Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 18:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2005
Příspěvky: 23
:idea:


Naposledy upravil upir dne úte 22.08.2006 21:50, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 18:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
upir píše:
No a ty jsi říkal že je rozdíl když to chceš do spalováku nebo do elektry, jak to mám poznat. :?:
Hele z futabáckých pokud budou po stránce mechanický a elektrický neuděláš chybu asi s žádným-třeba FP-R137F a nebo 147,118-prostě podle ceny-sleduj model bazar a najdeš.A nebo nový Hitec-tam asi ten HFD 08-nebp starší HFD-07-popřípadě superslim a nebo electron. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 19:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2005
Příspěvky: 11
Pane jo. Tak takovouhle gumu jsem dlouho nevidel. Kdyz neco budes takhle kupovat, zjisti si prosim te co vlastne kupujes a neotvirej si pak hubu na prodavajiciho. To ze si neumis zjistit aktualni ceny je jen a jen tvuj problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 21:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2005
Příspěvky: 23
:idea:


Naposledy upravil upir dne úte 22.08.2006 21:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 21:44 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
upir píše:
zdzd píše:
Po pravdě řečeno, my se taky divíme. :roll:


Hele pár tvých příspěvků jsem četl, a připadá mi že se cítíš jako nějaký nadřazený člověk, už třeba v závěru to "MY" to používali kdysi králové, a nebo se považuješ za nějakého zdejšího šéfa co se vyjadřuje i za ostatní ?


Nějak ti uniklo, že jsem se vyjadřoval jako x-tý v řadě, proto my.

Ale jinak opravdu můžeš nadávat jen sobě. Tím, že tady prskáš po všech, kteří ti říkají co jsi zanedbal, nic nevyřešíš.

Nejlépe se člověk poučí ze svých chyb a teď máš ideální příležitost. Tudíž přepni mozek z kdo ti co provedl na co jsi kde zprasil aby jsi to už nezopakoval.

Já se jako nadřazený necítím, může ti to potvrdit každý, kdo se se mnou potkal a zná mne. Jen každému většinou na přímo řeknu, co dělá blbě. Pro jeho dobro a aby si znovu nenaběhl. Bohužel to některým trvá nějakou dobu, než jim to dojde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 22:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2005
Příspěvky: 23
zdzd píše:
upir píše:
zdzd píše:
Po pravdě řečeno, my se taky divíme. :roll:


Hele pár tvých příspěvků jsem četl, a připadá mi že se cítíš jako nějaký nadřazený člověk, už třeba v závěru to "MY" to používali kdysi králové, a nebo se považuješ za nějakého zdejšího šéfa co se vyjadřuje i za ostatní ?


Nějak ti uniklo, že jsem se vyjadřoval jako x-tý v řadě, proto my.

Ale jinak opravdu můžeš nadávat jen sobě. Tím, že tady prskáš po všech, kteří ti říkají co jsi zanedbal, nic nevyřešíš.

Nejlépe se člověk poučí ze svých chyb a teď máš ideální příležitost. Tudíž přepni mozek z kdo ti co provedl na co jsi kde zprasil aby jsi to už nezopakoval.

Já se jako nadřazený necítím, může ti to potvrdit každý, kdo se se mnou potkal a zná mne. Jen každému většinou na přímo řeknu, co dělá blbě. Pro jeho dobro a aby si znovu nenaběhl. Bohužel to některým trvá nějakou dobu, než jim to dojde...


Ok máš pravdu, největší chyba byla že jsem zavítal na tohle forum a dovolil jsem si zeptat se na něco co je tady asi každýmu jasný,
Takže se tady mějte všichni pěkně a přeji vám mnoho zdaru a málo trapných otázek od lidí co nejsou tak dokonalí jako vy.
Co se mě týče tak já jsem tady skončil
Sbohem :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2006 22:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Hoši běžte už s tím vzájemným osočováním do prdele-myslím to vážně.-jste jako starý báby na trhu (jeden jako druhej) :evil: Jděte se vyspat(pomáhá to-osobní zkušenost) a zítra vše řešte bez emocí. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2006 6:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2006
Příspěvky: 99
Bydliště: Bratislava
Zas nechapem o co tu islo.
Mazanie vlastvych sprav sa zaclo nejak rozmahat.
Cele vlakno je o nicom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2006 8:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Sakra, Upire, proc jsi to promazal? Jinak, aby jsem te uklidnil, tak Aviatik udelal presne podobny kup jako ty. U Hangaru si zakoupil Laser 6 + prijimac Hitec Superslim. Kdyz by prijimac fungoval, tak cena nebyla spatna, ale ukazalo se ze prijimac prijima maximalne do vzdalenosti 5 metru a pak nic...

Aviatik se vsak poucil. Paklize ti nekdo nechce v prodejne predvest, ze zarizeni funguje (uzasna vymluva, "ze by museli dobijet baterky"), pak tu neco smrdi. Zaver si udelal takovy, ze do Hangaru uz nikdy vice - i kdyz by to rozdavali zadarmo...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2006 8:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 688
Bydliště: Litoměřice
Vzduchoplavec píše:
Sakra, Upire, proc jsi to promazal? Jinak, aby jsem te uklidnil, tak Aviatik udelal presne podobny kup jako ty. U Hangaru si zakoupil Laser 6 + prijimac Hitec Superslim. Kdyz by prijimac fungoval, tak cena nebyla spatna, ale ukazalo se ze prijimac prijima maximalne do vzdalenosti 5 metru a pak nic...

Aviatik se vsak poucil. Paklize ti nekdo nechce v prodejne predvest, ze zarizeni funguje (uzasna vymluva, "ze by museli dobijet baterky"), pak tu neco smrdi. Zaver si udelal takovy, ze do Hangaru uz nikdy vice - i kdyz by to rozdavali zadarmo...


A to jako reklamace nepomohla? Mi neříkej, že když si koupím nefunkční přijímač, tak ho nemohu nijak reklamovat.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz