Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Líbí se vám provedení, vybavení a letecké vlastnosti tohoto vrtulníku??
Ano 50%  50%  [ 12 ]
Ne 50%  50%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 24
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Honey Bee king 3 E-sky
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 12:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Valašská Bystřice 235
Dobrý den,
kupuji si vrtulník honey bee kinga 3 a chci vědět jaký s ním máte zkušenosti, nebo jakokouli dobrou radu do začátku atd... :twisted:
Děkuji :D

_________________
M.Hlaváč


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 15:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2007
Příspěvky: 215
Nekupovat.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 15:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Pro zacatek urcite staci,pokud ma uz v zakladu stridak,jinak ss motory,ty co byvaly v Kingovi 2,zivotnost mizerna,opet cca max. 5 hod.Takze,King 3 se stridavym motorem,do zacatku postaci 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 18:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2009
Příspěvky: 97
nekupovat !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 18:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
lepis píše:
nekupovat !!
Proc myslis :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 18:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
raging píše:
lepis píše:
nekupovat !!
Proc myslis :?:
dalsi chytrolin,co videl Kinga z vlaku :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 19:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2009
Příspěvky: 97
kvalita dilu nic moc a za chvili mu nebude dostacovat a bude kupovat neco lepsiho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.12.2008
Příspěvky: 504
Bydliště: Petřvald u Karviné - Čejč (hodonín)
Tak za málo peněz málo muziky... Podle mně jde do toho protože nemá zkušenosti na stavbu heliny a hlavně peníze na nějakého rexe třeba...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Právě že dost brzo jej to vyjde na udržovacích nákladech (nemyslím bouračky!) stejně jako Trex nebo MT, ale nikdy to jejich letové vlastnosti a životnost mít nebude. A o to tu kráčí.
On si to stejně koupí, protože prostě zatím neví že při provozu kvedláku zdaleka nemusí být prvotní nákup rozhodující položka. Pak už to bude vědět taky a taky za svoje jako většina z nás. Zkušnost je skoro nepřenosná. Ale když se ptal dostává se mu odpovědí. Jak s nimi naloží už není naše věc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2007
Příspěvky: 524
Bydliště: Praha, Kunratice
Mikelo píše:
Právě že dost brzo jej to vyjde na udržovacích nákladech (nemyslím bouračky!) stejně jako Trex nebo MT, ale nikdy to jejich letové vlastnosti a životnost mít nebude. A o to tu kráčí.
On si to stejně koupí, protože prostě zatím neví že při provozu kvedláku zdaleka nemusí být prvotní nákup rozhodující položka. Pak už to bude vědět taky a taky za svoje jako většina z nás. Zkušnost je skoro nepřenosná. Ale když se ptal dostává se mu odpovědí. Jak s nimi naloží už není naše věc.


Amen.

Naprosto přesný.

_________________
T-Rex500HK-Rex 250T-Rex 600Minititan 325SERaptor 30V2DX7


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
lepis píše:
kvalita dilu nic moc a za chvili mu nebude dostacovat a bude kupovat neco lepsiho
Pokud ho to bude bavit,tak urcite brzo presedla,pokud ne,nic neztrati.Ja jsem Kingem predloni zacinal a mam ho dodnes a plne funkcniho.
Sice jsem ho trosinku prekopal(str.motor,HL gyro,vrt.servo ) a nakonec jsem ho jeste,aby mu to nebylo lito napipal do Futaby T10CG.
Ma za sebou cca 150 baterek po 6 min.Dokonce ma jeste orig.reminek 8)
a loziska?Bez vuli :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Právě popsanými úpravami jsi přesně potvrdil to o čem jsem výše psal. Spočítej kolik jsi investoval do polepšování nic moc originálních komponentů. Pak jsi to stejně napípal do opravdového vysílače aby to za něco stálo. Gumové chování řízení hlavy i ocasu jsi stejně neodstranil. A to na něm máš pouhých 15 hodin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Sokolov
lepis píše:
kvalita dilu nic moc a za chvili mu nebude dostacovat a bude kupovat neco lepsiho

Jak to asi může dlouho trvat než tohle přestane začínajícímu nebo méně zkušenému dostačovat ? :-))

http://www.youtube.com/watch?v=TyZbz42x ... re=related

Ale neberte mně moc vážně,můj pohled na věc je zřejmě malinko zkreslený tím že se mi dostal HBK2 do ruky 3 měsíce starý za DVĚ krabičky Malborek.Byl po havárce jejíž oprava mně přišla na cca 500.- a bývalý majitel neměl chuť do dalších pokusů.Je pravda že koupi za 5 000.- bych si taky rozmyslel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 21:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2009
Příspěvky: 1331
Všímavý divák si jistě neopomene povšimnout že minimálně rádio nemá se setovým nic společného.
A ty hlášky "esky servo" na konci mě přímo rozesmály. Vůle všech serv tohoto výrobce co jsem měl v rukách, a bylo jich tak deset, byly sovětsky zemědělské už za novoty a když ne tak se zaručeně dostavily po několika desítkách minut provozu. Pokud se tedy dříve nekously. Po rozebrání nebyla žádná vada vidět, prostě přestaly fungovat. Skutečně materiál který je hoden "doporučení".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.07.2009 21:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.5.2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Turkovice u Přelouče
Me King fungoval pul roku naprosto v pohode i se setovym vybavenim,jen sem do nej dal stridak,cnc hlavu a gyro plus servo futaba.Na seznameni se s helinama, na nauceni se toho zakladniho (vis, presuny apod) a vzhledem k cene nd to zas tak spatna volba neni pred prechodem treba na rexe 450.Je lepsi zpocatku rozmydlit neco levnejsiho nez rovnou rexe. Je to ale mala neposedna mrcha, kdyz ji clovek zvladne upackovat tak vetsi vrtasy da potom v poho.Ale o kvalite Esky versus Align nema cenu diskutovat, je to holt o nakou tu uroven niz, hlavne z pohledu brzkeho opotrebeni plastu.No,vse jde ale "upgrejdnout".

_________________
T-rex 450S
Dx7 + AR6100e + FU 401 + S3153
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=742&amode=


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz