Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 17:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha
Zdravím všechny máte někdo více zkušeností s těmito typy letadel Accipiter Badius II , Piper Cub J-3 , MULLIGAN Thunder Tiger či Super Cub EP Thunder Tiger jde vesměs o RC sety.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 17:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 14:21, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 18:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
jj asi tak :P

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 19:04 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.6.2006
Příspěvky: 616
tak hned nenadávejte :!: je tady nový tak se tu nemusí ještě vyznat :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Dík za radu
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 19:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2006
Příspěvky: 22
Bydliště: Praha
Promintě páni mazáci , měl jsem Vás za rozumné a věcí znalé a tak hned na začátek dostat přes "čumák" to je teda síla.
Jaké jsou Vaše začátky na fóru?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 19:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.5.2005
Příspěvky: 888
Bydliště: Žatec
Blog: Zobrazit blog (1)
Zdravím, chabé, chabé omlouvám se za ně! Jsou to hlídači. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 19:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2004
Příspěvky: 370
Myslim si ze neni nutne hned nadavat tak mozna si neprecetl pravidla ale stejne si myslim ze by toto tema zalozil.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 19:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Pánové prosím, mohli by jste už někdo konečně mluvit k věci ?Pro ty co nečetli thread od začátku:lol: :lol: :lol: zopakuji položenou otázku:

""Zdravím všechny máte někdo více zkušeností s těmito typy letadel Accipiter Badius II , Piper Cub J-3 , MULLIGAN Thunder Tiger či Super Cub EP Thunder Tiger jde vesměs o RC sety.""

Tak kdyby mu někdo mohl k tomuto něco konečně říci -děkuji ARDA1 :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 20:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2006
Příspěvky: 192
Bydliště: Brno-Líšeň
Zdravím Accipitera Badiuse II sem měl, létal vcelku dobře, ale zdá se mi že pro naprostého začátečníka, nedej bohu samouka - v tomto případě jsem i já, vcelku rychlé polétání, poměřně úzké křídla a "rychlý" profil,způsobuje pocit ovládání nějakého Jetu :lol: , ale vcelku dobrá volba pro naprostého samouka, pár láhvinek, no spíš paletíček Purexu a izolepy a křídla jako nové :wink: , pro pokročilého už je to spíše taková "horrorová podívaná, a také "procítěná" :wink: letu zdar a žádný zmar... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 21:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.2.2006
Příspěvky: 631
Bydliště: Litoměřice
já mám PIpera a vcelku spokojenost. mám ho 2 roky a byl to muj model na kterém jsem začínal. Podařilo se mi rozštípat trup a nahradní mám objednanej od prazdnin tzn. špatná dodávka náhradních dílu. Sice jsem ho pred mesicem opravil (celej predelal)ale nevim jak se to bude chovat... doporučuji nastavit manší výchylky ero je pak klidnějši, da se s tím lítat i na fotbalovém hřisti.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 21:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 59
Bydliště: Nitrica
Ja som mal tiez Badiusa2 a tiez som bol s nim celkom spokojny,aj ked som ho musel dodatocne dovazovat,ale potom lietal skoro sam. Potom som nanho vrazil 2ccm spalovak a po cca 2 tyzndnoch vytesovania ako to super lieta,som ukoncil jeho trapenie kolmym padom z cca 50metrovej vysky pri plnom plyne.
Nech mu je zem lahka. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Dík za radu
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 21:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
semir píše:
tvoja otazka je dobra, ale ludia, uvadzajte trochu vystiznejsie nadpisy a davajte to do kategorii, kam patria.
Ok- nadpis by šel upravit ,ale do jaké kategorie to dát? Ostatní? Nikam jinam to totiž nepasuje-není tady kategorie elektrolety ba co víc-ani éra obecně. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 21:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
já měl MULLIGAN od Thunder Tiger a letět jsem ho nepřinutil. Po minutě jsme to vzdali oba, ale on si začal :lol: , téměř nebylo co opravovat, takže podle mě nebrat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti
PříspěvekNapsal: pon 04.12.2006 23:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
fireman píše:
Zdravím všechny máte někdo více zkušeností s těmito typy letadel Accipiter Badius II , Piper Cub J-3 , MULLIGAN Thunder Tiger či Super Cub EP Thunder Tiger jde vesměs o RC sety.


sorry, ale tomu hovoríš lietadlá :D
inak zopár ľudí má u nás "lietadlo" Accipiter Badius, no ono to ako tak "lieta" :)

ps.: osobná rada, sprav si vlastnú zostavu... dnes sa dajú veci uz rozumne nakúpit, za rozumnú cenu a bude to o sto krát lepšie....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zkušenosti
PříspěvekNapsal: úte 05.12.2006 9:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.9.2006
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
helbo píše:
sorry, ale tomu hovoríš lietadlá :D
inak zopár ľudí má u nás "lietadlo" Accipiter Badius, no ono to ako tak "lieta" :)
ps.: osobná rada, sprav si vlastnú zostavu... dnes sa dajú veci uz rozumne nakúpit, za rozumnú cenu a bude to o sto krát lepšie....


sorry ale tomu říkáš dobrá rada pro začátečníka?.....

Každý jednou začínal (sám jsem před 3 lety koupil Badiuse) a teď už létám jak konstrukční polomakety, větroně, EPPčka a další. Dokážu se vžít do situace člověka, který vleze do obchodu (nebo e-shopu) a odejde totálně zmaten a s představou že pokud nezainvestuje 10kKč tak nebude létat. Proto se tady slušně zeptal, jestli investice 3kKč do Badiuse je vhodná nebo ne. Bohužel od Vás "mazáku" se mu slušné odpovědi nedostalo. Třeba se taky jednou dostanete do situace, kdy budete odkázáni "fundované" rady zkušenějších.
Tolik k Vašim "fundovaným radám.

A teď k věci samé, pro firemanna.
Badiuse jsem měl (vlastně ještě mám). Měl jsem ho jako své první RC. Je potřeba ho dovážit asi 30g do čumáku pod motor a na křídlech ubělat negativy. Měl jsem křídlo s jednoduchým vzepětím. Po těchto úpravách je badius podstatně létavější, přesto je to ale pro začátečníka dosti rychlý model, jak již bylo zde zmíněno. Pokud budeš chtít pokračovat dál, dá se postavit konstrukční křídlo a VOP a SOP. Já mám postaveno podle plánu elektroletu Gulara z RCRevue. Trup a vybavení je původní a z Badiuse se stal krásně létající elektrolet. Druhá možnost je použít původní vybavení a postavit Ticholeta nebo Děsa. Jsou to jednoduché hornoplošníky z ...pronu, stavba není náročná a cena je taky více než příznivá. Navíc u řízení letadel se dá i telefonovat. a Pokud tě to stále ještě bude bavit, tak už si v tom až po uši a začneš si obstarávat "dospělé" RC vybavení. Pokud ne, tak investici 3kKč za Badiuse a několik stokorun za letadla typu Ticholet prostě oželíš a je to.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz