Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kdo mi zalétá T-rexe 500 esp?
PříspěvekNapsal: pát 18.06.2010 22:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2009
Příspěvky: 649
Bydliště: Harrachov
Imm0rta1 píše:
jelineko píše:
Ahoj! Hledám někoho, kdo by byl ochotný mi naladit a zvednout T-rexe 500. Mám zkušensti pouze s malými vrtulníky typu Free Spirit, takže si na to sám netroufám. Nejlépe z Jihočeského kraje, nebo z Vysočiny.

Cau. Tak s tim T-rexem jsme dva :). Taky uz jsem tady psal, aby mi nekdo pomohl s nastavenim a se zalitanim T-rexe 500 ESP. Zatim se nikdo neozval. Vcera jsem s nim trochu polital. Lita to fakt krasne, ale neni to uplne ono. Trochu mi dela problem servo vrtulky a gyro. Trochu se klepe ocas, ale delam co delam, nemuzu se toho zbavit. Jake mas ESPcko? Ja mam Super Combo tzn. vcetne serv Align a gyra GP780.


Klepe-li ti ocas vertikálně, máš nejspíš malé otáčky na rotoru.Má-li tvůj problém směr horizontální, nejspíš to máš přegyrované (vše lze doladit na rádiu-je-li touto funkcí vybaveno,lepší rádio určitě), s tímto problémem pak může souviset, křivá zadní osa, nerovné zadní unašeče vrtulky atd.jdi na to systematicky, začni od elektroniky, bude-li problém přetrvávat, pokračuj v hledání v mechanice...nevyvážení,křivé díly atd.Chce to mít v ruce a vidět problém věci, těžko ti takhle na dálku radit...

Drop.

_________________
(Blade CP - Prodán)(T-Rex 500 CF-Prodán)(T-rex 600 ESP-Flybarless+MicroBeast-Prodáno)(T-rex 600,FBL


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.06.2010 22:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.2.2010
Příspěvky: 752
Bydliště: Hranice na Moravě
frantas píše:
Mám od dubna T REX 500 a létám v Č.Budějovicích
Se zalétáním bohužel nepomohu , ale můžeme si zajít pokud je zájem zalétat .
Opravdu Vám doporučuji si nechat nastavení udělat v nějaké heliškole!



Tohle mohu taky jen doporučit. Pokud je to možné tak nejlépe tam, kde jste helinu koupili. Např s tou mojí se trápili asi 14 dnů, než vyměnili vadné gyro (GP780 - ve visu ustřeloval ocas a nebyl to prý první případ).
Kdybych do toho hrabal sám, tak bych to asi reklamoval těžko.

_________________
Blade msR, mcpx, Trex 250 FBL + DX6i ;Trex 250,Trex 500 FBL + T8FG


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz