Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Walkera 180Z
PříspěvekNapsal: pon 04.10.2010 22:48 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.10.2010
Příspěvky: 1
Ahoj, tak tady koukám na ty stránky, no myslel jsem, že se tu dozvím něco užitečného, ale mezi tím jsou tu hlavně kriticí, kteří létají s T-Rexama a Ztko hodnotí podle obrázku. Mám tento vrtulník asi dva měsíce, jsem velmi spokojený. Stačilo si ho v hale vytrimrovat a teď už můžu ven i za mírného větru a létá bez problémů. Není to akrobat, ale na odreagování a pohodové prolétnutí bohatě stačí. Ale asi bude platit, kdo nezkusil neuvěří.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 7:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2009
Příspěvky: 334
Bydliště: Praha 9
Zkusil sem,nevěřím.
Už nikdy víc

_________________
Aurora 9T-Rex 550X DominatorT-Rex450sportT-Rex250Phoenix simICharger 208BReaktor 300W 20A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 9:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Libor614 píše:
Ahoj, tak tady koukám na ty stránky, no myslel jsem, že se tu dozvím něco užitečného, ale mezi tím jsou tu hlavně kriticí, kteří létají s T-Rexama a Ztko hodnotí podle obrázku. Mám tento vrtulník asi dva měsíce, jsem velmi spokojený. Stačilo si ho v hale vytrimrovat a teď už můžu ven i za mírného větru a létá bez problémů. Není to akrobat, ale na odreagování a pohodové prolétnutí bohatě stačí. Ale asi bude platit, kdo nezkusil neuvěří.
Ty ses chtěl dovědět něco pozitivního,ne užitečného,zatím jsi tu našel objektivní zkušenosti uživatelů....pravda je někdy hořká :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 17:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Libor614 píše:
Ahoj, tak tady koukám na ty stránky, no myslel jsem, že se tu dozvím něco užitečného, ale mezi tím jsou tu hlavně kriticí,....

Velmi uvítám, když napíšeš po pár desítkách letových hodin s Walkerou 180Z něco v tom stylu, jako já tady:

Zkušenost s hračkou LAMA 400 D za 3 měsíce intenzivního provozu

rcmania.cz/modules.php?
name=Forums&file=viewtopic&p=424972&highlight=#424972

.,.


Naposledy upravil corona dne úte 05.10.2010 18:02, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Je to nejspíš tak, že jak sáhneš na opravdový model a ne takové šidítko, taky se budeš divit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 18:59 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 127
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Obrázky: 0
Já jsem si sáhl na opravdoví model respektive si ho koupil KDS 450 a po 2 měsících jen poskakuji a o lítání jen sním Tak že ještě že mám ty šidítka které se dají lépe ovládat a zalítám si s nimi


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 19:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Josefe plně s tebou souhlasím.Také jsem si pořídil šestikanál a zatím co s šidítkem lítám obloučky,osmičky i couvané kolečká,s tím novým se zase učím odznova viset a zvládnu nějaké jednoduché přesuny,ale na nějaký let po obloze si netroufnu.Zatím.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.10.2010 19:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Chlapi,je to dočasné,jak se jednou rozletíte s normálním strojem po obloze,začne vás létání s vrtulníkem teprve bavit 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.10.2010 20:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
Přesně tak. Pevně věřím,že to jednou budu ovládat minimálně tak,jako to šidítko.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.10.2010 22:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 127
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Obrázky: 0
Zdarec Miloši jak se jmenují tvoje šidítka. Moje FS,Blade msr,a Walkera 180d s těmi se to lítá nádhera Zato ta 450ka mi bere sebevědomí už jsem na to nas...nej nejraděj bych ten 6ti kanálovej opravdovej zázrak nakop


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Walkera 180d
PříspěvekNapsal: stř 06.10.2010 22:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2010
Příspěvky: 51
Bydliště: Ústí n.L a Plzeň
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahojky všem.nevíte někdo jak doladit walkeru 180d?Táhne mi do leva a trimem to nejde.Dostal jsem jí od kamaráda a nevím jak jí doladit.Díky za info

_________________
Pidus5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Walkera 180d
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 7:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2007
Příspěvky: 2282
Bydliště: Praha
Obrázky: 15
Pidus5 píše:
Táhne mi do leva a trimem to nejde.Dostal jsem jí od kamaráda a nevím jak jí doladit.Díky za info


Zkus ji pověsit výš než těch 20cm nad zem :wink: aspoň tak cca 1m pak by se měla uklidnit. Tyhle prdky jsou dost háklivý na vlastni rotorový průvan co se odráží od země :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Walkera
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 7:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2010
Příspěvky: 51
Bydliště: Ústí n.L a Plzeň
Blog: Zobrazit blog (1)
Díky asi to bude tím :)

_________________
Pidus5


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 19:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2009
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha
Obrázky: 9
josef kraček píše:
Zdarec Miloši jak se jmenují tvoje šidítka. Moje FS,Blade msr,a <a> WALKERA</a> 180d s těmi se to lítá nádhera Zato ta 450ka mi bere sebevědomí už jsem na to nas...nej nejraděj bych ten 6ti kanálovej opravdovej zázrak nakop

Zdarec Josefe.Tak moje šidítka : začalo to Lamou V3 3ch koax.Už je KO. Potom přišel FS se střídavým motorem.Supr vrtulníček.Víš sám.Do bytu mám infra 3Ch Syma S 107 s gyroskopem a nejnovější je Blade SR +
Dx6i. Ten mi dává zabrat asi stejně jako tobě ta 450. Ale už je to lepší a skóre- vybité baterie vs rozflákaný vrťas už se otáčí ve prospěch vybitých baterií. Taky mě to pěkně s..lo a byl jsem z toho nešťastný.Pomohlo nastavení vysílačky a postupně se začínám zlepšovat.Pravda,ještě to není plnohodnotný vrtulník,ale v každém případě mám plnohodnotné rádio a s tím můžu jít zase dál.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 20:55 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2009
Příspěvky: 127
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Obrázky: 0
Já si chtěl toho Blejda taky koupit kyž jsem viděl všechna ta videa a četl pochvaly od offa ale jak zjištuju bude to asi taky pěknej divočák Pro mazáky je to sranda ale pro nás těžšká věc Já na tu mojí koukám jako tele neumím nic nastavit na rádiu ani na vrtulníku . Musím více číst na naRC mánii Přeju ti hodně úspěchů a málo nehod LETU ZDAR


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz