Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 8:56 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Soudit se o vrtulnik walkera je dle mě zbytečnost. To půjde těžko vyhrát.
"Jarda.Wolf" bude těžko dokazovat, jak to bylo: zda
"požár" na palubě byl příčinou nouzového přistání na stromě
nebo
"havárie" na stromě byla příčinou požáru na palubě.

Nátlakové akce na prodejce. Obecně s tím nemám problém, ALE je třeba mít opravdu všechny informace!!! Jednat jen na základě informací z webu je riziko.
A to nemluvím o tom, že to připomíná "ekoterorismus" a ten tedy podporovat nehodlám.

to Drondys: Jsi členem svazu modelářů ČR??


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 9:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
TomasC píše:
Soudit se o vrtulnik WALKERA je dle mě zbytečnost. To půjde těžko vyhrát. "Jarda.Wolf" bude těžko dokazovat, jak to bylo: zda "požár" na palubě byl příčinou nouzového přistání na stromě
nebo "havárie" na stromě byla příčinou požáru na palubě.

Soudní spor je až poslední možnost, ale rozhodně bych ho tímto způsobem nezavrhoval. Jinak je dost pravděpodobné, že soudu bude stačit svědectví, tj. pokud tam s Jardou někdo byl + vyjádření soudního znalce.

TomasC píše:
Nátlakové akce na prodejce. Obecně s tím nemám problém, ALE je třeba mít opravdu všechny informace!!! Jednat jen na základě informací z webu je riziko.

Pokud máš zájem Jardu podpořit jistě se můžeš dozvědět víc přes SZ.

TomasC píše:
to Drondys: Jsi členem svazu modelářů ČR??

Ne, ale i kdybych byl, tak by to Jardovi asi moc nepomohlo. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 9:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2010
Příspěvky: 19
Drondys píše:
Jardovi už jsem poradil postup přes SZ a zde jen na doplnění uvádím odkaz a drobné info pro všechny do budoucna ohledně možnosti řešení takových sporů přes ČOI.

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů
(tam najdete i návod jak postupovat)
http://www.coi.cz/cs/spotrebitel/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu.html

Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s Hospodářskou komorou ČR a spotřebitelskými organizacemi od 1. dubna 2008 spustilo Projekt mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je určen pro řešení sporů alternativním postupem, tedy jiným postupem než klasickou soudní cestou. V tomto systému jsou řešeny spory, které vznikají z neplnění smluvních závazků, kde na jedné straně stojí podnikatel a na druhé straně spotřebitel. Klasickým spotřebitelským sporem jsou například spory o uznání reklamace vad zboží koupeného v obchodě, ale i jiné spory, které vznikají z právních vztahů mezi podnikateli a spotřebiteli.


Dík všem a především Drondysovi,
vzdávat to nebudu, jsem na pana Jánošíka celkem napružen a každé zrnko hrachu na kterém mu jednou uklouznou nohy, bude dobré. Já rozhodně nejsem nepoučitelný, V MODELYRC_CZ bych už nekoupil ani tužkové baterie. Bohužel na tento web jsem přišel později než na web pana Jánošíka, který o svých nabízených modelech píše v superlativech, kterým začátečník musí uvěřit.
A jedna perlička na konec. Nákup Walkery měl být zproštěn poštovného pro výši ceny. Zásilka dorazila s PPL ovšem poštovné tam zakalkulováno bylo. Docela mne to rozladilo, telefonoval jsem do prodejny kde to vzal člověk který se představil jako expedient. Ten mi sdělil, že patrně došlo k chybě jejich fakturanta. Prý mám zboží převzít a pan Jánošík mi poštovné obratem pošle na můj účet. Peníze samozřejmě do dnes nedorazily.
Bonusem k modelu byla také minikamerka, která fungovala jen týden. A to jsem s ní zacházel v rukavičkách. Věci kolem počítačů celkem slušně ovládám. Kamerka ovšem nefiguruje na dodacím listě, proto reklamaci zatím nezvažuji. Pokud by mi kamerku neposlal zpět a dělal mrtvého brouka, nemám v ruce vůbec nic.
Na helikoptéry jsem samozřejmě nezanevřel, život jde dál.
Jarda :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 9:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Pokud se p.Jánošík chová takhle,tak mu zatop pod kotlem, s tím souhlasím,na druhou stranu tě tahle hračka bude ještě stát přinejmenším hodně nervů :cry:
Pokud dotoho půjdeš,přeju Ti happy end. :wink:


Naposledy upravil raging dne čtv 05.08.2010 9:57, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 9:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
zdzd píše:
Já bych to ani nenazýval závadou, nýbrž vlastností. U lených reglů je álo výkonný procesor, který nestíhá ošetřit všechny stavy....

Neprovádí si taky ten regulátor "reset" za letu?
Opět mi dnes 2x vysadily motory na cca necelou vteřinu, vždy po dotočení ostrého obratu vpravo po stoupání.

:?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 10:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corona píše:
zdzd píše:
Já bych to ani nenazýval závadou, nýbrž vlastností. U lených reglů je álo výkonný procesor, který nestíhá ošetřit všechny stavy....

Neprovádí si taky ten regulátor "reset" za letu?
Opět mi dnes 2x vysadily motory na cca necelou vteřinu, vždy po dotočení ostrého obratu vpravo po stoupání.

:?:

Pokud vysazují motory na postřehnutelnou dobu, tak jak zmiňuješ a není problém v měkkém (málo Céček) nebo už skoro vybitém akumulátoru, tak to bude závada, kterou to dělat nesmí a pokud dělá tak je to na reklamaci.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 10:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 2457
Obrázky: 0
Drondys píše:
Pokud vysazují motory na postřehnutelnou dobu, tak jak zmiňuješ a není problém v měkkém (málo Céček) nebo už skoro vybitém akumulátoru, tak to bude závada, kterou to dělat nesmí a pokud dělá tak je to na reklamaci.

Akumulátory vydrží všechny běžně 8 minut letu, napětí je po dobití 12,6V.
Před dobitím cca 11 - 11,5V. Na ty to nevypadá.

Co znamená "Málo Céček"?

?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 05.08.2010 10:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2010
Příspěvky: 11876
Bydliště: ČR
Obrázky: 1
corona píše:
Drondys píše:
Pokud vysazují motory na postřehnutelnou dobu, tak jak zmiňuješ a není problém v měkkém (málo Céček) nebo už skoro vybitém akumulátoru, tak to bude závada, kterou to dělat nesmí a pokud dělá tak je to na reklamaci.

Akumulátory vydrží všechny běžně 8 minut letu, napětí je po dobití 12,6V. Před dobitím cca 11 - 11,5V. Na ty to nevypadá.

Zkus pro jistotu změřit napětí na jednotlivých článcích.

corona píše:
Co znamená "Málo Céček"??

Málo Céček (C je zkratka pro current tedy proud v daném případě se jedná o násobky jmenovitého proudu pro danou LiPolku při vybíjení) nebo také měkkost (pozn. myšleno proudová měkkost nikoli měkkost na dotek) znamená, že LiPolka i když se jeví jako plně nabitá není schopna poskytnout dostatečný proud vyžadovaný modelem po určitou dobu při některých manévrech.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz