Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.07.2010 16:19 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
MSH Protos s těmito servy:

vrtulka - SAVOX SH-1290MG (kov)
cyklika - SAVOX SH-1250MG (kov)

několik pádů a vždy se jen ulomily páky serv a hotovo. Už se to stalo asi 3x a vždy jen páky serv odešly! Jinak serva pořád chodí krásně. Jsou to ty SAVOX páky serv.
Takže kovové musím vřele doporučit a to normálně veliké servo na ocas musím doporučit taky.

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 8:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
Tak se Vám všem co jste mi tady radili a pomáhali musím omluvit -
Původně jsem Vás tu otravoval se savoxem a nakonec to dopadlo takhle -
http://www.rcalbum.com/photoView.php?id ... r=1&amode=

ten pán měl neuvěřitelně blahodárnou přesvědčovací schopnost :D
jen šrajtofli sem musel rovnat.... nějak se mi pokroutila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 10:37 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Jo nekteri obchodnici to proste umi, clovek se nesmi nechat zaslepit laskou k tem nasim strojum, protoze se toho da snadno zneuzit :lol: .
Ale v tomto pripade to nejsou vyhozeny penize, je to fakt z doslechu vyborny servo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 10:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
psena píše:
Jo nekteri obchodnici to proste umi, clovek se nesmi nechat zaslepit laskou k tem nasim strojum, protoze se toho da snadno zneuzit :lol: .
Ale v tomto pripade to nejsou vyhozeny penize, je to fakt z doslechu vyborny servo.


jo já vim sem strašně měkkej a nechám se zvyklat ....... :D ale náprava je těžká

jinak to bezva servo mi je zatim na prd...... chybí mi jedno táhýlko kerý se mi podařilo malinko zku.... (přiohnout) a mušim počkat než dorazí nové
a pak možná někdy když budu mít čas se i proletí......

jinak první poznatek ........ a to mě docela překvapilo a s čím jsem malinko nepočítal je fakt že tohle servíčko má oproti DS 520 o malinko větší vůli.... respektive je to poznat že tam nějaká je ........ DS 520 je oproti tomuhle servu je ABSOLUTNĚ bez vůle (prosím myšleno v rámci poměru) .... ale snd výrobce ví co dělá ;-)

pokud máte někdo taky tohle servo můžete tu malinkou vůli potvrdit??

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 11:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Má plastový převody a má vůli? To přece není možný!
Citace:
přesně .... ta obava z lehkého vaklu u vari. MG si myslim že je na místě a správná takže ..... plast a neni co řešit....

Hned to běž vrátit a nenech se odbýt, trvej si na tom, že vůli maj jenom serva s kovovejma převodama. Budu držet palce.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 11:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
krtek2k píše:
Má plastový převody a má vůli? To přece není možný!
Citace:
přesně .... ta obava z lehkého vaklu u vari. MG si myslim že je na místě a správná takže ..... plast a neni co řešit....

Hned to běž vrátit a nenech se odbýt, trvej si na tom, že vůli maj jenom serva s kovovejma převodama. Budu držet palce.


já vim že teď vypadám jako debyl a v podstatě sem se vypekl sám sebe a dobře mi tak
ale špíš mi jde o to zda tam nějaká malinkatá pracovní vůle být má - myslim si že absolutně bez vůlí snad nemůže bejt nic .......... néé?

PS: jinak díky za palce 8)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 11:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
Jasně že maj vůle, všechny serva maj vůle.
9257 jsem měl ještě loni v T500 a šlapala parádně.
Důležitý je to neřešit.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 12:14 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Ja jsem ted na letisti zkousel jedny serva futaba na cyklice 450ky a nemely ani 0,1 mm, proste nic. Ja na svych Savoxech po xx havarkach mam na jednom servu i po vymene prevodu vuli tak 2mm :)
Trosku to uhyba na tu stranu kdyz zapumpuju nahoru dolu, taky se to trosku propada kdyz jdu pristavat.
Ale na to moje mrd...
Jinak pockej jak se to bude chovat v vzduchu, to je prece to nejdulezitejsi.


Naposledy upravil psena dne čtv 15.07.2010 12:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 12:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
krtek2k
Promiň ale teď tak trochu nevím co je správně a co si mám o tom myslet zkušenost mám pouze s těma Align servama a tam vůle takřka žádná není a na tý futabě jde poznat lehký vaklíček.

Tvá rada tedy zní.... neřešit a lítat?? 8)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 12:23 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Dneska nas bude par na letisti s helinama, mam pocit ze jeden kluk to servo na ocase ma, tak ti schvalne tu vuli zjistim :)
Schvalne jsem ted take zkousel 520 a opravdu nema ani tuk u 620 neco malo slysim, ale v ruce necitim temer nic.
Ta vule tam je i kdyz to mas pripojeny? Podle me na vrtulkovym servu vule byt nema a nesmi, ale opravdu bez vyzkouseni ve vzduchu je to jen zbytecna teorie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 12:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
psena píše:
Dneska nas bude par na letisti s helinama, mam pocit ze jeden kluk to servo na ocase ma, tak ti schvalne tu vuli zjistim :)
Schvalne jsem ted take zkousel 520 a opravdu nema ani tuk u 620 neco malo slysim, ale v ruce necitim temer nic.
Ta vule tam je i kdyz to mas pripojeny? Podle me na vrtulkovym servu vule byt nema a nesmi, ale opravdu bez vyzkouseni ve vzduchu je to jen zbytecna teorie.


Jasně - důležitý je to jak se to bude chovat v za provozu ale bohužel to jen tak hned nebude - :(

jinak ta vůle je malinko cejtit když vezmu zlehounka za táhlo vrtulky a jakoby s tim malinko ůzacvičim tak to cejti je - teď ti neřeknu o kolik se to pohne páč sem v práci ale večer to schválně změřim

jinak kdybys mohl toho kluka poprosit a vyzkoumat jak je na tom on s tou futabou byl bych ti vděčný - 8)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.07.2010 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
áááááá tak nový poznatek a naštěstí s dobrým koncem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak jelikož jsem měl na servu osazenou šestiramenou páku - při keré jsem si stěžoval na vaklík tak po sundání téhle a opětovném nasazení toho talířku (má o něco menší poloměr děr ) jsem zjistil že vaklík je pryč - hurááá :D :D :D

skrátka vůle se nacázela jen v té páce na nepřesně vylitém "tisícihranu"

jen pro info - šestiramená páka od Align DS 520 pasuje na S9257 parádně a vůle neni žádná

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.02.2015 9:21 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.11.2014
Příspěvky: 62
Prosím o radu....o víkendu mi na T-rex 500 po zapojení baterií nenaskočilo servo vrtulky. Gyro svítilo jak mám. Mám tam Gy 401 + savox 1357. Doma jsem to pak zkoušel a zjistil, že ikdyž servo naskočí, tak pří neůstálém pohybování kniplem vrtulky do leva, do prava, z ničeho nic přestane servo fungovat, ale gyro pracuje furt stejně (alespoň podle červené led diody). Stáčí pak prstem ťuknou na páku serva a ono se zas rozjede. Zkusil jsem dát druhé gyro Gy 401 (mám jich doma víc), ale problém furt stejný. Servo jsem rozdělal, zkontroloval a namazal převody. Vše vypadá naprosto v pořádku. Myslíte že může být chyba v elektronice serva. Jinak s vrtulníkem jsem zatím nikde ještě nepraštil. Začalo to samo z ničeho nic.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.02.2015 10:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
Takhle se chová vydřený potenciometr nebo špinavá dráha potenciometru, převody schovat a servo do koše, do heli bych si ho nedal.

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.02.2015 12:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.11.2014
Příspěvky: 62
Právě že tomu servu už taky nevěřím. Nerad bych rozsekal vrtulník kvůli tomu, že vrtulkové servo přestane na chvilku fungovat. Přemýšlím o tomhle servu http://www.rcmarket.cz/zbozi/serva/alig ... servo.html
Bude to dobrá volba?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz