Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2007
Příspěvky: 435
Bydliště: Praha 6
Nevim jestli pouzivate tu zoubkovou vrzdu an kolektiv. Vetsina lidi ji tam nema. Ja jsem ji tam nechal a dost mi to pomaha prave s timhle problemem. Precejenom lip citis ze s tim hybes nez kdyz tam ty zoubky nejsou.

Nekdo rika ze ty zoubky jsou na vrtulniku blbost. Ja vim jenom to ze me to problemy nedela a muzu s tim v pohode litat. Neni problem ani s presnym visenim. Pomalym stoupanim, nebo klesanim.

Ale co clovek to nazor. Takhle to vyhovuje me a treba to nemusi vyhovovat nekomu jinymu,


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
radek.domin píše:
Nevim jestli pouzivate tu zoubkovou vrzdu an kolektiv. ........ Ja vim jenom to ze me to problemy nedela a muzu s tim v pohode itat. ..........

Máš můj obdiv 8)
zkoušel jsem to jen ze zvědavosti a málem jsem vylít z kůže - prostě mi to nesedlo a vrátil jsem se zpět k tomu "hladkýmu" kolektivu

ale myslim si že se dá člověk "předělat" na cokoli ;-)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Naposledy upravil 1ondra9 dne pát 25.06.2010 9:43, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2007
Příspěvky: 435
Bydliště: Praha 6
Nesmi to byt samozrejme moc utahnuty. Jenom tak abys citil ty zoubky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Citit musíš helinu a ne zoubky. Ty ti právě rozbijí potřebný cit k reakci na chování heliny, které se liší podle podmínek letu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
radek.domin píše:
Nesmi to byt samozrejme moc utahnuty. Jenom tak abys citil ty zoubky.


ano přesně tak - ale bohužel i tak my toto bylo proti "srsti"

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 9:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2007
Příspěvky: 435
Bydliště: Praha 6
Pochopitelne ze musis citit vrtulnik. Myslim ze tohle ale trapi vetsinu zacatecniku. Pohnou smerovkou a nevedomky pohnou i kolektivem. Me ty zoubky minimalne naucili pohybovat pakou smerovky opravdu kolmo.

Ale tusil jsem ze zoubky nejsou momentalne cool. :-) Verim ze kdyby par profi pilotu reklo ze lita se zoubkama (mevim jestli litaj), tak by se tady najednou zase naslo spoustu lidi ktery si za tim budou stat a budou tvrdit ze nic lepsiho neni. :-)

Ja jenom rikam jak to vyhovuje me. At si to kazdej vyzkousi a pouziva to co vyhovuje jemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 10:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Kecáš z cesty chlapče...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 10:48 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
No, predevsim at si kazdej lita jak mu vyhovuje, tohle zoubkovy reseni ma urcite v tom co popisuje Radek vyhodu, ale bohuzel jen urcitou dobu, casem se zpresnujici se pilotazi to bude asi spis na obtiz. Ale pokud je to jen zlehka dotazene tak to muze byt spis informativni nez omezujici.
Vsak on nam to casem ukaze sam, co se da litat se zoubkama. :)
Jo ted si vzpominam, kamos to mel na simu a kdyz jsem si u nej zkusil zalitat tak me to nijak zvlast nevadilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
radek.domin píše:
.......Ale tusil jsem ze zoubky nejsou momentalne cool. :-) Verim ze kdyby par profi pilotu reklo ze lita se zoubkama (mevim jestli litaj), tak by se tady najednou zase naslo spoustu lidi ktery si za tim budou stat a budou tvrdit ze nic lepsiho neni. :-)..........


Tak prrrrrrr........
to co jsem ti psal já, je stejně jako tvůj, je můj osobní a nikým nepohnutelný názor na věc - a to že tady argumentuješ tím že kdyby nějaký profi pilot bla bla bla....... - jen se podívej na to kdo ve kterym lítá modu - priorita modu je podle tebe MÓDNÍ ZÁLEŽITOST??

Prej ty profi piloti lítaj MOD 2 a víš co je na tom nevíc nejlepčí??
Že já lítám MOD 1 a je mi upřímě u prdele co zrovna frčí.... todle de prostě mimo mě 8)
třeba nebudu nikdy profi pilot naúkor toho v jakém MODU lítám - holt, co se dá dělet ...... já se z toho neposeru a vrtulníky budou padat nám všem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


prosím neber tohle jako napadání - spíš třeba jako diskusi 8)

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 12:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2010
Příspěvky: 752
Bydliště: Hranice na Moravě
1ondra9 píše:
radek.domin píše:
.......Ale tusil jsem ze zoubky nejsou momentalne cool. :-) Verim ze kdyby par profi pilotu reklo ze lita se zoubkama (mevim jestli litaj), tak by se tady najednou zase naslo spoustu lidi ktery si za tim budou stat a budou tvrdit ze nic lepsiho neni. :-)..........


Tak prrrrrrr........
to co jsem ti psal já, je stejně jako tvůj, je můj osobní a nikým nepohnutelný názor na věc - a to že tady argumentuješ tím že kdyby nějaký profi pilot bla bla bla....... - jen se podívej na to kdo ve kterym lítá modu - priorita modu je podle tebe MÓDNÍ ZÁLEŽITOST??

Prej ty profi piloti lítaj MOD 2 a víš co je na tom nevíc nejlepčí??
Že já lítám MOD 1 a je mi upřímě u prdele co zrovna frčí.... todle de prostě mimo mě 8)
třeba nebudu nikdy profi pilot naúkor toho v jakém MODU lítám - holt, co se dá dělet ...... já se z toho neposeru a vrtulníky budou padat nám všem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


prosím neber tohle jako napadání - spíš třeba jako diskusi 8)


Ježišmarjá........... to jsem nechtěl :roll:

Jinak já ty zoubky na T7C pro rexe jemně nastavený mám. To proto, že byly na školním vrtulníku (kde jsem se s učitelem učil viset), a protože o svém fekalizmu už jsem tu psal, tak jsem nechtěl pro samostatné lety žádné změny. Prozatím jsem nepozoroval, že by mě to příliš omezovalo (snad jen ten hmatatelnější pocit, že pro vyronání výšky při těch manévrech musím zabrat více než při stabilním visení.) Jinak na Dx6i, kterou používám na sim a msr to nemám a lítám celkem spokojeně taky.

_________________
Blade msR, mcpx, Trex 250 FBL + DX6i ;Trex 250,Trex 500 FBL + T8FG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2010 12:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2009
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 5 Smíchoff
zablabla píše:
Jinak já ty zoubky na T7C pro rexe jemně nastavený mám. To proto, že byly na školním vrtulníku (kde jsem se s učitelem učil viset), a protože o svém fekalizmu už jsem tu psal, tak jsem nechtěl pro samostatné lety žádné změny. Prozatím jsem nepozoroval, že by mě to příliš omezovalo (snad jen ten hmatatelnější pocit, že pro vyronání výšky při těch manévrech musím zabrat více než při stabilním visení.) Jinak na Dx6i, kterou používám na sim a msr to nemám a lítám celkem spokojeně taky.



Přesně - je to každýho věc podle toho jak komu co sedí 8)
Bylo by to přeci o hovně kdyy sme fšici jeli podle jedněch not....takhle se máme aspoň o čem bavit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
NEBE - PEKLO - RÁJ (...prej zlatá prostřední cesta :roll: ...)

T-rex 500 CF-> po ráně ->GF ;-)
AURORA 9
easy copter XS metal (na domácí acro) :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 10:05 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2010
Příspěvky: 10
Stavým si T-REXE 500 a chtel bych se zeptat které servo když se dívám ze předu je na klopení a které na klonění.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.07.2010 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2008
Příspěvky: 1040
Bydliště: Jižní Morava(Veseli n. M.); Praha 10 (Chodov-Kunratice)
GVFCZ píše:
Stavým si T-REXE 500 a chtel bych se zeptat které servo když se dívám ze předu je na klopení a které na klonění.


U CCPM mechaniky není pro konkrétní funkci servo žádné, a zároveň všechny. Na klonění se mixujou 2 boční, a na klopení všechny 3.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz