Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Blade 400 3D
PříspěvekNapsal: ned 10.08.2008 13:55 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2008
Příspěvky: 19
Panove a damy kdo vlastnite tento vrtas podelte se prosim o pocity z nej. Zajimalo by me jestli se snim necha letat v originalu nebo je do neho nutne investovat aby se snim nechalo vubec letet. Asi me ted nezajima ze bez futaby a TR se muzu jit zahrabat toho uz jsem tu precetl dost, proste chci znat jen nazor majitelu tohoto vrtulniku na nej.
za reakce díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.08.2008 18:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2008
Příspěvky: 394
Bydliště: Ostrava Poruba
mám ho doma, ani jedna porucha nic jsem neměnil, všechny šrouby dotaženy, vše je i bylo OK...zatím se učím viset, tak mi setové díly bohatě stačí...jedine co jsem kupoval byla baterka a zadni vrtulkové listy...jsem spokojeny :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.08.2008 19:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2008
Příspěvky: 19
A je klidny nebo je to vrtoch a utika si kam se mu zachce ?? zkousel jsi ho i venku ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.08.2008 20:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Kup si aktualni RCRevue (srpen 2008), je tam recenze.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10.08.2008 20:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.5.2008
Příspěvky: 394
Bydliště: Ostrava Poruba
já litam jenom venku...doma jsem se fakt neodvažil...sice sem videl videa, jak si někdo lítal s 90-kou spalovakem doma v obývaku, ale to chce pořadnou dávku odvahy...ale to jsme jinde...každý jednorotorový vrtulník ti utíka na strany...některé hodně, některé málo...blade 400 patří k těm co utikaji středně :lol: ...čím vetší stroj tím je stabilnější


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Blade 400 3D
PříspěvekNapsal: pon 11.08.2008 0:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2007
Příspěvky: 625
Bydliště: Brno
ogie píše:
Panove a damy kdo vlastnite tento vrtas podelte se prosim o pocity z nej. Zajimalo by me jestli se snim necha letat v originalu nebo je do neho nutne investovat aby se snim nechalo vubec letet. Asi me ted nezajima ze bez futaby a TR se muzu jit zahrabat toho uz jsem tu precetl dost, proste chci znat jen nazor majitelu tohoto vrtulniku na nej.
za reakce díky


Proc by ses mel bez futaby zahrabat? 8O 8O 8O Blade 400 3D se prodava s Dx6i (system DSM2) a nevidim v tom problem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.08.2008 5:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Jižní Morava, Újezd u Brna
Dovolil jsem si přeposlat odpověď jednoho modeléře z jiného DF:
DIk za tip Viťo, ja toto gyro štelujem kamarátovi na Blade 400, kde po 8h prevádzky uplne sa odsral motor, ložiská, hriadel, vole, rachot, vybrovanie vrtulníku ako prasa. Zároven sme zistili že orginal primač čo je ktomu dodávaný je zo starším softom a začalo sa to kusať na výškovke, čoho následkom bola 2x j..a kým sa došlo čo tomu je (vymenili servá, gryro, motor tam šiel z MT aj z 40A origo reglom). A to čo popisuje sa nejako deje aj momentálne musím D/R na SDX7 stiahnuť na menej ako 30% aby to akoš tak dalo udržať na pačkach čo sa týka vrtulky, pernamentne ostré. Skusim tedy vymeniť pásku pod gyrom a uvidíme čo to spraví.

_________________
Moje modely:
http://mkalka.cz/clenove/clen.php?id=10


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.08.2008 19:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2008
Příspěvky: 19
Diky za tip na recenzi, vrtulnik z ni nevysel zrovna nejhure (aspon pro zakladni letani) ..
to Niky79: futabu jsem myslel jenom obrazne aby se to tu nezvrtlo jako x predchozich vlaken a clovek se potom na svoji otazku nedocka jedine kloudne odpovedi :roll: Radio je jedna z věcí, která mě na setu láká. Zatím se zaučuji na H41 a už mě to utíkátko na všechny strany začíná pomalu nebavit :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2008 8:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2008
Příspěvky: 1959
Bydliště: Kralupy n.vlt
Obrázky: 0
V recenzi v RCrevue autor píše,že je vrtulník z výroby dost citlivě nastaven a doporučuje změnu některých nastavení vysílače.Mě se zdál taky citlivý,ale vyřešil jsem to jinak(exponencialní výchylky).Chystám se nastavit vysílač podle recenze,ale nevím si rady s jednou věcí.Změnil otáčky rotoru z 2500 na 2000 ot.min.Jak to změřil?nic o tom nepíše.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.08.2008 8:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Otáčkoměrem. Jak jinak...

Doporučuji: http://www.zajic.cz/rctest/rctest.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: INWOOD MODELS
PříspěvekNapsal: stř 10.09.2008 21:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Prachatice
ahoj, před dvěma dny jsem objednal Blade 400 RTF z UK, peníze jsem poslal tak čekám co mi domů dorazí ;) btw chtěl jsem po nich MODE 1 tak uvidíme ;)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.09.2008 19:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.9.2008
Příspěvky: 9
muze mi nekdo poradit a popsat jak dostat vrtulnik vzhuru nohama tyka se to konkretne bladu cp+ , nebo odkaz na nejake dobre strany
dekuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.09.2008 19:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
Přece normálně, chytneš ho za podvozek a otočíš vzhůru lyžema. Nic složitého. Ale vážně, až budeš zralý létat na zádech, budeš i přesně vědět jak se to dělá. Nejjednodušší je to půlvýkrutem nebo půlpřemetem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2008 13:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Prachatice
Tak dneska mi krasavec dorazil do práce. Už se těším domů až ho nastartuju :) Doufám že neskončím někde v polici s knížkama :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18.09.2008 15:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2008
Příspěvky: 2997
Bydliště: Prostějov
Blog: Zobrazit blog (1)
cernos píše:
Tak dneska mi krasavec dorazil do práce. Už se těším domů až ho nastartuju :) Doufám že neskončím někde v polici s knížkama :D


Tohle je vrtulník na ven nebo do tělocvičny. Sice nevím jaké jsou Tvé vnitřní prostorové možnosti, ale pokud to už opravdu dobře neumíš, tak pravděpodobně moc zábavy neužiješ. Vlastně užiješ, spravování je přece taky zábava.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 744 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz