Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak je to na tomto foru
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 13:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
iaľ zatiaľ mi nikto neodpovedal na môj dotaz a ani Administrátor sa neozval. Asi majú všetci akosi iné starosti. Myslím že toto fórum nie je na pomáhanie si ale skôr na odpovede neznalcov neznalcom a len sem tam sa najdu aj niektorí znalí a ochotní. Žiaľ musím sa vrátiť ku konštatovaniu že modelári sú čo sa týka informácii a ich zdieľania skupáni. Aj tak dúfam a každému kto sa ozve a pomôže vopred ďakujem.



:?: Toto je z iného fora a ako my? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to na tomto foru
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 13:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.4.2008
Příspěvky: 5095
Bydliště: CA
Onores píše:
iaľ zatiaľ mi nikto neodpovedal na môj dotaz a ani Administrátor sa neozval. Asi majú všetci akosi iné starosti. Myslím že toto fórum nie je na pomáhanie si ale skôr na odpovede neznalcov neznalcom a len sem tam sa najdu aj niektorí znalí a ochotní. Žiaľ musím sa vrátiť ku konštatovaniu že modelári sú čo sa týka informácii a ich zdieľania skupáni. Aj tak dúfam a každému kto sa ozve a pomôže vopred ďakujem.



:?: Toto je z iného fora a ako my? :?:

Administrátor nieje na to, aby odpovedal, ale aby adminoval.....
Ak si nedostal odpoveď, možno si sa nesprávne pýtal. Na tomto fóre nájdeš veľmi veľa informácii a ak som potreboval poradiť - radu som dostal. Brtuľníky nemusím, takže ti neporadím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to na tomto foru
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 13:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 434
Bydliště: Praha 9
lubo1 píše:
Onores píše:
iaľ zatiaľ mi nikto neodpovedal na môj dotaz a ani Administrátor sa neozval. Asi majú všetci akosi iné starosti. Myslím že toto fórum nie je na pomáhanie si ale skôr na odpovede neznalcov neznalcom a len sem tam sa najdu aj niektorí znalí a ochotní. Žiaľ musím sa vrátiť ku konštatovaniu že modelári sú čo sa týka informácii a ich zdieľania skupáni. Aj tak dúfam a každému kto sa ozve a pomôže vopred ďakujem.



:?: Toto je z iného fora a ako my? :?:

Administrátor nieje na to, aby odpovedal, ale aby adminoval.....
Ak si nedostal odpoveď, možno si sa nesprávne pýtal. Na tomto fóre nájdeš veľmi veľa informácii a ak som potreboval poradiť - radu som dostal. Brtuľníky nemusím, takže ti neporadím.





Nechápu to adminovi ale to že někteří jsou na radu skoupí je asi trochu pravda.
Někteří jsou i tací kteří to pojali i tak že kdo má třeba škodovku tak bude prosazovat škodovku a kdo má co koliv jiného tak je blb 8O .Proste každý jsme takový jaký jsme

A hlavně nikdo není povinnen někomu poradit a ti co to dělají tak těm DíK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak je to na tomto foru
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 14:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2009
Příspěvky: 1132
Obrázky: 3
Onores píše:
iaľ zatiaľ mi nikto neodpovedal na môj dotaz a ani Administrátor sa neozval. Asi majú všetci akosi iné starosti. Myslím že toto fórum nie je na pomáhanie si ale skôr na odpovede neznalcov neznalcom a len sem tam sa najdu aj niektorí znalí a ochotní. Žiaľ musím sa vrátiť ku konštatovaniu že modelári sú čo sa týka informácii a ich zdieľania skupáni. Aj tak dúfam a každému kto sa ozve a pomôže vopred ďakujem. :?: Toto je z iného fora a ako my? :?:


Nějak vůbec nerozumím co jsi tím chtěl říct - pod nickem ONORES je tu celkem 8 příspěvků tuším na tři témam s hafem odpovědí. Ale původné ONORES píše česky - ty slovensky - není to nějaké popletené celé???

Jinak obecně - pokud položím dotaz a nikdo na něj neodpoví, příčin může být několik:

1. Nikdo to neví
2. Nikdo není ochotný se podělit
3. Svůj dotaz jsem formulovat tak nesrozumitelně nebo hloupě, že to nikomu nestojí za to.

Upřímně si myslím, že převládajícím důvodem "neodpovědi" v této konferenci je bod 3. Při vší úctě jak ke zhrzeným tazatelům, tak - a hlavně - k těm, kteří tu dnes a denně trpělivě zadarmo, nezištně a ve svém volnu rozdávají moudrosti, které sami získávali draze a dlouho.

A jinak - konference není jen o tom "BRÁT", ale taky "DÁVAT". Takže s tou kritikou bych počkal, až si taky dáš tu práci a pár dotazů někomu zodpovíš...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 14:19 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10762
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Zde to neplatí.
Zde to informacemi a ochotou přímo překypuje.
Admin se má prsty upsané od mailů, atd... Ostatní modeláři genegují znalosti, že by v NASA záviděli.
Dokonce se zde objevují i tajné informace!!!
:D :D :D

Jen se tak trošku čekalo, kdo si toho všimne. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 14:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 434
Bydliště: Praha 9
off
psal že nerozumí onoresovi , ale já to pochopil asi jinak , na konci psal že je to z jineho fóra (asi tedy kopie ) proto je možné že pise slovensky (nebo je bůh ví od kud?)
Tak že jeho dotaz je takový že si chce být jist dobrou odpovědí a může třeba ušetřít za manuál?? Nebo chce jen provokovat?(nezlob se pokud to tak není)

k bodu 3 . Ne každý jsme nadán dobrým písemným projevem a občas píšem hloupě a to se může stát kazdemu (později to lze napsat jinak a lepe)

A za sebe chci poděkovat všem kteří pomohou ,jinak takováto fóra nemusí existovat :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 14:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 434
Bydliště: Praha 9
TomasC píše:
Zde to neplatí.
Zde to informacemi a ochotou přímo překypuje.
Admin se má prsty upsané od mailů, atd... Ostatní modeláři genegují znalosti, že by v NASA záviděli.
Dokonce se zde objevují i tajné informace!!!
:D :D :D

Jen se tak trošku čekalo, kdo si toho všimne. :wink:


Díky ADMINE :D za Vaší praci


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 1001
Bydliště: Vavřineč u Mělníka
Obrázky: 41
ahoj kluci jsem tu taky nováček a myslím si že když potřebuješ radu tak ji tady většinou najdeš nebo ti někdo poradí ale s námi nováčky je to tak že to potřebujeme hned aby nám to letadlo letělo protože jak se říká jsme ,nadrženi na létání, ale ono je taky důležité si to občas vyhledat na různých vláknech tohoto velmi dobrého fora.Tolik jsem chtěl říct :P

_________________
no holt se učím,DX8,FASCINATION,Radian,


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:10 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2009
Příspěvky: 241
Bydliště: Košíře, Praha
Souhlasim s Bobikem. Moc prizpevku zatim nemam, ale je to spis proto, ze jsem nasel temer vse, na co jsem se chtel zeptat tady nebo tady byly linky na jine stranky, kde se to clovek docte. Pravda, stoji to hodne casu a energie a vetsinou to neni hned. Ale na druhou stranu, se dozvim mnoho kolem. Ucit se, ucit se a ucit se, nebo jak to bylo:)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
BOBIKA píše:
ahoj kluci jsem tu taky nováček a myslím si že když potřebuješ radu tak ji tady většinou najdeš nebo ti někdo poradí ale s námi nováčky je to tak že to potřebujeme hned aby nám to letadlo letělo protože jak se říká jsme ,nadrženi na létání, ale ono je taky důležité si to občas vyhledat na různých vláknech tohoto velmi dobrého fora.Tolik jsem chtěl říct :P



Pravdu bdíš


Ale to není jen o nás začátečnících ,
Když se ponoříš do problému ,tak s tebou nic není a nemůžeš se soustředit na nic a vše chceš vyřešit hned to je asi normální.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:42 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2009
Příspěvky: 4179
Bydliště: Brno
Me se tu dokonce dvakrat stalo, ze jsem se chystal zalozit tema asi pred dvema mesicama a ten den presne totez ,nez jsem to stihl udelat, zalozil nekdo jinej :D
Jedno tema bylo: pouzivate pri packovani pouze palce nebo i ukazovacky a druhy uz si nepamatuju, ale bylo to podobne nezvykly tema. Proste nekdo tu uvazuje ve stejnou dobu nad stejnyma vecma jak ja :)
Takze paradni forum. :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.6.2007
Příspěvky: 1816
Nevim, ale s timhle nazorem naprosto nesouhlasim. Pokud se clovek slusne zeptat, tak jen v malo pripadech nedostane odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 15:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 434
Bydliště: Praha 9
Tak kamoši

pozdravuji onorese (ktery ses nejake spol znaky)

Fora jsou moc pěkný ......
Když si myslím že to může pomoct tak píši (kdo nesouhlasí je to jeho věc) a když mně někdo odpoví na můj dotaz takn jsem rád.
Ale nechapu lidi kteří odpovídeají jen tak aby řeč nestala s odpovedma ve stylu nebude-li pršet nezmoknem

sorry koh jsem urazil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 17:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 18
nostromo píše:
Nevim, ale s timhle nazorem naprosto nesouhlasim. Pokud se clovek slusne zeptat, tak jen v malo pripadech nedostane odpoved.




Neresme akym jazykon kdo hovory ...
nemusite mne pomlouvalo ze trochu mluvím slovensky a pak cesky ale pokud je to nutne tak se mohu do fora prihlasit po madarsky nebo romsky . Ja vym že jak potrebyju psat spisovne tak to dlouho premislim a nelze odpovedet teraz.



Snazim se psát česky i vým že jestě to není ok.
Jsem rát že se mohu zučasnit fora , u nás to není.

mu dotaz je tak ze u nasi je malo modelar a moc chut na letani


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.05.2010 17:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 1001
Bydliště: Vavřineč u Mělníka
Obrázky: 41
kluci já myslím že je asi každýmu jedno jakým jazykem mluví nebo jaké národnosti je, tady jsme všichni modeláři někdo se zná osobně někdo né ale budme rádi že něco takového existuje ale hlavně funguje,kde já bych byl bez rad skušechných mazáků....je to prostě tak jak to je když ti někdo poradí je ok,když ne stejně stím nic neuděláš ale věřím tomu že se snaží všichni poradit jak umí.Tolik jsem chtěl říct. :lol:

_________________
no holt se učím,DX8,FASCINATION,Radian,


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz