Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: LS Micron
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 9:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Nemate s nim nekdo zkusenosti? Chtel bych nejake metrove hazedlo pro ciste rekreacni vyuziti, bohuzel jsem na nej nenasel zadne ohlasy.
Diky


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 9:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
no nevim no neoplatíse ti spíš koupit pořádný káčko s tímhle zkušenosti nemam ale měl jsem selecta taky rekreačně a ted mam phenixe od GWSKY taky rekreačně a k selectovy bych se už nevrátil ani za nic a to ještě phenix nelítá :D btw lepší ero tě vyjde skoro na stejný peníze

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 9:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Ja porad nevim, me jednak vylozene irituje nedelitelny kridlo s rozpetim 150 cm, to se neda poradne v mym mini aute vozit, navic si myslim, ze to bude krehci nez PS + balsa.
Druhak se mi nechteji resit nahony ocasek provazkama, neumim pracovat se sklem a tak. Rad bych proste svrtal kridlo s trupem, osadil serva, natahnul bowdeny a letel :)
Jinymi slovy - pokud existuje neco s rozpetim okolo 1 m jsem otevreny navrhum, ale dospely kacko je pro moje potreby bohuzel prerostly.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 9:56 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Postav si mini F3k z balsy. Ten nábytek bude moc těžkej. Jak to nebudeš mít do 170g při rozpětí 1m tak si moc nezalítáš to mi věř. Včera jsem lítal jednak s mini a i s Fénixem od Ikara. První s mini pocitově OK pěkný polítání, ale když jsem začal házet Fénixe tak je to prostě jiná liga a lítání o třídu výše. Já mini používám jen tehdy když nemám prostor pro hod ( sníh po kolena, vysoká tráva po kolena, malý letový prostor a pod. )

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 10:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Ja vas chapu a vim, ze se mi snazite pomoct. Ma to i financni stranku veci, az budu mit stabilni prijem, ne jen penize z brigad jako ted, tak si Fenixe za 4k treba poridim. Ale momentalne je pro me tolik penez moc :/
Stavet se mi uprimne nechce, mam rozestaveny dva projekty a zacinat dalsi, to bych si vzhledem k volnemu casu nalozil moc a jen bych prosedel leto ve sklepe.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 10:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2009
Příspěvky: 523
Bydliště: Valmez
Pokud trváš na menším rozpětí, budiž, ale do toho "nábytku" jak trefně píše ST bych rozhodně nešel. Jednak čím menší rozpětí , tím horší let a pokud k tomu přičteš tu hmotnost a určitě tlustší křídlo, bude to na jednu zatáčku a domů. Ale zase bude pěkné to toužení po něčem lepším:-)
Ještě by mne zajímalo co máš za auto?

_________________
http://model.ypsi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 10:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Mam Opel Corsa C 3 dv.

O kom v CR vite, ze dela krome ikara "dospela" kacka? Ze bych to jeste promyslel?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 13:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2009
Příspěvky: 523
Bydliště: Valmez
holda29 píše:
Mam Opel Corsa C 3 dv.

O kom v CR vite, ze dela krome ikara "dospela" kacka? Ze bych to jeste promyslel?


Fakt doporučuji promyslet. Pokud nikdo jiný v okolí káčko nemá, dá se to snést, protože nemáš s čím srovnávat, ale když jste dva a vidíš, jak kamarád háže o 15m výše a na jeden jeho hod hodíš skoro dvakrát, tak to znechutí. Tady to bohužel (nebo spíš bohudík) nenaženeš motorem a každá blbost se na výšce hodu projeví.

To mi neříkej, že to tam nedáš. Když jsme u Yarise sklopili sedačku, vlezlo tam i s přišrubovaným křídlem.

_________________
http://model.ypsi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 13:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2008
Příspěvky: 1057
Bydliště: Praha 10
Vsichni tady rikaj, jak je to sptany, aniz ho mel kdokoliv v ruce (nerikam, ze se v tom nevyznate)

Mel jsem Mini Selecta, vaha kolem 210g (slo by usetrit tak 20g), lital krasne, kvuli vaze byl sice trochu rychlejsi, ale jeste to slo, clovek se na tom nauci hazet, nemusi se bat, ze skrtne o zem, je to maly, skladny, vydrzi toho opravdu hodne

Mam ted objednanyho Microna, zitra by ho mel Leos poslat, pak dam vedet jak to lita, ale chvilku to potrva


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 17:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
ikar píše:
To mi neříkej, že to tam nedáš. Když jsme u Yarise sklopili sedačku, vlezlo tam i s přišrubovaným křídlem.

Dam, ale vozil jsem elektrovetrone Guppy o podobnem rozpeti kridel a nicil jsem je pri transportu docela pravidelne i kdyz jsem se na to snazi myslet a to tak kridla byla relativne odolna a potazena tezkym Oracoverem. Bojim se ze kridla vyrobena touto technologii by trpela vic. Proste jak asi pises problem je taky v tom, ze nemam v okoli nikoho, kdo by kacka letal. Na modelarske letiste na Velke Dobre se obcas zajdu kouknout, ale jsou tam spis takovi geronti s cmoudama a obcas nejaka elektrika.

Rajny píše:
Vsichni tady rikaj, jak je to sptany, aniz ho mel kdokoliv v ruce (nerikam, ze se v tom nevyznate)

Mel jsem Mini Selecta, vaha kolem 210g (slo by usetrit tak 20g), lital krasne, kvuli vaze byl sice trochu rychlejsi, ale jeste to slo, clovek se na tom nauci hazet, nemusi se bat, ze skrtne o zem, je to maly, skladny, vydrzi toho opravdu hodne

Mam ted objednanyho Microna, zitra by ho mel Leos poslat, pak dam vedet jak to lita, ale chvilku to potrva

Bezva, pridal jsem si te na ICQ, muzes me autorizovat? Az ti dorazi, mel bych par otazek. Dik


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
hel fakt bych se toho vetsiho káčka nebál ani těch provázkovejch náhonů jednou to skusíš a zjistíš že na tom nic není :-) jinak káčka vyrábí třeba GWSka,Ondra Rezler,Hořejší atd.a trasport káčka v corse pokud nemáš třídvířko je pohoda.

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 18:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
holda29 píše:
Mam Opel Corsa C 3 dv.

:D :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 18:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2007
Příspěvky: 1946
Bydliště: Sokolov
Obrázky: 6
holda29 píše:
holda29 píše:
Mam Opel Corsa C 3 dv.

:D :D

no jo no to je osud

_________________
MK Katoda Sokolov :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.05.2010 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.7.2008
Příspěvky: 533
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Obrázky: 1
Jak píšou ostatní, neboj se toho a jdi rovnou do dospělýho káčka. Uvidíš že letový vlastnosti jsou uplně o něčem jiným, než by měl ten miniselekt.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10.05.2010 17:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2009
Příspěvky: 721
Bydliště: Říčany
Blog: Zobrazit blog (1)
A ja zas rikam JO - kdyz splnuje tvoje pozadavky, tak proc ne!

Nemas-li zavodni ambice - i kdyz jsem presvedcenej, ze s trochou cviku bys posledni na zavodech neskoncil - je to jeden z nejlepsich stroju na vyblbnuti.
Rozpeti a delka ho predurcujou pro vzlet skoro odkudkoli (!) - mne se treba 1.5m Isis z vysoky travy hazi dost blbe, ale tohle jsem kamaradovi mrsknul rovnou z rosti. Pristavat se da s trochou cviku a nadsazky primo do kapsy a letovy vlastnosti jsou - na to jak je to maly - az podezrele dobry.

(Upozornuju ze, nemam vlastni letovou zkusenost, videl jsem jen ctyri lety po cca 1 min., a pak pelasil dom.)

_________________
Kdo je bez miny, ať hodí kamenem.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 68 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz