Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Belt CP V2 (stock)- upgrade na kov
PříspěvekNapsal: ned 21.03.2010 18:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
Zdravím, mám Belt CP V2 od esky, původně RTF teď předěláno na spektrum ale ty plastové díly mě solidně zlobí už jen při seřizování, tak přemýšlím přejít na kov.
Máte někdo zkušenost s nějakou sadou či montáží?
přemýšlím konkrétně o "Alloy Metal Upgrade Rotor Head Kit For Esky Belt-CP V2 Helicopter (Not Assembled) (Black)"
např zde:
Obrázek
Kód:
http://www.esky-heli.com/alloy-metal-upgrade-rotor-head-kit-for-esky-beltcp-v2-helicopter-not-assembled-black-p-9800.html

taky přemýšlím kam patří ty dvě osy?? na hlavním obrázku vlevo dole.
rovněž mě zaskočila jedna poznámka jiného obchodu která hovořila o kompatibilitě (V1 / V2 pro tento kit)
Citace:
Q: Is there anything to be noticed to fit it to Belt CP V2?
A: Yes, you have to fit 2 Belt CP patrs to your V2 helicopter in order to use this set of metal upgrade.
They are:
EK1-0529 Tail Blade Controlling Set for Belt-CP
EK1-0536 Flybar for Belt-CP

Tak nějak jsem nepochopil proč tam mam použít díly ze staršího, proto se obracím s prosbou. Děkuju za reakce. (nasazuju helmu)

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.03.2010 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 969
Bydliště: B.Bystrica
Ahoj kupil som ju na ebay za super cenu a postovne free ...mrkni ebay
http://shop.ebay.com/i.html?LH_PrefLoc= ... p=15&_sc=1


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Objednáno...
PříspěvekNapsal: sob 27.03.2010 21:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
Tak mám už objednáno a to z ebaye odsud ( total ~450kč) :
Kód:
http://cgi.ebay.com/Esky-Belt-CP-V2-RC-Helicopter-Metal-Head-Tail-Upgrade-S_W0QQitemZ270495745549QQcmdZViewItemQQptZUK_ToysGames_RadioControlled_JN?hash=item3efacd860d

Obrázek
od sellera "demonerrr" tak uvidíme jak to dorazí, za tu cenu to ujde, tak uvidime na kvalitu (pokud se mi to povede namontovat).děkuju za podnět.

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zásilka
PříspěvekNapsal: úte 30.03.2010 21:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
Takže děkuju ještě jednou, 7 dní a mam to ve schránce :-) vše jak mělo být, a zitra ole , jde se montovat...

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 15:20 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
Muzu se zeptat, jaka je kvalita a vyplati se? Neni lepsi hodit tam rotor z T-Rexe nebo CopterX?

Mam taky Beltika a rozmyslim, zda do toho jit :) Spis mi jde o zpracovani a vule.



Diky za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 15:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
cednicek píše:
Muzu se zeptat, jaka je kvalita a vyplati se? Neni lepsi hodit tam rotor z T-Rexe nebo CopterX?
Mam taky Beltika a rozmyslim, zda do toho jit :) Spis mi jde o zpracovani a vule.
Diky za info

Neber mě za bernou minci doslova, ale dle meho nazoru, to je slušně odvedeno, a vzhledem k původní kvalitě plastových dílů znatelny posun dopředu. Díly jsou čisté, bez otřepů, žádné pochybné hrany a podobně.
:arrow: jiná hlava na vrtulník z jiného typu, nevím jestli se to vůbec dělá (praktikuje), ale s touto jsem vzhledem k ceně a provedení naprosto spokojen. Vůle nejsou žádné, nepřišel jsem na kloub k čemu tam jsou dvě příčné hřídele, ja použil tu kratší, vůle žádná, a na první smontování neháže ani nemá žádné jiné primární neduhy, uvidíme jak se osvědčí za letu.
Pokud bych měl nutkání mít hlavu Trexe, tak si asi koupim Trexe celého, ale jen můj názor.

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 15:51 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
Tak to rad slysim, nasel jsem original (doufam) od Esky, takze planuji take zmenu, zatim neni moc hezke pocasi na letani, ale snad uz bude prave jaro, bez vetriku :)

Koupim asi tuto verzi, premyslel jsem o ruzove ci modre, ale stribrna je takova univerzarlni netecna barva, navic ladi k Beltikovi vice. :)
Obrázek

Jasne, T-Rex je trochu jina kategorie, ale i s Beltem je sranda a zpracovani se mi take libi. Casem planuji T-Rexe 500, ovsem klon, jelikoz original je cenove hodne vysoko.

Jak jsi spokojeny Ty, v kovu je to jiste lepsi. Vidim, ze mas Spektrum radio, chodi Ti vse OK, tedy jen zmena receiveru? Myslim hlavne serva nebo ESC. Skoda, ze Belt nema v zakladu autorotaci(respektive throttle hold) a soft start.

Lukas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 16:02 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
cednicek píše:
Tak to rad slysim...

Ja spokojen jsem, radio ktere je stock, je na 6ch vrtulnik prabídné, s Dx6i jsem naprosto spokojen, změna rádia je krom nabindování, čistě výměna krabičky a přepojení kabelů, problémy jsem neměl.
Zatím chodí vše dobře, ovšem ESC je provalený že rád hoří, takže pravě hledam co tam dám, maník z rcguide radí 40A storma, něco v te oblasti plánuju co nejdříve.
Zde moje foto:
Obrázek
Na kolik tě to vyjde? mě to přišlo viz výš, těch 24USD

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 23:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
No, vyslo by me to na 22.8+2.9 posta. Ale koupim to asi tam, kde Ty. Ebay je precejen pohodlny a jisty.

Mas tam i ocas v kovu? Myslim, ze ESC staci i Hobbywing 40A, pravda je, ze Esky je trochu na hrane, ale pri beznem letu si nemyslim, ze by melo zlobit.

Jen se divam, ze to mas trochu jine, nez na obrazku na Ebay, tam nebyly konce na tahla zlate, ale stribrne. Ono to stejne je vsechno na jedno brdo :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.04.2010 23:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
A nebo to mozna vidim na toto:

http://cgi.ebay.com/CNC-Metal-rotor-Head-Trex-450-RC-helicopter-GN-NEW_W0QQitemZ220585473061QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Parts_Accessories?hash=item335beb3425#ht_2143wt_941

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2010 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Než bych investoval do Belta, raději bych si koupil vrtulník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2010 12:28 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.7.2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha a okolí
Mikelo píše:
Než bych investoval do Belta, raději bych si koupil vrtulník.

Ano ano, ovšem na lacne rozbijeni poslouží také, ne všichni maji ten rozpočet a již nabyté zkušenosti, ale souhlasím, rozhodně to není stálý typ, ktery bude někdo provozovat v řádech let.

_________________
Spektrum Dx6i, Eflite Blade mSR,Esky Belt CPV2,Phoenix sim, MiniTitan E325, Zoom4U, MaxiSwift NF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2010 12:32 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
Belt neni vrtulnik? S cim letas Ty? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2010 12:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Belt je něco jako vrtulník, ale za trest.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.04.2010 12:45 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2009
Příspěvky: 10
Mas osobni zkusenost? Jinak tady se resi metal hlava, spis prihod zkusenosti a rady pro ostatni spojene s Beltem. Jinak Belt RTF vrtulnik, T-Rex jen kit a to na jine cenove urovni, to resit nemusime.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz