Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1499 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Další

Co si o téhle heli myslíte?
Anketa končí za ned 15.02.2009 11:22
Nepovedený klon 13%  13%  [ 2 ]
Jako vše ostatní,za málo peněz málo muziky 88%  88%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 16
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27.12.2009 16:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.8.2009
Příspěvky: 224
Bydliště: Novy Bor
aha, no uvidim. pokusim se vyvazit ty listy! ono to udela co pises ty! ale spis ze ten vrtas nejde udrzet ani v ruce!:) uvidim nemam ted nak ubec cas na ty listy!:) to je naprd, zkusim a uvidim! takze kdyz to pretrva tak koupit novej domek:) do haje jaloveho:)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27.12.2009 17:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
Ahoj, nemá někdo zkušenost s http://www.radiem-rizene-modely.cz/stor ... i-AHS1162T

Jestli se musí dovažovat a jak moc, chci nějaké listy pro začátek, jen nějaký vis a poletování.

Děkuju


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27.12.2009 19:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.8.2009
Příspěvky: 224
Bydliště: Novy Bor
ahooj, ak uz je to v pohode! chbya byla asi ve me! byli moc utazene listy a hlavne hranky na packach byli moc ostre a zarejvali se do listu! povolenu strzeno pilnickem a v pohode!:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 27.12.2009 21:43 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 16.8.2008
Příspěvky: 461
Bydliště: Brušperk
Angusi myslím, že tyhle listy ti určitě budou na začátky stačit. Sice jsem je nikdy neměl ale je to align a myslím že si na ně moc lidí nestěžuje. Jou za slušnou cenu tak proč ne?

_________________
nahoru může, dolů musí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Číňan - zloděj
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 9:01 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.4.2009
Příspěvky: 14
Mám na přítomné dotaz. Udělal jsem Hobbyking (hobbycity) objednávku, zaplatit a nedostal jsem baterie. V celkové hodnotě 2200,-Kč. Přišel mi balíček o váze 120 gramů a v něm jedno servo.
Jsem docela na . . . . . . .. Zasílal jsem jim tam reklamaci. Číslo objednávky, fotografie balíčku, JEHO VÁHU. Aby bylo jasné, že měl vážit cca 900gramů a na papírech z celnice je 120gramů.
Nedostal jsem od nich žádnou odpověď. Již jsem jim tam zaslal cca 20 e-mailů. Táhne se to již cca dva měsíce. Asi se s bateriema loučím a přecházím na www.himodel.com nabo www.ehirobo.com.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 11:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2009
Příspěvky: 3250
Bydliště: Prešov, SK
Zbynass1 píše:
ono na tom domku nebo na osce to háže docela málo takže je to blbě vidět, jak tam ale dáš listy tak se to rozkmitá tak že vidíš hlavu dvakrát klidně i centimetr od sebe


Je to tak.
Bez listov to hadze tak malo aj ked je domcek krivy, ze to nieje poznat na vibraciach. Ale pomerne slusne je to vidiet pri uplne pomalych otackach pri pohlade zhora na skrutke na klobuciku /ci akosatovola/ co je priskrutkovany na domceku.

To vyvazovanie listov je velmi dolezite, je to tu toho popisane spusta.
No vyvazovacka podla mna nestaci, mozu byt na nej vyvazene listy a pritom rozdiel vo vahe kludne aj 1gr, co je 4-5%, pretoze moze byt posunute tazisko. S tym treba zacat, zosuladit obe listy, aby mali tazisko rovnako.
Ja to nakoniec kontrolujem vazenim na digi vahe s presnostou 0,1 gr. Da sa kupit na ebay za 10-12 USD aj s postovnym, prip. aj s presnostou 0,01gr ale to je uz asi zbytocne.

_________________
T8FG - Tarot345PRO BeastX, Protos430 BeastX
http://kennymccormick.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 17:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
Zbynass1 píše:
Digitální serva rády bzučí zvlášť ty na gyru :) pohni páčkou vrtulky jestli na chvilku přestane tak by to mělo být ok



Tak servo je v pořádku nejspíš, po připojení na cykliku nebzučí. Bzučí jen jako servo vrtulky za gyrem a všiml jsem si, že se páčka mírně pohybuje, tzn. že pracuje. Není to nějaká blbost, když vrtulník stojí na stole?Není tedy nakonec špatné GYRO?Zkoušel jsem tam dát i jiné servo a to se také maličko pohybuje když vrtulník stojí na stole... DĚKUJU za pomoc


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 18:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2009
Příspěvky: 946
Bydliště: Liberec
Angusss píše:
Zbynass1 píše:
Digitální serva rády bzučí zvlášť ty na gyru :) pohni páčkou vrtulky jestli na chvilku přestane tak by to mělo být ok



Tak servo je v pořádku nejspíš, po připojení na cykliku nebzučí. Bzučí jen jako servo vrtulky za gyrem a všiml jsem si, že se páčka mírně pohybuje, tzn. že pracuje. Není to nějaká blbost, když vrtulník stojí na stole?Není tedy nakonec špatné GYRO?Zkoušel jsem tam dát i jiné servo a to se také maličko pohybuje když vrtulník stojí na stole... DĚKUJU za pomoc


Odhaduji to na velkou citlivost nastavení gyra. Pomůže, když té citlivosti trochu ubereš?

_________________
I květák je jen vycepované zelí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 18:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
jez_cz píše:
Angusss píše:
Zbynass1 píše:
Digitální serva rády bzučí zvlášť ty na gyru :) pohni páčkou vrtulky jestli na chvilku přestane tak by to mělo být ok



Tak servo je v pořádku nejspíš, po připojení na cykliku nebzučí. Bzučí jen jako servo vrtulky za gyrem a všiml jsem si, že se páčka mírně pohybuje, tzn. že pracuje. Není to nějaká blbost, když vrtulník stojí na stole?Není tedy nakonec špatné GYRO?Zkoušel jsem tam dát i jiné servo a to se také maličko pohybuje když vrtulník stojí na stole... DĚKUJU za pomoc


Odhaduji to na velkou citlivost nastavení gyra. Pomůže, když té citlivosti trochu ubereš?


Nastavil jsem si na Dx6i 50% - při 50% to servo nepracuje...pokud dám +/- 10% tak pracuje...

Jaké hodnoty mám nastavit pro Gyro na Dx6i? Mám tam polohu 0 a 1, pochopil jsem, že v poloze 0 pracuje gyro jako NORMAL a v poloze 1 pracuje jako HH. Co znamenají ta 0-100%? Kolem 50% je gyro nejméně citlivé a pokud jdu na kteroukoliv stranu od těch 50% tak pracuje stále více citlivě i když mám 0% - tomu moc nerozumím


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.12.2009 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Tak jak jsem slíbil o víkendu jsem zalítal HK-250GT s gyrem HK-401B.Na vrtulníku byly dost velké vibrace,ale i přes to gyro chodí moc pěkně!Lítal jsem v -2°C a žádný velký teplotní drift jsem nepocítil.Myslím,že za ty peníze dnes neseženete lepší gyro.Můj názor...

_________________
Chopso 7EW , MSH PROTOS 500 , Torsion SOLID Blades
Futaba 8FG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2009 0:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Bratislava, Dúbravka
Diki moc, som rád že je to dobrá voľba, aspoň ho môžem v kľude kúpiť :D

_________________
Turingy 9X - 2,4GHz (Corona)
Chytili ma coptery :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2009 7:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
ËWRYBADY píše:
Tak jak jsem slíbil o víkendu jsem zalítal HK-250GT s gyrem HK-401B.Na vrtulníku byly dost velké vibrace,ale i přes to gyro chodí moc pěkně!Lítal jsem v -2°C a žádný velký teplotní drift jsem nepocítil.Myslím,že za ty peníze dnes neseženete lepší gyro.Můj názor...


Prosím Tě, jak si nastavil Gyro na Spektru? Mám pořád problém s vrčícíma servama


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2009 12:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Hele vrčící servo je úplně normální..Co tam teda máš za serva?Jestli tam máš digitální tak to je normální.A jestli analog tak by mělo vrčet asi jen ocasní servo..Kdyby jsi slyšel mého Protose :lol: to je konzert.

_________________
Chopso 7EW , MSH PROTOS 500 , Torsion SOLID Blades
Futaba 8FG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2009 12:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 17.11.2009
Příspěvky: 817
Obrázky: 0
ËWRYBADY píše:
Hele vrčící servo je úplně normální..Co tam teda máš za serva?Jestli tam máš digitální tak to je normální.A jestli analog tak by mělo vrčet asi jen ocasní servo..Kdyby jsi slyšel mého Protose :lol: to je konzert.


Tak na to mám kašlat?Když ono mi na té vrtulce vrčí ikdyž vrtulník stojí - trošičku v servu škube, už mi tu někdo radil snížit citlivost GYRA, ale to pak přestává reagovat a při přetáčení ocasu nestíhá vyrovnávat... TAk jo, nechám ho tam vzadu bzučet no :) Na kolik % se tak nastavuje citlivost toho HH na vysílačce?Mám tam ted 75%


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.12.2009 12:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Angusss píše:
ËWRYBADY píše:
Hele vrčící servo je úplně normální..Co tam teda máš za serva?Jestli tam máš digitální tak to je normální.A jestli analog tak by mělo vrčet asi jen ocasní servo..Kdyby jsi slyšel mého Protose :lol: to je konzert.


Tak na to mám kašlat?Když ono mi na té vrtulce vrčí ikdyž vrtulník stojí - trošičku v servu škube, už mi tu někdo radil snížit citlivost GYRA, ale to pak přestává reagovat a při přetáčení ocasu nestíhá vyrovnávat... TAk jo, nechám ho tam vzadu bzučet no :) Na kolik % se tak nastavuje citlivost toho HH na vysílačce?Mám tam ted 75%


Už máš nastvený mechanický střed vrtulky?Pokud jo tak zvyšuj zisk vrtulky dokud se nezačne rozkmitávat.Pak o trochu sniž a lítej.To že si gyro hraje se servem je uplně normální!Ve vzduchu se to bude chovat stejně jinak.Ještě jaký tam máš ty serva?

_________________
Chopso 7EW , MSH PROTOS 500 , Torsion SOLID Blades
Futaba 8FG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1499 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz