Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 12:15 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Mam kufr za 1500kc a je naprosto v pohode (origo Align) je pevnej a nesrovanetlne lepsi nez kufriky v baumaxech atd... maji kovovy karabiny, vnitrni vystylka vynikajici, da se krasne krajet nozem v pripade potreby, zbytek se natvaruje dle heliny.
Sam jsem byl prekvapenej, jak je to za 1500kc kvalitni, tim nechci rit, ze by to neslo udelat lip, ale rozhodne bych se s tim nebal ani do MHD. Osbne si ovsem nedokazu predstavit, ze bych MHD jel nekdy litat. I na place se hodi auto kde si muzu odlozit veci atd...vsak vime.
Samozrejme ten bag na 700 neni delan na to abych to hodil do kufru auta a na to nahazel dalsi veci, je to proste jen ochrana pred drobnymi narazy, vetsi vahu to samo neudrzi. Rozhodne me bude stacit na 600 taska, na dovoleny s kramama budu brat 450. Pohoda.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2008
Příspěvky: 1659
Bydliště: Lanškroun
No což o kufr,jde taky o to,že budu mít taky tašku s učením,oblečením,PC atd.,takže další kufr nevím,navíc dát další 2k za kufr je trochu moc...
Taškou si nepomůžu,více méně stejný jako kdybych to tahal v ruce akorát bych nedržel přímo vrťas.Takže mě fakt napadá jako jediný možný řešení to sundání listů,podvozku a ocasu. :)

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=307&amode=


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.9.2006
Příspěvky: 363
Bydliště: Canada
Dneska jsem našel na aukru bedýnku viz odkaz asi do ní půjdu je to levný a vypadá to celkem bytelně

http://aukro.cz/item1049083120_transpor ... y_450.html


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Praha
http://www.helihobby.cz/eshop/product_i ... cts_id=182


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Praha
mě by spíš zajímalo proč je na těch "origo" kufrech napsáno www.tohle? :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Zvětšená papírová krabička na prstýnky s provázkovým uchem v součtu za 400,-? Možná na doma na skříň, aby se neprášilo.
Zero se ptal na něco fortelnýho, jestli se nemýlím. Jeli jste někdo proboha v poslední době vlakem nebo busem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 14:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
Jsem zvědav jak to všechno utáhneš. Když jsem jezdil na intr, tak jsem toho měl až až. Představa, že potáhnu ještě kufr s heli, vyílačkou a pod. No to mě potěš.

Ať tě někdo hodí autem. Tohle nemá moc reálných řešení.

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 15:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Prozradím sladké, malé tajemství. Na kufry se dají namontovat popruhy. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 16:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2010
Příspěvky: 510
Bydliště: Senec
Ja mam futbalove ihrisko asi 300m od domu. Kedze nasi "reprezentanti" hraju velke h... tak ho len spravca pravidelne kosi. Inak zira prazdnotou. Vlacit Align kufor cez dedinu, vyvolavalo v okolo iducich mensie rozpaky a tak som si kupil tento vak

http://www.rcmarket.org/helicopter-carr ... 41182.html

Teraz sa nehanbim pravidelne chodit na ihrisko, nikoho nezaujimaju nejake mierne prerastene tenisove rakety. :lol: :lol:

Priznam sa ze tento vak vyuzivam aj v aute a fixujem ho copter kufrom v ktorom mam 450, aby necestoval. Do MHD, by som vo vaku heli nebral, to nie je nic pre takto krehku vec.

_________________
DX9
Goblin 570 + Spirit
Compass Chronos + VBar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 16:59 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
frontier píše:
mě by spíš zajímalo proč je na těch "origo" kufrech napsáno www.tohle? :roll:

Jak jsi prisel, ze je to origo? Ja mam tento http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... uage=cs-CZ
Ono je to stejne jedno, Horejsimu stejne jako Alignu to nekdo vyrabet musi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 17:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2005
Příspěvky: 1122
Bydliště: Praha
psena píše:
frontier píše:
mě by spíš zajímalo proč je na těch "origo" kufrech napsáno www.tohle? :roll:

Jak jsi prisel, ze je to origo? Ja mam tento http://www.helimania.cz/Default.aspx?ta ... uage=cs-CZ
Ono je to stejne jedno, Horejsimu stejne jako Alignu to nekdo vyrabet musi.


dříve na tom byl ALIGN T-REX 500 a ted tohle, kdyby to bylo malé někde v rohu tak se to dá ještě skousnout, ale takovej bilboard teda ne, přitom takový pěkný kufr :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 17:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2010
Příspěvky: 361
Bydliště: Ostrava- Poruba, Jeseníky (ZH)
Zero píše:
No což o kufr,jde taky o to,že budu mít taky tašku s učením,oblečením,PC atd.,takže další kufr nevím,navíc dát další 2k za kufr je trochu moc...
Taškou si nepomůžu,více méně stejný jako kdybych to tahal v ruce akorát bych nedržel přímo vrťas.Takže mě fakt napadá jako jediný možný řešení to sundání listů,podvozku a ocasu. :)


Zdravíčko... Mi to nedá.. Neber si to nak osobne, ale co si nejdrive poridit poradny batoh na oblečení učení, případně aj notas tam narveš, jídlo od mátinky až nahoru :).. tim budes mit obe ruce volne :).. Pripadne do jedný ruky kufr s heli a do druhé tašku s notasem.. Na stredni mi na intr stačil velkej batoh, na výšce do neho narvu aj ten notas:)..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 17:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2008
Příspěvky: 1659
Bydliště: Lanškroun
boZZda píše:
Jsem zvědav jak to všechno utáhneš. Když jsem jezdil na intr, tak jsem toho měl až až. Představa, že potáhnu ještě kufr s heli, vyílačkou a pod. No to mě potěš.

Ať tě někdo hodí autem. Tohle nemá moc reálných řešení.

Těžko mě někdo do školy hodí autem,když je to asi 280km :D
Jinak počítám,že věci,učení i notas nacpu do tašky přes rameno,ale jde právě o to,jak s heli,jestli hodit notas do jinýho báglu( na notas mám i tenhle http://us-action-spol-s-ro.takeit.zprav ... 0568?41787 ),do toho báglu jsem nacpal i vysílačku.

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=307&amode=


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 18:23 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Ja myslim ze se to zvladnout da, ale bude to hroznej vopruz s tim vsim cestovat. Nemam predstavu o kolik je celkove vetsi ten kufr na 500, ale staci ze sama helina ma +20cm takze obdobne i ostatni rozmery, to uz nebude takova lambada...ja to mam pres rameno v pohode, je to jak futral na housle :D ale kdyz tam dam plnou naloz baterek tak se to i pronese, ale rozhodne je to nejkomfortnejsi uloziste nehlede na to, ze tam mas i vysilacku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 20:25 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 2789
Bydliště: Cesko
No ten hliníkový kufr na 500 je kráva jako blázen. To budeš táhnout jen ten kufr a budeš toho mít plné zuby. Tudy cesta nevede.

Doporučuji velký batoh, do kterého narveš všechno školní + vysílačku a noťas. Do ruky už jen helinu. Na nějaké tašky přes rameno zapomeň. Dojdeš do autobusu a do vlaku se už nedostaneš :)

Nejdřív si kup nějaký pořádný batoh. Něco takového
http://www.hanibal.cz/batohy/panske-batohy/velke-turisticke-batohy/5826-treksport-patagonia-q-80/

_________________
bavarianDemon 3X a 3SX
SAB Goblin + JETI DS16 + XNova motor + Kosmik


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz