Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 09.01.2009 23:46 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
jano187 píše:
Dnes som mal mensiu havarku s Lamou. Najprv som nou skoro zrazil sam seba 8O (ledva som sa uhol) :lol: , potom narazila nosom do vankusa, preklopila sa dopredu a svacla hriadelom(myslim ze tak sa to vola) do steny. Ot vtedy mi pri klopeni dopredu, zabaca znacne aj do lava :( Akurat dnes som pisal ze s tym az taky problem nemam, ale teraz uz mam. Takze sme dvaja Szuter :)
Pozeral som ci nieje nieco poskodene, ale nic nevidim.
Nevie nam niekto poradit?


Vtipe vyskoc. Na dalku, se slovnim popisem a bez fotek. :-) To si fakt myslis, ze jsme vestici koule? :-))))

Vyfot to bez kastle ze vsech moznejch i nemoznejch uhlu a pak treba neco uvidime.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 10.01.2009 1:11 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Kraków
Mysim to tak, ze ked niekto taky problem uz mal, a vyriesil ho, tak by z mojho popisu vedel ze ide o to, a vedel by poradit.
Dobre zajtra to skusim pofotit(teda vlastne uz dnes). Ale neviem ci tam nieco zbadas. Viem ako to vyzeralo pred tym a volnym okom to vyzera tak isto aj teraz.
Zatial Diky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Problém se spárováním
PříspěvekNapsal: ned 11.01.2009 11:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 12
Ahoj.
Prosím o radu s následujícím problémem.
Jsem zhruba týden šťastným majitelem Lamy V4 2,4GHz. Včera se mi začal objevovat problém s ovládáním, kdy se oranžová dioda na přijímači na chvíli rozblikala a po chvíli opět zhasla a vrtulník naskočil (klidně i za letu, takže vrtulník žuchl na zem). Ale večer to kleklo úplně. Na vysílači v levém spodním rohu po zapnutí pomalu bliká červená dioda. Podle návodu se musí provést "rozpojení" a opětovné spárování přijímače a vysílače. Postupoval jsem přesně podle návodu- vyresetoval jsem přijímač stlačením tlačítka na boku, odpojil jej od baterky a znovu připojil. Pak jsem zapnul vysílač - a nic. Na vysílači pomalu bliká červená dioda a na přijímači z jedné strany pomalu bilká oranžová dioda a z druhé bliká střídavě červeno-zeleně. Takže se podle mě spárování nedaří. Nevíte někdo, co s tím? Díky za radu

_________________
Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Problém se spárováním
PříspěvekNapsal: ned 11.01.2009 16:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
pavelsuc píše:
Ahoj.
Prosím o radu s následujícím problémem.
Jsem zhruba týden šťastným majitelem Lamy V4 2,4GHz. Včera se mi začal objevovat problém s ovládáním, kdy se oranžová dioda na přijímači na chvíli rozblikala a po chvíli opět zhasla a vrtulník naskočil (klidně i za letu, takže vrtulník žuchl na zem). Ale večer to kleklo úplně. Na vysílači v levém spodním rohu po zapnutí pomalu bliká červená dioda. Podle návodu se musí provést "rozpojení" a opětovné spárování přijímače a vysílače. Postupoval jsem přesně podle návodu- vyresetoval jsem přijímač stlačením tlačítka na boku, odpojil jej od baterky a znovu připojil. Pak jsem zapnul vysílač - a nic. Na vysílači pomalu bliká červená dioda a na přijímači z jedné strany pomalu bilká oranžová dioda a z druhé bliká střídavě červeno-zeleně. Takže se podle mě spárování nedaří. Nevíte někdo, co s tím? Díky za radu

V jakém stavu máš baterie ve vysílači?

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 11.01.2009 17:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 12
Vše je nabité. V totální depce jsem dokonce odjel mimo město - mám doma kolem sebe 8 Wi-Fi sítí a když mi PDA ukázalo, že nikde kolem mě není žádný signál, zkusil jse to přímo v autě - a nic :cry:
Ovládání simulátoru na PC přes kabel funguje. Takže buď dělám něco špatně, nebo je špatná vysílací část na vysílači nebo špatný přijímač. Doufám v první možnost. :-)

_________________
Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.01.2009 22:23 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 12
Zkusím založit nové téma, třeba poradí někdo, kde nemá Lamu a tak se sem nepodívá, ale používá jinou heli od E-sky na 2,4 GHz........

_________________
Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.01.2009 15:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 24.12.2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Praha
pavelsuc píše:
Zkusím založit nové téma, třeba poradí někdo, kde nemá Lamu a tak se sem nepodívá, ale používá jinou heli od E-sky na 2,4 GHz........

Je mi líto ,že nedokážu poradit ale s 2,4Ghz nemám žádné zkušenosti.Od E sky mají tento typ přijímače 4in1 jenom dvourotoráky.Ostatní používají většinou 3in 1 kde je přijímač oddělen.Zkus se zeptat jestli někdo poradí jak otestovat vysílač a přijímač zvlášť.před tímto testem je potřeba od přijímače oddělit mix,někdo to už zkoušel a jde to jsou jen propojeny konektory.Hodně zdaru Jirka

_________________
FrSky Taranis,Filip600 Termik,Filip 400 Sport a větroň 1500 V-tail ,Xtreme, NAZA M liteV2 Xcopter550


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.01.2009 17:40 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2009
Příspěvky: 12
Byl jsem v servisu a vysílač je špatný - po pár dnech používání odešel 2,4GHz modul. Měli tam 3 stejné nefunkční - malé vodítko pro další výběr.....

_________________
Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.01.2009 22:59 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.9.2008
Příspěvky: 10
Mě 2.4GHz vysílač nefungoval hned od začátku,ani jednou se mi nepovedlo, že by to spolu komunikovalo. Tak jsem tam dal svůj přijímač a lítam s vysílačem DX6i. Je tam i více možností nastavení jako nastavení výkonu pro každý motor zvlášť, křivka plynu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.01.2009 12:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2008
Příspěvky: 605
Bydliště: Martin, Slovensko
oplati sa kupit tento CNC Metal Upgrade?
http://www.ehirobo.com/shop/product_inf ... ts_id=5511
alebo tento?
http://www.miracle-mart.com/store/index ... ts_id=2497
popripade mozte dat link na iny.

a pls nepoznate nejaky Sk online obchod s nahradnymi dielmi?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.01.2009 14:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Jestli se to oplatí ,to si musíš rozhodnout jedině Ty sám. Letové vlastnosti se nezlepší tak aby to stálo za řeč, bude to kovové ( těžší) a in, případně taky cool.Jestli ten pseudodural je výrazně odolnější nebo lepší než plast je otázka do pranice. Když Ti to stojí za ty peníze tak sa to určitě oplatí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.01.2009 14:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Za vymenu stoji deska cykliky a drzak stabilizatoru, vic neni treba. Mel jsem to tak a bohate to stacilo.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.01.2009 22:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2008
Příspěvky: 605
Bydliště: Martin, Slovensko
nejde mi o vzhlad ci tuning, len chcem aby to nieco vydrzalo, bo som uz stihol ulomit drziak stabilizatora :( takze si objednam, len cykliku a ten drziak. najlepsie bude rovno od Xtreme (dufam ze ten uz bude z niecoho kvalitnejsieho), nech to daco vydrzi.
diky :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.01.2009 19:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2008
Příspěvky: 39
Bydliště: Kraków
k comu pomoze vymena dosky cykliky? zlepsi to letove vlastnosti? Ak ano tak ako. Pomohlo by to mne v tom aby heli letela pekne priamo dopredu ked dam packu dopredu?(teraz mi ju taha doprava).

scarabeus píše:
Za vymenu stoji deska cykliky a drzak stabilizatoru, vic neni treba. Mel jsem to tak a bohate to stacilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 16.01.2009 20:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
jano187 píše:
k comu pomoze vymena dosky cykliky? zlepsi to letove vlastnosti? Ak ano tak ako. Pomohlo by to mne v tom aby heli letela pekne priamo dopredu ked dam packu dopredu?(teraz mi ju taha doprava).

scarabeus píše:
Za vymenu stoji deska cykliky a drzak stabilizatoru, vic neni treba. Mel jsem to tak a bohate to stacilo.


Ne ,Tvůj problém to nevyřeší. Ty bys potřeboval buď virtuální pootočení desky cykliky, nebo to alespoň zkusit upravit mixem. A tyto funkce originál rádio k tomu vrtulníku zcela jistě nemá.Být na Tvém místě, tak to pořádně prohlédnu jestli někde nemáš mechanickou chybičku protože rádio by to dělat nemělo. Nemá na to program. Pokud nenajdeš mechanickou závadu, vysílač ( nebo přijímač) se chová nestandardně a je třeba ho opravit.V servisu, doma to dokáže málokdo. :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 133 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz