Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 8:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
ST píše:
Jo to už jsem taky viděl, mě to hlava nebere, ta kamera asi zkresluje, nebo fakt hážou takový vejšky ? Ten švih při hodu je brutální. To nikdy nedám :o ....


ee ani nezkresluje odhozová rychlost se už dostává k 140km/h....
dnes na soutěžích už bývá kolem 5-6 lidí kteří házejí k 60m a stále více lidí se objevuje..
také nutno říct že většina těch kteří házejí do těchto výšek mají atletickou "průpravu" sám jsem házel diskem a oštěpem 3 roky a to se nahradit nedá. asi i bohužel se "normální člověk" k 60m dle mě nemá moc šanci ani přiblížit


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 11:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
preco ? vsetko je mozne... je to len o treningu...

_________________
... urobíme tak, aby bolo dobré ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 12:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
helbo píše:
preco ? vsetko je mozne... je to len o treningu...


To ano, ale i když budeš Ty, nebo já trénovat, nezaběhneme třeba stovku pod 10.
Tady u toho se skoro každý dostane relativně rychle na výšky kolem 40m. 50m už chce "trochu" tréninku a ne úplného vidloše. Kolem 60m už to nehodí každý, i kdyby trénoval pod superodborným vedením.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 12:15 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
tak ano to mas pravdu... 100 dat pod 10s je uz nieco... tak ci t ak si myslim, ze ked je relativne slusny model a clovek sa fakt vyhadze, ze sa moze priblizit tym 60m... verim tomu, ze keby mam lepsi model, tiez hadzem ovela vyssie...

_________________
... urobíme tak, aby bolo dobré ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 13:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
je to o tréninku to je svatá pravda ale jenom trénováním s házedlem takový odhozový rychlosti nedosáhneš to chce jak posilování tak házení mnohem težších věcí (třeba disk 700g) ale roky ne 14 dní....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 15:27 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Tak já mám celkem dobrou muskulaturu. Prodělal jsem několik období v rúzných sportech, Začal jsem kulturistikou, běh, a nakonec kolo. Všechno jsem se snažil dělat naplno a vždy jsem se dostal na určitou hranici svých fyzických možností. Vždy se ale našli jedinci, kteří měli navrch , prostě to měli od přírody. Nakonec chápu, že pravidelný trénink v F3k taky hodně pomůže a proto postavit házedlo párkrát zkusit a hned valit na soutěž je akorát kulturní akce. Takže příští rok...

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 16:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.2.2008
Příspěvky: 248
Bydliště: Jihlava
ST píše:
...... a proto postavit házedlo párkrát zkusit a hned valit na soutěž je akorát kulturní akce. Takže příští rok...


v tomhle s Tebou nesouhlasím... jet na soutěž se vyplatí protože:


1. poznáš jak to na takových závodech probíhá, Protože jak se říká je lepší jednou vidět než mnohokrát slyšet...
2. vždy se najdou kolegové kteří na místě rádi pomůžou se seřízením, poradí jak házet, jak létat a jakých chyb se vyvarovat. Což Ti na poli za barákem babička s pejskem nevysvětlí....
3. získáš kontakty A TO SE VYPLATÍ!

tyhle tři body jsou dle mého soudu určitě pádný důvod proč se na nějaký závod vydat.
:D Navíc někdo musí být poslední:D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 16:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2009
Příspěvky: 107
Bydliště: Dobříš
Nezbívá nic jiiného, než souhlasit. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.09.2009 21:00 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2003
Příspěvky: 59
hehe, hoši, po té Přibyslavi jsem byl dolámanej ještě včera :D ....... a to bych neřekl že jsem úplnej lenoch (volejbal, tenis) ale tady se zas používaj nějaký úplně neznámý svaly nebo co :) ........ a nebo se aspoň jinak kroutěj

ještě k té technice hodu ....... běžně se mluví o tom, že celý pohyb otočka-odhoz by měl být plynulý, ale někde (fakt už netuším kde) jsem se dočet že ten závěr před odhodem může fungovat i trochu jinak a sice že těsně před odhodem se přetočením těla ruka trochu napruží a pak vymrští ........ no možná na tom něco je :) v kickboxu taky spousta úderů rukama vychází z těla :twisted:


no nic, mě čeká ladění abych hody házel aspoň podobně 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 5:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 17.2.2008
Příspěvky: 248
Bydliště: Jihlava
to Padus: si byl v Přibyslavi? co si měl za ero? ja sem ten smolař co spadl s worksem těsně před začátkem pracovního času uplně na začátku :(
ale works už je opravenej a dnes snad skontroluju seřízení


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 6:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Nějaké to povídání o průběhu závodů, pár fotek a výsledkovka je k vidění na našich stránkách - http://klubzdar.wz.cz/denicek/

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 6:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.11.2008
Příspěvky: 3160
Bydliště: Králíky
Obrázky: 19
Blog: Zobrazit blog (17)
Včera jsem si byl parkrát hodit. Kousek byl les a tak jsem to tak nějak mohl porovnávat. Házel jsem cca 10m nad vrcholky smrků. Smrky tipuji tak 20m. Bylo totální bezvětří a tak to nahoru moc nešlo, ale lepším se... Ale já mám snad smůlu na termiku, co mám házedlo tak zatím jen jeden komín... Asi nějaké prokletí... Jinak lety standartně 50s bez termiky co zatím dohodím. Ale je to návykový, ostatní éra zatím nemaj nárok... Prostě co nemá kolík nemá šanci ...

_________________
Nelítám vůbec s ničím a jen teoretizuju ...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 9:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.5.2009
Příspěvky: 523
Bydliště: Valmez
arda1 píše:
Ty jsi levák? :wink:


JJ levák a naprosto totální. Ruka, noha i oko. Ale má to i výhody, nedávno jsem koupil Fiskars nůžky slevněné z 600 na 45Kč, protože byly pro leváky a objednali jich omylem hafo. :lol:

_________________
http://model.ypsi.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 13:43 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2003
Příspěvky: 59
DD píše:
to Padus: si byl v Přibyslavi? ........

No jasně, parkoval jsem vedle tebe, to stříbrný volvo :)

Mám dva Osirise II po Petrovi Hulíkovi.

V závodě jsem dal jen jednu ránu to když jsem se snažil rychle přistát na klapkách a rval jsem to pod parou výškovkou dolu jenže namísto podrovnání před chycením do ruky jsem to natlačil ještě víc ... no překvapil jsem sám sebe :) .......... ale koukal jsem že jsem nebyl sám ....... Pepovi Hulíkovi se to povedlo taky :)

Obě éra vše přežila v pohodě ..... a dneska už mě navíc nic nebolí :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.09.2009 13:45 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2003
Příspěvky: 59
Ještě k těm výškám - v Přibyslavi se mi zdálo, že házím docela vysoko ve srovnání s ostatníma, ale kolik to je reálně fakt neodhadnu ...... kdo jste tam byl .. umíte odhadnou takové ty běžné hody?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz