Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 20.12.2009 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Ahojda. Rozhoupal jsem se a Colibri je doma. Hezky i s kufírkem:-) a abych nemusel čekat na vánoce,tak jsem si ho dal k narozkám. Ty mám sice až po vánocích,ale to se líp vstřebá,že už lítám:-)) je to fakt celkem v poho,jen to člověk nesmí uspěchat. Mě zatím nic neprasklo,však taky před lítáním sestěhuju půlku obýváku,abych měl dost prostoru:-)) Jinak ty dva aku a sítová nabíječka jsou parádní.. bez nich by to asi nebylo ono.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2009 3:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 40
Je to moja prva heli, je super ale mal by som otazku na skusenejsich. Mam ho vytrimovany , ked visi je na mieste. Ale ked ide dopredu taha ho zaroven aj dolava. Ked ho vytrimujem smerom doprava aby letel pekne rovno(skoro na doraz) tak potom zas vo vise ho unasa doprava. Da sa toto nejak odstranit, resp co to moze sposobovat.?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2009 13:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
marek_K píše:
Je to moja prva heli, je super ale mal by som otazku na skusenejsich. Mam ho vytrimovany , ked visi je na mieste. Ale ked ide dopredu taha ho zaroven aj dolava. Ked ho vytrimujem smerom doprava aby letel pekne rovno(skoro na doraz) tak potom zas vo vise ho unasa doprava. Da sa toto nejak odstranit, resp co to moze sposobovat.?

Ahoj,možná je někde chyba,ale spíš se zkus zaměřit,jestli zároveň při potlačení netlačíš na knipl i doleva... ono si toho ani nevšimneš,stačí trochu a auž to letí jinam. těžko se drží neutrální poloha. Alespoň mě to taky ujíždí díky tomuto,asi mám hroší ruce a potřeboval bych silnější pružinu:-))


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.12.2009 19:39 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2009
Příspěvky: 32
kasssy píše:
marek_K píše:
Je to moja prva heli, je super ale mal by som otazku na skusenejsich. Mam ho vytrimovany , ked visi je na mieste. Ale ked ide dopredu taha ho zaroven aj dolava. Ked ho vytrimujem smerom doprava aby letel pekne rovno(skoro na doraz) tak potom zas vo vise ho unasa doprava. Da sa toto nejak odstranit, resp co to moze sposobovat.?

Ahoj,možná je někde chyba,ale spíš se zkus zaměřit,jestli zároveň při potlačení netlačíš na knipl i doleva... ono si toho ani nevšimneš,stačí trochu a auž to letí jinam. těžko se drží neutrální poloha. Alespoň mě to taky ujíždí díky tomuto,asi mám hroší ruce a potřeboval bych silnější pružinu:-))


kassy má pravdu taky jsem s tím měl ze začátku problem jak u Colibri tak u mého Safari


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.12.2009 0:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 23.12.2009
Příspěvky: 40
Nie, nie tym to neni. Plyn mam na pravo takze smerom dopredu mam na packe otacanie okolo osi. A s nim sa to da vykorigovat ked ho tocim stale zaroven mierne doprava. Vsimol som si ze sa tak pohybuje vo vsetkych 4 smeroch. Jednoducho sa pohybuje v suradnicach ktore su asi o 15-20 stupnov potootocene oproti polehe chvosta(proti smeru hod. ruciciek).To znamena ze ked ide dopredu chvost "netaha za sebou" ale je natoceny trochu do strany
Obrázek

Napada ma ze toto by robilo keby bola takto pootocena cyklika vzhladom na trup vrtulnika, ale ta je predsa upevnenena v troch bodoch takze je to divne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.12.2009 12:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Jo,máš pravdu,to mě nedošlo,to by se ti vlastně točil kolem svislé osy..taky mě napadla ta cyklika


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.12.2009 5:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2009
Příspěvky: 946
Bydliště: Liberec
Nastavoval jsem už několik BMCX a nejspíš to bude podobné. Dělám to tak, že nastavím na vysílajdě trimy do neutrálu a vrtulníček vytrimuji nastavením délky táhel od serv k cyklice. Potom vrťas létá precizně.

_________________
I květák je jen vycepované zelí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.12.2009 20:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.8.2007
Příspěvky: 231
Bydliště: Jižní Čechy
jez_cz píše:
Nastavoval jsem už několik BMCX a nejspíš to bude podobné. Dělám to tak, že nastavím na vysílajdě trimy do neutrálu a vrtulníček vytrimuji nastavením délky táhel od serv k cyklice. Potom vrťas létá precizně.

s MCXkem mam problém, moc baští, hned se vybíjí, vypadá to, že se trošku přidírá spodní rotor, ale nevim proč, měl jsem ho už dvakrát rozebraného a nemůžu nic najít, horní rotor jde úplně lehce, spodní se po vypnutí pohonu zastavuje o dost dřív, nemáte s tím někdo prosím zkušenost?

_________________
Diver (Sniper, Ricco, T-rex 600ESP, Rotorshape, Y-ufo, MaxirSE, 2Cool, EasyGlider, Toro 900, LongShot)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.12.2009 22:34 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 75
Bydliště: Škrovád
spodní rotor je uložen v ložiskách a horní ji jenom tyčka v kluzným ložisku
tak koukni na ložiska

_________________
V4.5 COLIBRI PRO,Walkera CB100(Prodáno) Solo Pro 100 3G
HSP Flying Fish 2 Mazda RX-7 1/16
http:/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.12.2009 11:58 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2009
Příspěvky: 1
Zdravím všetkých a prosím o radu. COLIBRIHO som dostal na vianoce a po prvých dvoch letoch začalo servo vydávať iný zvuk a niekedy sa zasekne. Prosím poraďte
ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.12.2009 14:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 75
Bydliště: Škrovád
promazat pokud to nepomuže reklamovat

_________________
V4.5 COLIBRI PRO,Walkera CB100(Prodáno) Solo Pro 100 3G
HSP Flying Fish 2 Mazda RX-7 1/16
http:/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.12.2009 18:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Slovakia, okres Piešťany
Zdravim, chcel by som kupit tento vrtulnicek.. Ktory slovensky e-shop mi odporucate, s ktorym mate dobre skusenosti, pripadne aj s nakupom nahradnych dielov. Dik :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.12.2009 22:27 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 75
Bydliště: Škrovád
vyber si nejlépe ten kam to máš nejblíže pro případ reklamace
a nebo objednej přímo z číny a ušetříš dost peněz které mužeš utratit za ND

_________________
V4.5 COLIBRI PRO,Walkera CB100(Prodáno) Solo Pro 100 3G
HSP Flying Fish 2 Mazda RX-7 1/16
http:/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 16:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 1.1.2010
Příspěvky: 33
Bydliště: Ostrava
Dobrý den, uvažuji o koupi tohoto modelu, jak dlouho vydrží tento vrtulníček létat na jedno nabití?Předem díky za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 01.01.2010 17:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 75
Bydliště: Škrovád
vydrží 5až 7minut podle stylu letu kup si zrovna nahradní baterku a stačí to bohatě

_________________
V4.5 COLIBRI PRO,Walkera CB100(Prodáno) Solo Pro 100 3G
HSP Flying Fish 2 Mazda RX-7 1/16
http:/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz