Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: And now a feather
PříspěvekNapsal: čtv 15.05.2003 21:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 139
Bydliště: Praha
co se and now tyce moc se mi tato beztvara letadla nelibila ale posledni 2 dny co nan ho koukam z postylky, a cekam az bratr priveze z domova serva jez jsem hlava dubova nevyndalpo havarce diky skvelemu feaderu, nemuzu se vynadivat :-), povrchovku uz jsem zvladl je to reklamni letadlo na hitec :-), jen mam problem s hmotnosti jelikoz mam doma jen 7clanky nimh a nejmensi motor je speed280 tak ma letadlo asi 240g ale pri jeho velikosti by to na litani venku nemelo vadit a jestli se osvedci orcite budou dalsi and nowove :-)

co se fadru tyce plati prislovi ze se nevyplati kupovat levne vecy, na letani s kombatem je to v pohode ale da-li se dohromady FEADRE a HS55 nevesti to nic dobreho letadlo nebylo dale nez 100 metru a zacal si delat co chtel a dopadlo to spatne :-(


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.05.2003 22:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Ta hmotnost nebude tak kritická. Se Speedem 280 to půjde, jen to bude pěknej divoch. To moje skoro stojí na místě, ale nějakej ten gramík dolu by to taky sneslo. Nebo nějak zvýšit tah, ale to asi není možný, už tak to P/Učko táhne jak prase a víc by asi nezvládly ani baterky. Jo k tomu beztvarýmu, mohls zkusit třeba tu Extru co byla na stránce s tou mojí obludou. 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.05.2003 22:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Teď mě napadlo, ani Ti nemusim posílat fotky mojí povrchovky. Prach sprostě sem jí okopčil :oops: podle jednoho éra na těch fotkách: šachovnice na křidélkách a červený konce křídel.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 17.05.2003 11:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2003
Příspěvky: 215
Taky už jsem to nemohl vydržet. Mám tady před domem malou plochu u zatávky a tam jsem lítal s budkou. Ovšem jednou ji sundávali hasiči (to bylo ostudy - jak na manévrech) a podruhé jsem ji rozsekal definitivně o plot. Takže už mám hotové křídlo a jde se na ostatní. Jinak jsem taky zvolil šachovnici a to jsem ani nevěděl že ji někdo má. Ach jo.

Jinak se moc nedržím plánku a stavím vlastně něco podobného ale s menším rozpětím - rychlejší :D :D
Pohon POT025 +gws vrtule, 750mAh liion, rex4, 2x naro po 9g.

Název to má LESNÍ MANEKÝN 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 17.05.2003 14:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Warhawk: Jinak jsem taky zvolil šachovnici a to jsem ani nevěděl že ji někdo má.
Já myslím že je to celkem jedno, stejně se asi nikde nepotkáme a ikdyby, tak to nebude taková tragédie, nejsme holky, abysme to kvůli tomu, že to má někdo jinej zahodily, né? Jaký si dal to rozpětí? Já sem přemejšlel že bych udělal nějakou zmenšeninu, ale v poměru, řekněme 3/4. Pro začátek by to mohlo být zajímavý. Moc se těším až napíšš jak Ti to lítá. To platí i pro ostatní. Já sem s tím moc spokojenej. Vždycky ráno před školou (od 6:00 - 6:45) si s tím zalítám a když příjdu ze školy, tak mám zase nabito. Mám dva packy Lion 750mAh a lítám s nima tak kolem 20min na jeden. Pak je ještě dolítávám v Chrastítku a to je dalších 20-25min.
Jinak teď sem dodělal akrobata Goblin, vlastní návrh. Původně to měl být Ultimát :lol: , ale nakonec sem použil křídlo z bratrova Jima (dostal dvě uši navíc). Čekám až přestane funět, abych to zalítnul. Určitě pak o tom napíšu víc.[/img]


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 17.05.2003 14:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Jinak mám radost, že sem někoho inspiroval. Děláte mi radost. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Goblin
PříspěvekNapsal: sob 17.05.2003 21:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Tak se to povedlo, zalítal sem to. Letělo to hned na poprvé a bez trimování. Lítá to pěkně, ale chce to silnější motor. Na zbytek si počkejte v článku. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.05.2003 9:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
For jenik:
POZÓÓÓR!!! jestli chceš lítat s touhle konstrukcí o hmotnosti 240g, tak NÉÉÉÉÉ!!! Dneska (v půl čtvrtý ráno) sem to zkoušel, SPEED 280 race, převodovka Horst 4:1, 3-listá FSK vrtule a 7-mi článek 350mAh. Letělo to bezvadně, moje hmotnost byla 245g, tak to vyselo i na vrtuli (jen plnej plyn). V tom raním šeru sem ale nezaregistroval včas značnej průhyb křídla. Když sem si toho všim, po stoupavym výkrutu a přitažení, upadla půlka křídla a asi z 40m to svištělo kolmo do země. Na email sem Ti poslal fotky výsledku. Jestli chceš lítat s takovym zatížením, je tam třeba přidat ještě aspoň dvě uhlíkový tyčky (náběžka a odtokovka), k tý co je na plánku. Nebo jinak zpevnit. Když sem si uvědomil co se stalo, došlo mi, že sem pozoroval prohnutí už i při malejch zatíženích (obyčejná zatáčka). Toto varování platí samozřejmě pro všechny co mají And Now a chtějí použít těžší pohon. Jinak to bylo super (asi 2min). 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 18.05.2003 9:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Aha, tak ty fotky sem neposlal, až teď sem si všim že tu nemáš udanej email. :?:
Takže kdo je chce vidět, ať si napíše, pošlu je. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: fotecky
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 7:37 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 139
Bydliště: Praha
posli to plz na jenik@broucek.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 9:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 29.4.2003
Příspěvky: 215
bonis: Já vím, že nejsme holky ale chtěl jsem být originální :D
Ják to lítá ? Sqele ! To rozpětí 600mm stačí ale mám větší hloubku křídla, přes 20cm. Vypadá to zajímavě ale lítá to dobře. Zatím to má asi 3min. let protože potom začal zlobit pasorek ale jsem spokojen . Délka je taky 600mm . Nejsem doma ale večer to hodím na net s fotkama. Mám taky dvoje LiIony 750mAh a je to paráda. Používám to ve spojení s pot025 a ještě jsem vyměnil pastorek za menší. Má to menší odběr a vyšší účinnost, ovšem při zachování výkonu. Zkrátka cool. Křidélka mají výchylky asi 50° a Výškovka 45°. Exponenciální výchylky -70% . Už se těším až s tím poletím naplno ale teď zrovna u nás prší. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 14:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Jenik: Už to posílám.
Warhawk: Tak já Ti teď můžu říct jak to lítá s rozpětím 620mm a hloubkou 260mm (počítám i křidélka se 65mm). Je to hrozný!!! Stíhačka hadr! Výchylky sem taky zvětšil: kř. 50°expo 75, výš.50°expo 65. Kroužim s tím okolo břevna branky a to musím povolovat výškovku, abych nevorval směrovku o tyč. Jen se těš. K tomu pohonu, přemýšlím že otestuju taky POT025, kolik má asi tah v gramech, netušíš. To P/Učko má tak 120-130g a já bych potřeboval do Goblina tak aspoň 150-160g tahu. Myslíš že to POT025ka zvládne? :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 17:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Jeniku, došel Ti ten mejl? Mě to píše nedoručeno, tak nevím.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: doslo doslo
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 20:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.5.2003
Příspěvky: 139
Bydliště: Praha
dik vse OK to je jen avizo od eurotelu ze to neskousl preposlat :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 19.05.2003 20:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2003
Příspěvky: 1215
Bydliště: Hrádek nad Nisou
jo, já už vím, podruhý sem si to už pořádně přečetl :oops:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz