Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.10.2009 17:09 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2009
Příspěvky: 5
:D :D :D dik moc uz leetaam dratek jsem nahradil kompozitovou tyckou z modelarskych potreb 1M=25Kč tak mam jeste do zasoby :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.10.2009 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
a co si dal na konec tycky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 17.10.2009 12:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2009
Příspěvky: 5
na konce jsem pouzil stare zavazicka a stabilizator je k nerozeznani od orig.
navic jsem ho vyvazil a je stabilnejsi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.10.2009 15:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
a vydrzi ti to ted vic s tim jinym materialem?

ja si doma jen rikam: usetreno 160,- za stabilizator a zas a zas :) dostava takovy rany, ktery original nevydrzi. navic diky pruznosti toho dratku se ani nedeformuje, jen obcas cely stabilizator vypadne, ale ted se uz opravdu nebojim s tim svihnout o zem :) maximalne vypadne kabina, tak nastriham buzirku :) a jede se dal. ale taky s tim nelitam, delam s tim hrozny zverstva: vyvrtky pozadu, popredu, kruznice predem zadem, strano-vpred, co nejrychlejsi presuny od zdi ke zdi - utoky na kocku apod. diky absenci strachu delam stale vetsi krkolomnosti, ktere mi "velky" easycopter v6 neumoznoval (ale zato naucil).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 22.10.2009 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Ahoj lidi. Už už jsem si málem objednal easycopter expert,ale jak tak čtu možná by nebyl colibri špatnej,ale děsí mě ta jeho opravdu titěrná velikost a hlavně hmotnost,nespadne to,když se srazí s mouchou?:-)) Pořád mám dojem,že ten expert je přeci jen "kus plastu" Vůbec neřeším,že expert je 40mhz a colibri 2,4ghz.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 23.10.2009 9:07 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2009
Příspěvky: 112
Bydliště: Plzeň
... Colibri špatnej není ... a poprvé v životě lituji že doma nemáme mouchy - hrozně by se mi líbilo je nahánět :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.10.2009 13:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
tezky rozhodnuti. mam oba (teda XS ne, ale V6) a s V6 jiz mozna rok nelitam, ted jsem poridil colibri a opet me to chytlo. ale jen colibri. ikdyz je V6 provozuschopnej, proste me uz nebavi. colibri lita lip, dele vydrzi, nenici se nic (krome stabilizatoru) - lze vyresit, je malinkej, takze lita i v te nejmensi mistnosti a nabito do pul hodiny. a to oba akumulatory najednou (verze pro). u V6 jsem 1 aku nabijel 2.5 hodiny a necekych 10 minut letal.

jeste jedna vec me napada. ja se s V6 porad bal. tam rana na zem znamena 80%, ze se neco znicilo. u colibri je to 98%, ze se nic nestalo. a to pak to litani bavi mnohem vic. nechci to jako adrenalin, jako vetsina modelaru. chci si hrat, v klidu. a to mi nenakupovani nahradnich dilu, lepsi presnost, ovladani a zbaveni nevyhod predchozich modelu umoznuje. ale je maly. to je pravda. pro me obrovska vyhoda a skvela zabava, ale pro jineho to muze byt zavazny duvod rozhodnuti se pro neco vetsiho. ale verim, ze kdyz si koupis velkyho, casem koupis malyho, protoze poznas ty vyhody. a hlavne: co je maly to je hezky. je neuveritelny, jak to dokazali vylepsit a i tak straslive zmensit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 24.10.2009 18:50 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 50
Bydliště: Plzeň-sever
Létám EasyCopter V6 na 35 MHz už dva roky. Zatím mně to neomrzelo, pouze jsem vyměnil listy u spodního rotoru, lepil vteřiňákem držák baterky a konstrukci ocasu včetně "výškových" křidýlek na konci ocasu.
Na Colibri se těším, mám objednanou verzi v kufříku, kde by měli být mimo jiné i dvě baterky.
Pak dám info o svých zkušenostech.
Chci trénovat na "větší vrtulníky" na které si zatím netroufám, i když se nad tím může profík vrtulníkář pousmát. A já to beru.

_________________
EasyStar, EasyGlider (obě verze), Toro 900 , Tornado XX , MaxiSwift , EasyCopter V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 25.10.2009 10:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
jojo, dej vedet. jsem zvedav na tve reakce.

k v6: fakt nevim jak litas, ale za dva roky znicit pouze 1 listy je jako koupit auto a za 2 roku najezdit 10 km. bud litas jednou za rok nebo si vubec neuzivas. sad listu jsem znicil asi 50, drzaku na baterky 5, ocasu jsem mel asi 6. 3 kabiny, 2 sady motoru (a ty odejdou samy, proto usuzuju, ze nelitas, motory 2 roky rozhodne nevydrzi stejne jako aku), baterek mam asi 10. colibri mam chvilku, ale koupil jsem pouze stabilizator, ktery teda doporucuju upravit, protoze i 10 jich do zasoby je malo. dle nejvetsiho zajmu (tedy dochazijici zbozi) jsem se rozhodl pro zakoupeni i ocasu - co kdyby. ale stale se nechce zlomit :) jinak nic. a to dostava takovy rany, po kterych by se v6 rozpadla. proste me nebavi litat tak, ze vrtunik stoji na miste. rad litam na max.
viz video s V6tkou: http://www.youtube.com/watch?v=5JtUyZY7Fa8

jo a verze kufrik je fakt super. 2 baterky a nabijecka do zasuvky je zaklad. nahradni listy vyuzijes asi za dlouho, nejak se nenici ani ty :) takze ty je mas nadosmrti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 25.10.2009 11:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
Sice to asi nemá vliv na odolnost,ale ten expert nema 1čl. aku,ale 2čl. lipo. viz:
http://www.rcm.cz/e-shop/vrtulniky-a-vi ... 5194.eshop

taky si říkám,že pokud u colibriho odejde servo,tak je hotovo(popis uvádí integrované) narozdíl od experta,kde je uváděno micro. (pokud to není nějaká speciálka nenahraditelná něčím jiným.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.10.2009 0:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
tak deska snad bude taky casem v nabidce nahradnich dilu. je pravda, ze serva jsou na desce.

1cl, 2cl... bude se to pekelne dlouho nabijet a kratce litat. oba vrtulniky jsou na doma. a doma je malo mista. s malym si uzijes vic srandy a dele vydrzi po hromade. tot muj nazor. ale pokud nemas vetsiho, asi si se pro nej uz rozhodl. taky jsem chtel neco vetsiho, az kdyz jsem ho mel jsem pochopil, ze vyhoda to neni.

ale nazory nevnucuju. kazdy jsme jiny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.10.2009 7:00 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.10.2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu
OT:

Gattor píše:
k v6: fakt nevim jak litas, ale za dva roky znicit pouze 1 listy je jako koupit auto a za 2 roku najezdit 10 km. bud litas jednou za rok nebo si vubec neuzivas.


Spíše to svědčí o velké schopnosti ovládat se a nedělat obraty, které neumí. Myslím, že cílem každého pilota vrtulníku a letadla je létat, nikoliv havarovat (v reálu to ani mockrát nejde, že)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 30.10.2009 20:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.11.2006
Příspěvky: 922
Bydliště: Praha 9
no kdyz myslis :)
jak dlouho litas, kdyz to tvrdis z takoveho presvedceni? kdyz budes mit velkou schopnost se ovladat, jak dlouho te bude bavit s dvourotorem, ktery stoji na miste, letat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.12.2009 8:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.12.2009
Příspěvky: 1
Gattor píše:
Pro dalsi majitele tohoto (techto) krasnych hracek, kteri by snad byli stejne nestastni, jako ja, z <b>neustale se lamajiciho stabilizatoru za 120,-</b>.

Tyc je pouzita z anteny stareho, maleho rc auta. Na ni byl navliknut original uchyt ze znicineho (zlomeneho) stabilizatoru a na konce "anteny" nasroubovany PC sroubky do ocek. Uchyt zalepen vterinovym lepidlem, stejne jako sroubky v ockach (vse po vyvazeni). Nakonec natreno cernou barvou.
Kloub uchytu pomazan vazelinou na prevody, aby radeji vypadl ze hridele, nez se prilis deformoval stabilizator (nyni deformace = drive zlomeni a nakup nedostatkoveho nahradniho dilu).

Vrtulnik je daleko zivejsi, leta mnohem rychleji do vsech stran za cenu mensi stability (je lehci a ma kratsi tyc - "antenu"). Pro zacatecniky nedoporucuji, pokrocili budou mit urcite velkou radost, protoze zastaveni na miste (po pusteni pacek) po case jiz neni ono - jde hlavne o rychlost a obratnost. Vetsi vydrz baterky a mnohem vice zabavy. Detaily na pozadani popisu, ikdyz jsem si myslim napsal jiz vse.

http://s1.imgupload.cz/img/60434/ss9cc/CIMG4132.JPG
http://s1.imgupload.cz/img/60435/FLTPu/CIMG4133.JPG


Tak jsem našel alternativu za původní stabilizátor, v rczone jsem si koupil stabilizator (drátek) za 120,- na Mikro Lamu a je ůplně stejný jen o trochu težší. Ale Vrtulník má lepší stabilitu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.12.2009 15:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.9.2006
Příspěvky: 1128
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Obrázky: 2
ahoj. Jaký má rozměry kufřík na colibri? Poveze mě ho sestřenka busem,tak abych ji mohl uklidnit,že to opravdu uveze:-)) Dík moc..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 114 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz