a přistával. Vzhldem, že mi baterky vydrželi okolo 20 minut, tak jsem si to opravdu užíval :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.02.2007 12:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.1.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha, Roztoky (letiště RC Airport)
Jo jo přistávání :D Pamatuji si na začátky s Torem (potažené stříbrnou hladkou fólii bylo opravdu divoké) a na pána, co se založenými rukama, opřen o své auto sledoval ´co ta ženská s tím érem hodlá dělat´.
Schytal to chudák špičkou rozběhlého Tora do hrudníku. Kdybych byla chlap, tak mi snad i brutalně vynadá a možná i jednu střihne.

Doteď nejsem schopná chytit křídlo do ruky. Nasměruji ho, umanévruji a pak s hlasitým ´mamíííííí´dřepnu a přidám plyn a vejškovkou :-)
Miluji přihlížející děti, protože mi vždy a ochotně a s nadšením sundaly éro ze stromu nebo ho našly v řepce.

Po Toru přišel Eagle od Potenského a s tím jsem hodiny a hodiny trénovala jen vzlet a přistání. Vyplatilo se to. Byly chvíle, kdy mi na letišti za přistání s Algolem i zatleskali...ale taky držím prvenství za První přistání s algolem na rybníčku ala kachnička a První jednobodové přistání na vrcholu hromady suti s pyloňáčkem :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Přistání ????
PříspěvekNapsal: pon 05.02.2007 16:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.1.2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Hlinsko v Čechách
No to si takhle po práci jdu zalétat a hned na první baterku to posadím za horizont. Tak tam tři hodiny šlapu ve vysoké trávě ,a když se začalo stmívat tak jsem volal posily. Sehnal jsem jich 7. Všichni se divili jak oranžové éro
(Skylady) je možné tak hezky ztratit. No návrhy nech to na ráno taky zazněly ,ale ona tam ráno najížděla sekačka. A po nálezu řekla moje drahá polovička že to není její koníček tak ať už koukám kam s tím plácnu. Od té doby tam nebyla. :cry:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz