Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tiger Trainer .... nebo .... Canary
PříspěvekNapsal: úte 03.07.2007 22:27 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Hlučín
Zdravim.....mám takový dotaz...chtěl bych si pořídit jedno z těchto letadel do další sbírky..(ačkoli nemám rád stavebnicová letadla).. ale přeci jenom neuškodí něco takového vlastnit. Jak se říká...všechno se musí zkusit.. no a právě mám dylema jestli koupit toho ,,Tigra" nebo Canary....potřeboval bych radu od vlastníka jednoho z těchto letadel abych měl jakési srovnání.......zatim dík.. 8)

_________________
....RC FOREVER....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 03.07.2007 22:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.2007
Příspěvky: 85
no já měl excel 2000 a teď se mi stejskalo po něčem jednoduchým a koupil jsem toho Tigra-chyba, velká chyba, horní část trupu je z nějakýho plastu, nelíbí se mi to, hůř se to sestavuje. mnoho rozdílných materiálů(více lepidel atd), už nikdy víc. Sice excel nebyl z opravdový balzy, ale vyvolával zdání klasiky a to tiger určitě neení


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 6:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja mohu porovnat Canary A Excela 2000 a jsou to az na par drobnych odchylek velmi podobna letadla. Tigera neznam, takze prime srovnani nemohu udelat.

Nicmene Canary je presne to co ma byt = trener, ktery je poslusny a relativne hodne vydrzi. Dobre leta a jednoduse se stavi. Neni to zadny super maketovy krasavec, ale neurazi a svuj ucel plni na jednicku - mohu doporucit.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 10:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.9.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Poprad - Brno
Nakukni do RC Revue 6/2007 je tam recenzia na Tigra. ;) ja ho mam ale este nepostavil.

_________________
Easy Glider, Tiger Trainer, Eagle Epp, RC hadzadlo,La-7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 11:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
Vzduchoplavec píše:
Ja mohu porovnat Canary A Excela 2000 a jsou to az na par drobnych odchylek velmi podobna letadla. Tigera neznam, takze prime srovnani nemohu udelat.

Nicmene Canary je presne to co ma byt = trener, ktery je poslusny a relativne hodne vydrzi. Dobre leta a jednoduse se stavi. Neni to zadny super maketovy krasavec, ale neurazi a svuj ucel plni na jednicku - mohu doporucit.


relativne hodne vydrzi dokud si neskrtnes o zem :lol:
jinak souhlasim se zbytkem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 11:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
neni skrt jako skrt

_________________
Stoupak.cz - Portál pro všechny větroňáře, házedláře a jiné maníky :-D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 11:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
canary toho vydrzel opravdu hodne, jen pristani na zadech mu neudelalo dobre :wink:
ale jeho vetsi braska trener60 - vydrzel jeste mnohonasobne vic - tady uz se na materialu nesetrilo a znicit se mi ho nepovedlo dotedka

tiger se mi na pohled libi vic, jenze se to hur opravuje a jak uz zde nekdo zminoval - materialy nicmoc

to uz bych spis koupil calmato od kyosha - ten dolnoplosnik lita naprosto uzasne, takze verim, ze dobre lita i ten hornoploch

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 13:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 9.8.2006
Příspěvky: 3658
Obrázky: 0
no text entered...


Naposledy upravil s3030150 dne stř 23.04.2014 16:54, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 04.07.2007 18:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Mam Tigera 60 a je to hodne letadlo plachti jako skoro jako vetron, ve vetru nejsou problemy, startuje ze zeme a da se i hodit , hodne letadlo a za ty penize - no nekup to. Ja ho kupoval pred lety v bazaru jako prvni motorak za 1500 po sleve .-) :-) :-) Jako prvni motorak idealni, hodne i snese, dal jsem mu ale vetsi kolecka aby startoval i z horsi travy, vypada jako traktor, je dobre ho trochu premotorovat, 7,5 je rozumny minimalni kompromis
snese i tvrdsi pristani , dokaze letet i temer krokem


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 06.07.2007 19:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 26.7.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Hlučín
Moc vám děkuji za příspěvky....ale jak jsem ty letadla viděl osobně jak nepostavené v obchodě tak postavené na letišti, tak mě ta stavbnicová mánie hned přešla....jako Canary vypadal líp po technické stránce než ten Tiger....ale stejně.....zase si asi něco raději postavim sám...mě to totiž strašně baví. :oops: ....a navíc vím kolik tam toho dávám a co tam dávám...takže zas nic nekoupim ... Zdarec 8)

_________________
....RC FOREVER....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.10.2008 22:13 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pardubice, kousek od letiště
[quote="MakoBear"] Mam Tigera 60 a je to hodne letadlo plachti jako skoro jako vetron, ve vetru nejsou problemy, startuje ze zeme a da se i hodit ,


Tiger 60 se dá hodit?!?! 8O Já jsem si tohle éro taky pořídil, zatím ještě neletělo - mám z něj trochu respekt, je v tom 15 ASP. Když jsem to zhotovil, tak mě to překvapilo, jak je to velký. A skutečně tak dobře plachtí?

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=397


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.01.2009 22:14 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Pardubice, kousek od letiště
Odpovím si sám: stačí trochu vysunout klapky a TIGER začne krásně plachtit. A s tím hozením - nedokážu si to představit, jak se dá vrhnout dolnoploch s hmotností 3,5 kg.

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=397


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2009 12:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.6.2009
Příspěvky: 1102
Bydliště: Frenštát Pod Radhoštěm.
Obrázky: 9
Zdravim mněl jsem tygra na 6.5 motor 2 roky a lital skoro sam rozbil jsem ho diky poutacim gumam tak bacha chybama jse človjek uči :lol:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2009 14:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2008
Příspěvky: 675
ja ho mam se 7,5 a kridlem na sroubech a lita pekne.. ale pristani na zadech do koruny stromu mu taky moc neprospelo :lol: nicmene naky to lepidlo a lita dal :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.08.2009 15:28 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2009
Příspěvky: 80
Bydliště: Štěchovice (Praha-západ)
Ahoj, chtěl bych si pořídit Canary ale nevím jestli si ho mám koupit ve verzi ARF nebo RTF. RTF by mě vyšla levnějš ale zase nevim jak je na tom s kvalitou rc vybavení a elektronikou. Co by jste mi poradili. Doteď jsem lítal s elektrovětroněm a tohle by byl můj první velkej spalovák.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kaplik a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz