Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 10:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2010
Příspěvky: 5
zdravim vsechny, musim se podelit se svoji zkusenosti. Koupil jsem si novinku - nejmensi vrtulnik co existuje (pry) Mini X http://www.raraskov.cz/detail.php?zbozi=2236385 a jsem z nej naprosto paf 8O . Cekal jsem , ze proste to letat nebude, spadne a konec, 5 minut legrace a bude po vsem . Ale realita je takova, ze se rad podelim... Nejenomze perfektne lita a ovlada se, gyro posloucha , ale muci ho muj ´4 lety syn a on porad drzi jak je lehkej tak zatim vsechny pady prezil . Je hrozne roztomilej jak je mrnavej a pro me fakt dokonalej, neveril jsem, ale je fakt super doporucuji vsem jako zabavu, ja ho prave balim jedem na dovolenou do chatek na slapy, kdyb bude takovyhle pocasi budu letat v chaticce uz jsem ho prohal i v aute :lol: :lol: :lol: :lol: Deda jak ho videl tak ho chjce taky a manzelka mi jak jinak dala hadr na hlavu ostane jako vzdy , kdyz si koupil rc :- )))) Jarous


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 204
Bydliště: Děčín
Obrázky: 1
A pak přijde větší a větší :)

tak ať lítá dál :wink:

_________________
Když se zdá, že jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2010
Příspěvky: 5
vetsi prave, ze uz prisli , prave jsem si koupil pre dvema mesici creatu 400 na udelani si obrazu a jsem docela spokojenej. MAm asi 20 druhu mini vrtulniku¨sesbiranych za cca 3roky. Litani me bavi jen jsem nevedel vubec o tomhle serveru :lol: MOzna bych si usetril mnoho penez vedet kam se obratit .......


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Jarda Malík píše:
zdravim vsechny, musim se podelit se svoji zkusenosti. Koupil jsem si novinku - nejmensi vrtulnik co existuje (pry) Mini X


První příspěvek ve fóru a hned s nadšeným komentářem a přesným odkazem na nějaký shop. Zajímavé :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2010
Příspěvky: 5
omlouvam se nevedel jsem, ze se to nesmi. Maji ho jen ve 2 shopech v ve vice jsem ho nenasel, mozna jsem to mel stahnout k sobe a dat link na osobni... dam si pozor. Da se to teda nejak smazat kdyz se to nesmi ? jsem tu prvne tak fakt nevim, nasel jsem toto forum a chtel jen predat sve pocity, ale asi se to dnes nenosi asi jsem moc stary na fora. Litam uz nejaky patek, ale na diskuzi jsem nikdy nebyl jen na rc revue


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
Taky mi to trochu smrdí, nejdřív nadšení a keci skoro jako Horst Fuchs, a druhý příspěvek o tom jak měl o tomhle shopu vědět déle a jak by ušetřil, hmmmm.
Agitka na průměrný shop s china shity, jakých je v čechách hafo. Mimochodem nejmenší heli je podle mne Blade mCX

Pokud jsi tak nadšený z shitu řízeném ifra tak nevím co bys dělal s Blade mCX, který je řízený plnohodnotným RC ovládáním (DX Spectrum)

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2010
Příspěvky: 5
tak se vsem omlouvam za muj prispevek, myslel jsem, ze se muzu podelit. Druhy shop je treba zde opravdu neminim nikomu delat reklamu: http://www.pandashop.cz/products/mini-r ... i-x-modra/ . Vsechno je cina Pelikan vozi primo z Ciny a kazdemu je to jedno...nevidim na tom nic spatnyho. Vidim , ze v 49 letech se uz asi nema cenu nekam vmesovat mezi otrele a domaci ucatniky tohoto fora, jdu zpet na dikusi rc revue sice je tam mrtvejsi, ale tam nedostavaji nove prichozi sprchu, ale bavime normane jako lide.... diky vsem jdu se stahnout Jarda


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2009
Příspěvky: 1035
Bydliště: Nelahozeves
Není potřeba se stahovat, ale vychvaluješ něco, co podle mně až tak chvályhodné není, asi nemáš zkušenost z vrtulníčky které jsou radio controled a ne remote controlled. Infra ovládání je prostě jen levné, ovládat heli upraveným ovladačem z televizi je z cesty, zkus to někde kde svítí sluníčko a uvidíš o čem mluvím. Rozdíl je opravdu veliký a čtou to tady i začátečníci a z tvého příspěvku to vypadá že nic jiného lepšího ani není.

_________________
Gaui200,Tarot450ProFBL,MinititanV2,TRex500,Raptor50,TZ-V2 Frenzy,TRex700,FutabaT-10C+nějaký letadla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:41 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Jo tohle forum je plny paranoidnich bludu, pred par dni jsem si vsiml, ze ten kdo nabizi DX7 s prijmacem za 5200kc je evedentne zlodej a ted , kdyz nekdo prijde nadsenej z nove hracky, tak je nevybiravym zpusobem uvitanej, ze se asi jedna o reklamu poukazujici na shop prodavajici shit hracku.
Nerikam, ze ty podezreni nemusi byt pravda, ale prijde mi chory takhle reagovat automaticky. Nekdy lepsi drzet jazyk za zuby a podezreni sdelit, az bude nejakej dukaz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:44 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Beep píše:
Není potřeba se stahovat, ale vychvaluješ něco, co podle mně až tak chvályhodné není, asi nemáš zkušenost z vrtulníčky které jsou radio controled a ne remote controlled. Infra ovládání je prostě jen levné, ovládat heli upraveným ovladačem z televizi je z cesty, zkus to někde kde svítí sluníčko a uvidíš o čem mluvím. Rozdíl je opravdu veliký a čtou to tady i začátečníci a z tvého příspěvku to vypadá že nic jiného lepšího ani není.

A tohle jsi nemohl napsat hned? Pravda snad nikoho neurazi, narozdil od moznyho krivyho obvineni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2008
Příspěvky: 4042
Bydliště: Děčín
Obrázky: 0
A ne , tak nadšení je super, taky si ho užívám, a když se chci podělit, tak vložím svojí fotku , nebo video jak s tím lítám.

_________________
Frsky X10S Carbon
Heliny od Mikada, fpv race koptéry a trochu F3K


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Lučenec Slovensko
Ja si myslím že máme svobodu a tak MUSIM ctít názory druhých aby se ctil názor muj. Autor se chce pochválit a rád líta tak ho nechte na pokoji. P.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:53 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2010
Příspěvky: 5
nejsu blb, ja vim, ze infra je proste infra, rc prcka tu mam take. ale ja to mam pouze na mistnost a hlavne jsem to kupoval ne kvuli znacce a pocitu z litani na to jsou jine stroje, ale kvuli velikosti ,ktera me zaujala abyl jsem zvedavy. Jak pise ucastnik vyse, ze nejmensi je Blade mCX tak to pravda neni. Tenhle ma na vysku 60mm a na delku 113 mm nic mensiho jsem jeste nenasel a proto jsem ho chtel vyzkouset. Byla to koupe spis z recese s zadnym ocekavanim, a ktera mne prekvapila. nic vic nic min.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 11:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
Jarda Malík píše:
prave jsem si koupil pre dvema mesici creatu 400 na udelani si obrazu a jsem docela spokojenej.
To ako vazne?
:?:
Prvy zakaznik spokojny s Walkerou :)
Bez urazky, to tu citam asi prvy krat....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 16.06.2010 12:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Považská Bystrica, SR
Beep píše:
Taky mi to trochu smrdí, nejdřív nadšení a keci skoro jako Horst Fuchs, a druhý příspěvek o tom jak měl o tomhle shopu vědět déle a jak by ušetřil, hmmmm.
Agitka na průměrný shop s china shity, jakých je v čechách hafo. Mimochodem nejmenší heli je podle mne Blade mCX

Pokud jsi tak nadšený z shitu řízeném ifra tak nevím co bys dělal s Blade mCX, který je řízený plnohodnotným RC ovládáním (DX Spectrum)


Páni,
prosim Vas preco odsudzujete modelara zaciatocnika ktoreho okuzlil model co si kupil. Je v tom nieco zle ked ma niekto radost z toho ako mu to pekne lieta? Kazdy ma inaksie naroky. Pan sa chcel podelit o svoju radost a Vy ho hned ..... :oops:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz