Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PiccoZ
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 0:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Omlouvam se,nechci to tu zaneradit,ale tohle sem proste PATRI :) a myslim ze to bude dobrej zivitel sekce VRTULNIKY


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 12:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Jo dneska si jdu pro dva kousky tak uvidime. Kamos o tom basni jako malej.
Necekam zazrak ale neco na vrceni po baraku kdyz je nuda.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 13:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Je to pecka,ja ho prohanim po pokoji uz tak mesic :).Ale prekvapilo me,ze se s nim da litat i venku,akorat ne moc za slunecnyho dne,chce to aby bylo pod mrakem(kvuli signalu,spis zareni) a taky to chce vetsi zavazi na cumak oproti tomu,co to potrebuje na doma,ale da se to.PiccoZ ovlivnuje i vitr o kterym vubec nevis , takze kdyz ted napisu ze se to s vetsim zavazim na cumaku dokaze probit i proti vetru,myslim tim jakysi proudeni vzdychu,ktery bys asi nezaznamenal ani tim nejcitlivejsim moelarskym merakem sily vetru :),jednoduse,kdyz nekdo pcikne 2 metry od piccoZ,tak Piccoz couvne o metr :) ,ale s vetsim zavazim proti tomuhle proudu dokaze letet :).Uz se mi stalo ze Picco venku couvalo a couvalo az nad sousedovo zahradu,nastesi si asi nekdo uprdnul na druhy strane a opet PiccoZ dotlacil ke me :)

!!!!VAROVANI!!!!! Pokud PiccoZ Chyti signal(zareni) treba od slunicka,nevypne se,ale naopak toci stejny otacky ,jako kdyz byl naposledy v kontaktu se svoji vysilackou,tak bacha na to)

btw : uz se mi podarilo vystoupat tak vysoko,ze PiccoZ nebyl skoro videt... :lol: a pritom jsem ho furt ovladal...proste pecka :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 14:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
Aj u nás pribudnú dva pod vianočným stromčekom :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 22:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2005
Příspěvky: 19102
Tak jsem neodolal a bude taky :lol: :lol: :lol: Chlapi jedni zatracený-uděláte mi chutě a já pak musím taky.... :wink: Co ta zadní vrtulka? Prý často odchází-dá se někde koupit?To je jen samotná vrtulka a nebo i motorek?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.12.2006 22:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.10.2005
Příspěvky: 238
Bydliště: Pezinok
S vrtuľníčkom som sa pohral v obchode, keď som ho išiel kupovať. Predavač mi podal ovládač a s kľudom povedal, že nič mu neurobím. A skutočne! Vletel som s ním do regála medzi tovar. Zmizol, predavač ho vytiahol a bol v poriadku.Pristál na zemi ako mínometný granát, a vrtuľník ani škrabanec. Zadná vrtuľa má vlastný "motor". Myslím, že po mojich testoch sa nedá na ňom nič pokaziť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 8:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.8.2006
Příspěvky: 1289
Bydliště: Mělník
Už ho mám skoro měsíc a vydrží neskutečný věci. Doma jsou posekaný kytky, vymetenej prach za skříněma (rád se tam schovává) a kupodivu tomu propadla i přítelkyně :D . Dovážil jsem ho olůvkem a lítá docela pěkně. Jen když je naplno nabitej, je řízení trochu nervózní. Když se maličko vylítá, poslouchá perfektně. Zatím jsem nic neměnil, ale už dost hází rotor. Někdo tady doporučoval dát ložisko. Nevíte jaký?

_________________
Spíš lítač než stavěč...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 9:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Čop píše:
Už ho mám skoro měsíc a vydrží neskutečný věci. Doma jsou posekaný kytky, vymetenej prach za skříněma (rád se tam schovává) a kupodivu tomu propadla i přítelkyně :D . Dovážil jsem ho olůvkem a lítá docela pěkně. Jen když je naplno nabitej, je řízení trochu nervózní. Když se maličko vylítá, poslouchá perfektně. Zatím jsem nic neměnil, ale už dost hází rotor. Někdo tady doporučoval dát ložisko. Nevíte jaký?


Sakra chlapi mějte pochopení a neštvěte mě - dostanu ho až od Ježíška ('ježíšek' ho sám kupoval, takže já ani nevím jakou barvu vybral) a už se na to těším jak malej! :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 10:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 688
Bydliště: Litoměřice
Někde jsem zahlédl, že se nemá dovažovat ani olovem ani špendlíkem, ale že se má pootočit zadní rotor až o 30°. Tím se dosáhne i mírný tah ocasu nahoru (případně dolů podle směru natočení) a to způsobí že poletíte vpřed (či vzad).
....Jo psal to pavelh (EsoTop) na konci recenze na PicoZ v RCR 12/2006.

_________________
Duplexák nehádá :!: Duplexák ví :!:
-----------------------------------------------
EGE, Mugi, FunJET, Atak, Benji, Tamahawk II, Rondo, Traxxas REVO, Graupner Taifun, MC-24 Gold, JETI Duplex, MVVS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 11:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
Kdyz jsou baterky nabity naplno,je portreba hodne citu pro plyn.

Nahradni vrtulka se da koupit,ale jen ta zadni (ty jsou v krabici 2),tu se mi ovsem znicit jeste nepovedlo,zato hlavni rotor jsem rzsvihal,ale pomoh vterina a izolepa :).

Lepsi je to dovazit,vyosenim vrtule ziskas taknak divny chovani pri zataceni(to pootoceni doporucujoou i v CESKYM navodu,ale jen v CESKYM,vyrobce tam dodava samolepici zavazicka,ale ty jsou nedostatecny),proste tam loupni kousek olova,ale ne spendlik
:!: :!: nabouras,prorazis lipolku a je hotovo....

:idea: :idea: Zkuste si s PiccoZ zajit na velkou louku,dejte mu vetsi zavazi a litejte..je to parada,ja osobne prekonavam vejskovy rekordy :) ,to je nejlepsi,nastoupam dokud ho vidim,pak ho necham padat volnym padem a tak 5m nad zemi ho znovu srovnam a letim dal..... :arrow: Kdyby Vam nahodou ulitnul,tak ja za tio nemuzu :) :!: ale myslim ze se nemusite obavat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 11:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.8.2006
Příspěvky: 1289
Bydliště: Mělník
Avenger píše:
Někde jsem zahlédl, že se nemá dovažovat ani olovem ani špendlíkem, ale že se má pootočit zadní rotor až o 30°. Tím se dosáhne i mírný tah ocasu nahoru (případně dolů podle směru natočení) a to způsobí že poletíte vpřed (či vzad).
....Jo psal to pavelh (EsoTop) na konci recenze na PicoZ v RCR 12/2006.


To jsem taky zkoušel. Funguje to , ale vrátil jsem se k olovu. S ním se chová mnohem víc "civilizovaně". S vyoseným ocasem (ocáskem) je na jednu stranu o dost línější a hlavně v pravý zatáčce zvedá ocas a víc klopí na čumák, kdežto v levý klopí na ocas a zpomaluje nebo skoro zastaví.

_________________
Spíš lítač než stavěč...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2006 17:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Hm tak jsem ho po pár hodinách asi rozbil :( Pořád se mi točí doleva a nejde dotrimovat. Jediný co mně napadlo je, že se protáčí zadní vrtulka tak ji zkusím ještě zalepit jinak opravdu nevim. Na ovládání to reaguje.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2006 0:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.10.2006
Příspěvky: 305
blbost,koukni jestli nemas bordel pod zadni vrtulkou.......pak zkus zapnout vetulnik,nasledne vysilacku a nekolikrat poradne zmackni trim doleva,.....bude to OK..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2006 11:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
No tak jsem to dnes spravil. Zadní vrtulka se mi opravdu protáčela protože po zalepení to funguje zase super :D Už to začínám mít v paži jen pořád nemůžu vybrat správné závaží. Ty origo samolepky celkem ujdou ale musí se půlkou nalepit přes trup aby to mělo těžiště víc dopředu a fungovalo to zároveň jako křidýlko :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2006 20:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.12.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Ostrava
Tak jsem taky neodolal a chtel bych se zeptat kdy mi picooz bude litat takhle?
http://www.youtube.com/watch?v=C2m451SbvhE&NR

Ne to byl maly forek :lol: S picoozkem je super svanda na to ze jsem vzdycky chtel se ucit na velke RC heline tak mi todle jemne nahrazuje..min. se stim da litat v byte :)

Vcera se mi podarilo snim solidne svihnout a od te doby na nizsich otackach rotoru sleduju ze jsem to asi jemne vyhl :) Tak jsem se chtel zeptat na ty loziska..pochopil jsem spravne ze to jsou ty pod tim ozubenym kolcem Usmívající jestli je ma cenu nejak repasovat atd Usmívající

No a pro oziveni diskuze mate tedy uz nekdo nejaky "tuning" ? Usmívající

Vigo: Jaks to myslel stema nalepkama? :)

Doufam, ze me to nikdo nebude kamenovat za muj prvni prispevek Usmívající :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 257 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz