Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
lubo1 píše:
pns píše:
vsichni co se ztotznuji s prvnim prispevkem a jeste ho tu obhajuji, tak at si vzpomenou napr. kdyz jdou nekam do obchodu a tam se k nim prodavac chova, ze jsou naprosti idioti a ze kdyz to nevedi, tak at si to nekde zjisti atd. atd. ... je mi z vas vazne na bliti VY MODELARI F1

Tak ako sú to občas užívatelia - piloti F1, ktorý neporadia, tak sú tu aj užívatelia - začiatočníci, ktorý keď po druhej navšteve DF nevedia lietať ako majstri sveta, tak za to môže fórum......
Neviem kto ťa sklamal, ale možno si sa len zle pýtal a moźno si si nedal poradiť.....
Len málokedy sa tu objaví dotaz, ktorý by bol nezodpovedaný .... teda aspoń v lietadlach.... (brtuľníky, lodičky a auta nečítam....)
Občas je tam hodne kecov, ale to patrí k veci, pretoźe koĺko ľudí toĺko názorov a večšina vecí má viacero rieśení. Tieź je moźné, źe nechceš počuť radu, ale len podporiť svoje rozhodnutie. A ak s tebou niekto nesúhlasí, berieš to ako útok na svoju osobu.... To a tu objavuje tiež často ...


ja tu neobhajuji sebe, to opravdu ne... tohle vlakno zvniklo na popud toho to vlakna : http://cherrycz.t1.cz/viewtopic.php?f=169&t=2169 ...proste me naprosto irituje, jak se stale rika, jak si modelari pomahaji atd atd. a pak tu vznikne takova sracka...

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
pns píše:
ja tu neobhajuji sebe, to opravdu ne... tohle vlakno zvniklo na popud toho to vlakna : http://cherrycz.t1.cz/viewtopic.php?f=169&t=2169


jsi se nějak netrefil, předpokládám


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12768
Bydliště: praha 5
pns píše:
Abu píše:
pns - trosku se ti to plete, prodavac je PLACENEJ za to, aby byl zakaznikum k ruce a plnil vse co jim na ocich vidi (kdyz to nedela, tak se jako zakaznik otocim a jdu pryc).
Zkusenejsi uzivatele zde na foru se o zacatecniky staraji ciste a jen z vlastni dobre vule. A mnohdy za to dostanou jeste vynadano, ted i od tebe :(


nic se mi neplete, on je placenej a ty mas svobodnou vuli na ten dotaz odpovidat nebo ne a o to tu jde... a nejhorsi na tom je ze tohle vlakno zvniklo na popud jineho vlakna, kde i odpoved je vcelku jasna vejde se do par slov... chapu ze psat to stale dokola je vopruz, ale to uz jsem zase na zacatku, toho co pisu, ze mas svobodnou vuli napsat odpoved a nebo ne...

edit: a moderatori, admini taky maji svobodnou vuli se rozhodnout, nemusi na to odpovidat, hlavne maji pravo to i smazat, coz by se u toho zalozeneho tematu hodilo...



Jde o to,jak se na to díváš,někdy si něco od někoho přečteš a řekneš si-TO MUSÍ BÝT ALE DEBIL,bud nereaguješ-neporadíš a necháš ho být debilem,nebo se poradit snažíš,aby tím debilem nebyl.Prostě někdy si něco dělal,nepovedlo se ti to,nefungovalo to,tak sis nakonec řekl-to jsem ale debil,že jsem to dělal takto,nebo používal toto,no a ted chce dělat někdo to samé jako já-pak musí být zákonitě také debil.Nejhorší to bude,až si budou radit jenom debilové-pak bude nakonec debil i ten,co jim mohl,ale neporadil,protože by ho nazvali debilním namachrovaným pilotem F1.Chápu,že poučování má málokdo rád,pokud s tím má někdo opravdu problém,at s modelařinou raději nezačíná,nebo raději do debat nezabředává a dotazy nevznáší.Samozřejmě že i u těch zkušenějších se pohled na stejný problém muže lišit a liší a často se těžko schodnou,zda je,či není řešitelný s kompromisem-ti co se jim kompromis vymstil,budou mít určitě jiný názor,nežli ti,co zatím špatnou zkušenost nemají,nebo nejsou zase až tak nároční.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 5095
Bydliště: CA
Abu píše:
robotmz - asi si toho moc nepochopil. :( Howking to sice pise hodne drsne a pro spoustu lidi az nestravitelne, ale v jadru ma pravdu. Staci si projit nove zakladana temata a spocitat si v kolika z nich se resi neco "zajimaveho, konstruktivniho" a kolik z toho jsou neustale dokola omilane dotazy ( = jake nejlevnejsi EPP, jaka nejlevnejsi serva, nejlevnejsi motor, koupil jsem stihacku z HC je to dobry jako prvni model, atd....). A beda kdyz mlady tazatel neuslysi presne tu odpoved co si predstavoval (75%).

Pozri si druhý extrém - MHDF.... To fórum je už len "odborné" a keby tam občas niekto nedal neaký fotoserial, tak tam nieje nić zaujímavé.
Pride mi to ako so zrušením patentového úradu.... Už je všetko vynájdené.......
Tieź to napíšem trošku drsnejšie.... Ak sa tu HowKing už nemôže dozvedieť nič nové a nemá chu´t odpovedať na "stupidné" otázky zaćiatoćníkov........
Alebo z druhej strany...
Na tomto fóre je hodne začiatoćníkov moźno preto, lebo sa im tu občas dostane neaká odpove´d a na iných fórach nie. Ak nebude ma´t kto pokraćovať v modelárćení, potom za pár rokov budeme len pár hooodne podivných dedkov, čo márnia svoj život stavbou modelov a lietaním, pričom na sime to môžu mať ďaleko s menšou námahou.....
Pred pár desiatkami rokov, ak niekto vyšiel s modelom, hneď bol obkolesený kopov deciek a otázka znela, ako sa to dá postaviť. Dnes je jediný dotaz, kde sa to dá kúpiť a koľko to stojí.....
No a po odpovedi, źe je to vlastná výroba a že stavba trvala rok.... Po čele sii decká ťukajú až kúsok ďalej, veď na svojom PC majú krajšie modely a po páde staćí stlačiť NewGame je to opravené.....
Takźe to treba bra´t aj ako poslanie, aby sme neboli ohrozený druh....
Predsalen lietadlová komunita je PODĽA mňa trošku iná, ako brtuľníky - tam je to o tom, či si kúpiť drevené, kompozitové, alebo duralové listy.... u lietadiel je večšia možnosť tvorivosti.... možno preto mám iný názor, ako HowKing
P.S.
Alebo eśte trošku inak.....
U brtuĺníkov je to PODĽA MŇA skutočne len o peniazoch, koľko je človek ochotný do toho nacpať a akrobaciu s vrtuľníčkom z Tesca nazalietaš, takže hodne ľudí odpovede nepotešia.... U rekreaćných lietadiel je to trośku inak. Tam je moźné hodne vecí urobiť doslova na kolene, takže nespokojných ´tazateľov a nezodpovedaných otázok bude trošku menej

_________________
http://lubo111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.7.2010
Příspěvky: 5680
Bydliště: Kamenice - Praha východ
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (2)
Ano je to velmi těžce ztravitelné.......

Mně na tomhle všem sere ten přístup ......... pokud se Howking (a jemu podobní) cítí být natolik povíšen nad oststní "hračkáře" (což je on sám také - jako já a každý z nás kdo má něco s "modelářstvim/modelama" společnýho) a zhoršuje mu to jeho zdr. stav ...... ať se laskavě a i jeho povrchnost přesune sem
http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom1.php?idforum=21
mezi odborníky - kteří tomu rozumí a jsou to mazáci ........ ovšem jejich chování vůči nováčkum s dotazy je občas stejné jako zde předvedl Howking......

na mojehobby.cz mě osobně také už mockrát pomohli a poradili dobře a lidí co jsou tam a znají si vážim ......... jenže problém je vtom že se tam člověk necítí zrovna dvakrát dobře .....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
lubo1 píše:
Tieź to napíšem trošku drsnejšie.... Ak sa tu HowKing už nemôže dozvedieť nič nové a nemá chu´t odpovedať na "stupidné" otázky zaćiatoćníkov........
- ale kdyby Howking neodpovídal na otázky začátečníku a po spoustě času a mentálních sil takto vyplýtvaných nezjistil, že je to házení hrachu na stěnu, tak by tohle ani nezakládal. A dozvědět se jistě vždy mám co, naštěstí je tu spousta daleko chytřejších a zkušenějších než jsem já a já při vědomí toho si je hýčkám a jejich rady beru, aby se ke mě jednou nezachovali jako já k začátečníkům - neignorovali mé dotazy.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 12:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
pardon je to tohle tema :D

http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... ic&t=33945

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 13:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 5095
Bydliště: CA
Howking píše:
[.....po spoustě času a mentálních sil takto vyplýtvaných nezjistil, že je to házení hrachu na stěnu, tak by tohle ani nezakládal.

Možno že to nieje hádzanie hrachu na stenu.... Aj ke´d to ten človek nevezme hneď, tak časom k tomu príde sám.... Ale uź ma aspoň od teba názor, ktorý môže porovnať so svojou skúsenosťou.....
V tvojej oblasti sa neorientujem - ber to ako príklad....
Ak si niekto kúpi Tesco vrtuľník a odchádzajú mu tam povedzme servá a ty mu poradíš naké kvalitné.... pozrie cenu a pomyslí si "zase jeden Adidasmen"..... Kúpi neaké najlacnejšie z HC a po tretej výmene si povie, že predsalen by mohol skúsiť neaké lepšie..... Ak je nepoučiteľný je to jeho chyba a veĺmi skoro skonćí.... Ak si na śtvrtý krát už kúpi niečo poriadne, potom si povie, "že som ho neposlúchol hneď na začiatku"
Ani v jednom prípade to nieje ztrata času, pretože ten začiatoćník ani netuší, že u tých serv je aj iný parameter ako cena....

_________________
http://lubo111.rajce.idnes.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 13:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2010
Příspěvky: 5360
Bydliště: Ostrava
Obrázky: 9
Blog: Zobrazit blog (5)
A další věc co mě štve je, že se furt dokola zakládají stejná už založená témata - já když jsem tu přišel poprvé, první co jsem dělal, že jsem si přečetl pravidla serveru. Pak kdykoli jsem měl nějaký problém, tak jsem proklikal dvacet stránek témat zpátky, jestli už to tu nebylo, než jsem nové založil.
viz třeba toto: http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=33174
Kdyby se takto (a v souladu s pravidly serveru) choval každý, daleko lépe by se všem hledaly informace a i začátečníci by věděli kde se zeptat.

_________________
Blade400>T-Rex500>T-Rex250>Protos>T-Rex700E>LA700>RaptorE720
youtube.com/heyingosl


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 13:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12768
Bydliště: praha 5
pns píše:


http://www.rcshop.eu/mikrovrtulnik-blad ... 21909.html


A ted upřímně,kolik a kdy a za jakých podmínek toho s tím venku nalétáš,nesere tě náhodou,že jsi za to dal tolik peněz-dnes je považuješ za vyhozené a nechceš abys v tom nebyl sám?Třeba si jenom říkáš,že někomu to prostě musí jít s tím lítat,když to tam píšou,že to lítá :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 13:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
pepin píše:
pns píše:


http://www.rcshop.eu/mikrovrtulnik-blad ... 21909.html


A ted upřímně,kolik a kdy a za jakých podmínek toho s tím venku nalétáš,nesere tě náhodou,že jsi za to dal tolik peněz-dnes je považuješ za vyhozené a nechceš abys v tom nebyl sám?Třeba si jenom říkáš,že někomu to prostě musí jít s tím lítat,když to tam píšou,že to lítá :wink:


jestli chces odpoved ode me, tak treba zrovna msr, bych ti iklidne rekl ze ano... a jako rovnou priklad: tak napr za mrazu kolem -10 v bezvetri pri slunicku, protoze s velkou helinou kvuli gyru to v tomto mrazu neni zrovna supr... ale ja bych to tema nechal bez odpovedi, nebo bych ho zamknul, nebo smazal, ale rozhodne bych nezakladal, nove srackoidni tema o pilotech f1...

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 13:59 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
pns píše:
protoze s velkou helinou kvuli gyru to v tomto mrazu neni zrovna supr...


Tak to jsem nepobral...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 14:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2009
Příspěvky: 649
to zdzd: z me zkusenosti i co jsem tu nekde zahledl na foru... nevim co si na tom nepobral... proste mi to s heli hazelo, kmitalo a neslo sklidnit... az kdyz jsem nechal heli pres pul hodiny mrznout tak se to vcelku uklidnilo, vyzkouseno na blade sr, t-rex 450pro, v hale bez problemu...

_________________
EVIL IS BACK 15.5.2012


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 08.12.2010 15:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
pns píše:
to zdzd: z me zkusenosti i co jsem tu nekde zahledl na foru... nevim co si na tom nepobral... proste mi to s heli hazelo, kmitalo a neslo sklidnit... az kdyz jsem nechal heli pres pul hodiny mrznout tak se to vcelku uklidnilo, vyzkouseno na blade sr, t-rex 450pro, v hale bez problemu...

Nesmieš používať gyro Turnigy, servá Turnigy, vysielač Turnigy... všetko Turnigy

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz