Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Preco prestalo Toro reagovat ?
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 18:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 18:41, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Preco prestalo Toro reagovat ?
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 18:51 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
shaowniq píše:
dnes ma Toro trosku sklamalo, lietal som na mikrotuzkach GP 1000mAh. po 10 minutach letu ked som letel strmo dole s tym, ze to vyberiem tesne nad zemou, lietadlo prestalo reagovat a za zlomok sekundy bolo na zemi. Videli ste uz Ni-MH baterky aby vypli uplne ? vyzeralo to ako keby sa odpojil kabel, ale ked som k nemu prisiel, serva reagovali normalne. Dosah vysielacky tam bol dobry, lebo som lietal uz aj dalej a nebol problem... neviem co sa mohlo stat. Napada Vas nieco ?

pouzite su: Mega X 300, prevod 1:5, vrtula Graup200/150, JETI 020, 2X HS-55, lacny rx 4ch a optic 6


napadá ma akurát to, že mne to robí toro tiež, keď ho natlačím z výšky a riadne rozbehnem tak tiež mi nereaguje... nastastie som to zistil tak to už toľko nerozbieham.... myslím, že to je servami... mám hs-55 a asi to v tej rýchlosti nevladza potiahnuť, proste je to nad ich sily


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 19:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
Hs 55kama to urcite neni ty maj sily dost me tahaly kridelka i na 2metrovom hornoplosniku s deistkou motorem ale bud mas mekej nahon kridilka nebo je mas z blbyho materialu a nebo mas moc velky Z ohyby ze se pri vetsim tlaku ohybaj proto je vypoustim ze svejch letadel uplne oni ani nejsou s dnesnima radiama nutny :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 19:16 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
diablotin píše:
Hs 55kama to urcite neni ty maj sily dost me tahaly kridelka i na 2metrovom hornoplosniku s deistkou motorem ale bud mas mekej nahon kridilka nebo je mas z blbyho materialu a nebo mas moc velky Z ohyby ze se pri vetsim tlaku ohybaj proto je vypoustim ze svejch letadel uplne oni ani nejsou s dnesnima radiama nutny :twisted: :twisted: :twisted:


no to je pravda, že na tore je bowden a v ňom 0,8 drôt... z ohyb mam len na pake, na serve mám blimp.... dokonca som si všimol, že namám na krídielku z ohyb,ale mám to ohnuté do pravého uhla a na zafixoval som to bowdenom (a zakapol sekunďákom)... tak neviem, ale mne to spravilo iba raz a to lietam ajtak ako drak. Možno si to už ani nevšimnem pri lietaní... lebo ono nie ze by nereagovalo, ale zareagovalo tak oneskorene... mno neviem podstatné je, Že to lieta :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 19:36 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.9.2006
Příspěvky: 3
Me se stalo pred casem, ze me Toro take prestavalo reagovat a po delsim hledani jsem nasel uklepany drat u vypinace. Spoj byl pretazen buzirkou, tak po vetsinu casu signal mel, ale pri urcite poloze letu to vysadilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 19:38 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 17:56, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 19:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 18:39, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.09.2006 20:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
shaowniq píše:
helbo píše:
diablotin píše:
Hs 55kama to urcite neni ty maj sily dost me tahaly kridelka i na 2metrovom hornoplosniku s deistkou motorem ale bud mas mekej nahon kridilka nebo je mas z blbyho materialu a nebo mas moc velky Z ohyby ze se pri vetsim tlaku ohybaj proto je vypoustim ze svejch letadel uplne oni ani nejsou s dnesnima radiama nutny :twisted: :twisted: :twisted:


no to je pravda, že na tore je bowden a v ňom 0,8 drôt... z ohyb mam len na pake, na serve mám blimp.... dokonca som si všimol, že namám na krídielku z ohyb,ale mám to ohnuté do pravého uhla a na zafixoval som to bowdenom (a zakapol sekunďákom)... tak neviem, ale mne to spravilo iba raz a to lietam ajtak ako drak. Možno si to už ani nevšimnem pri lietaní... lebo ono nie ze by nereagovalo, ale zareagovalo tak oneskorene... mno neviem podstatné je, Že to lieta :D


takze ? vymenit tiahla, resp. zafixovat z-ohyby, nove baterky, prilepit novu smerovku (rozbila sa pri pade - ta polystyrenova) a ist lietat, tak ? :)


tak bat. nevidim dôvod meniť.... s ostatným súhlasím :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 7:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
tak to zapni zatahej za vsechny draty vypinace a udelej takovou kontrolu celyho vybaveni mozna tam mas neco uklepanyho to se u takovejdle letadel obcas stava a mozna by stalo za pokus zkusit jinej krystal :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 8:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Duchcov (okres Teplice)
Ja mam Tornado XX od telinku s motorem AXI 2212/26 + 3*li-pol 1700mAh a dela mi neco podobneho. kdyz letim stremhlav a necham zapnuty motor tak to nabere vetsi rychlost a prestava to reagovat. sice ne uplne ale kdyz natahnu naplno tak mu to docela trva nez se srovna. Jednou se mi takhle i povedlo dat si s nim pred drzku :D . Myslim ze jednou jsem nekde cetl nejakej clanek pad na rychlosti nebo tak neco. Zkusim neco o tom najit. Treba kdyz zacinali nadzvukovy letadla tak se taky hrozne divili ze jim pri nadzvukove rychlosti prestava reagovat vyskovka kdyz ji jeste nemeli plovouci. To Tornado ma asi do nadzvukovy rychlosti sice trosku daleko ale mozna ze to bude neco podobnyho.

_________________
Špejle pohybující se spořádaně vzduchem
jsou fascinující - jedno zda borové, nebo z uhlíku…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 9:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
ne ono se pouze rozklepe a vzniknou tam takovy sily ze se ti ohybaj kormidla do neutralu i kdyz jim das plnou vychylku jelikoz je to dost mekky :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 10:11 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
diablotin píše:
ne ono se pouze rozklepe a vzniknou tam takovy sily ze se ti ohybaj kormidla do neutralu i kdyz jim das plnou vychylku jelikoz je to dost mekky :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


jj to isté si myslím aj ja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 19:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
diablotin píše:
Hs 55kama to urcite neni ty maj sily dost me tahaly kridelka i na 2metrovom hornoplosniku s deistkou motorem ale bud mas mekej nahon kridilka nebo je mas z blbyho materialu a nebo mas moc velky Z ohyby ze se pri vetsim tlaku ohybaj proto je vypoustim ze svejch letadel uplne oni ani nejsou s dnesnima radiama nutny :twisted: :twisted: :twisted:


Na to je jediná možná reakce. Jsi blázen...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 19:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Duchcov (okres Teplice)
zdzd píše:
diablotin píše:
Hs 55kama to urcite neni ty maj sily dost me tahaly kridelka i na 2metrovom hornoplosniku s deistkou motorem ale bud mas mekej nahon kridilka nebo je mas z blbyho materialu a nebo mas moc velky Z ohyby ze se pri vetsim tlaku ohybaj proto je vypoustim ze svejch letadel uplne oni ani nejsou s dnesnima radiama nutny :twisted: :twisted: :twisted:


Na to je jediná možná reakce. Jsi blázen...

jj. ty serva to tahaly (dokud si nezatocil) :D

_________________
Špejle pohybující se spořádaně vzduchem
jsou fascinující - jedno zda borové, nebo z uhlíku…


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 30.09.2006 22:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 16:57, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: marcels a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz