Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kvalita Valenta modelu - jak to je?
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 9:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Chtel bych se zeptat, zda ma nekdo z Vas opravdu primou zkusenost s (ne)kvalitou kompozitovych modelu od Valenty.

Na MojeHobby jsem nescetnekrat narazil na tvrzeni, ze kvalita nic moc. Ale nikdo tam nerekl PROC a v CEM je to horsi, nez konkurence. Celkove z toho mam dojem, ze to je podbna bachorka jako o nekvalite motoru MVVS. Vsichni to vehementne tvrdi, ale malokdo to ma nejak overene a jen papouskuje nazor pochyceny "z eteru".

Silne uvazuju o nakupu nejakeho sviznejsiho kompozitu v rozpeti 2.5 - 3 metry a Valenta ma pomenre zajimavou nabidku. Mate nekdo s jeho modely nejakou osobni zkusenost?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 9:21 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2007
Příspěvky: 3525
Bydliště: Frenštát p.R.
Je to vážně tak, jak říkáš - na mojehobby mu nedělají moc dobrou reklamu. V poslední době jsem ale narazil i na kladné reference.
Mimochodem - nemáš nějaký cenik těch modelů? Já jsem psal mail a žádná odpověď...

_________________
ROZSYP.CZ - Web o modelech letadel v rozsypu
Už sem nechodím, jsem na mailu, viz můj web.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 9:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Cenik mam lonsky... na strankach ho nemaji a pry na maily dost spatne reaguji, coz mi teda docela vadi. Ale kdyz by to vyvazili kvalitnimi modely, tak jim budiz odpusteno...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 10:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2007
Příspěvky: 600
Zdarec
Včera jsem koupil havarovanou EXTRU (šlo mi o trup) a kvalita vraku byla dobrá, trup vůbec nepoškozenej a z dalších fragmentů - konstrukce balza-překližka dobře a pevně slepené, nerovnosti pod potahem tmelené, panty na křidélkách vrchní lepicí páska dvojitá, na SOP plast. pantíky. Celkově dobrej dojem. Letové vlastnosti nemůžu podoudit. Ten trup dostane křídla Kyosho a uvidíme......
Toť můj názor.
Pavel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 10:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2005
Příspěvky: 927
Bydliště: Kľačany, SK
Ahoj,
Co se tyce o nech sptanych vyrobku je to dle meho naprost hloupost. Mel sem moznost dva roky po sobe byt na soutezi kde sem videl primo pana Valentu i z jeho modely. ma je opravdu paradni a dle meho i kvalitne udelane, nevidel sem na nich nikde zadnou velkou chybu ktera by rikala neco o nekvalite. Mohl sem si je osahat, pofotit, a dokonce si s nimi i zalitat.
Ja osobne mam od nej Extru 300 a co se tyce trupu je to naprosta bomba, velmi dobre udelany a kvalitne zpravcovany.
http://galerie.rcserver.cz/index.php?action=dtl&id=483


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 10:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2006
Příspěvky: 1643
Bydliště: Letohrad
Mám Parabolu a rozhodně jsem na problém s kvalitou nenarazil. Vše je dle mýho názoru dobře zpracovaný a slušně dimenzovaný. Ale mám minimální zkušenosti s kompozitovými modely, takže nemůžu porovnávat s konkurencí.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 10:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Speedy: Ja prave take ne. Mam ted pouze Lynxe-E z druhe ruky a ten uz je tak omlaceny, ze jsem rad, ze drzi pohromade. Ale i tak se mi zda ze je udelany, tak nejak v pohode.

Ale nevim, na co se zamerit pri koupi noveho. Kde muze byt problem, nebo v cem tkvi ta udajna "valentovska" nekvalita...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 11:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.1.2005
Příspěvky: 927
Bydliště: Kľačany, SK
Ono to mas s tou "udajnou nekvalitou Valentovych modelu" tak jak se rika u nas na slovensku aneb " Jedna pani povedala. že.... " alebo lepe receno, rekl to nejkaje modelr kterej roztriskal ero pri prvnim letu. A na koho to j nejlehci schodit? Mno prece na vyrobce :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 11:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Zde se nekvalita valenty resi i na RC groups - je tam nekolik "dukaznich" snimku, ale stejne dobre to muze byt zpusobene prepravou nebo skladovanim:

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=849459&highlight=Cappuccino


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 17:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7423
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Já bych to teak neviděl...měl jsem možnost bít u tohodle
http://www.electro-team.net/Volcano.htm
A nenašel jsem na to nějakou chybu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Graup15: Prave pozitivni slova o Volcanovi na tvych strankach me primela vznest tyto pochyby o verohodnosti "vseobecnych pomluv" ohledne kvality modelu od Valenty. Bohuzel toto byl zatim jediny komentar podlozeny realnou zkusenosti, ktery jsem az doposud cetl. Jinak to je vsechno z cyklu "Jedna pani povidala"...

Plus tedy jeste vyjadreni zde v tomto vlakne, ale zatim to nebyly vylozene celokompozitove stroje v pravem slova smyslu... ale i tak diky za ne!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 06.08.2008 20:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2007
Příspěvky: 5838
Bydliště: DNV
Do troch tyzdnov by malo byt Volcano doma, ked dojde, nafotim Ti ho do najmensieho detailu. Som obycajny, nie prominentny zakaznik, takze snad bude jasno.

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=72


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.08.2008 8:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Pokud na necem Graup nenasel chybu, tak je to velmi dobre vysvedceni :wink:
Ja znam taky jen ty famy "JPP". Jediny konkretni pripad byl snad ten, ze si nekdo koupil celosklenenou Simbu a kdyz do ni dal F5B pohon, tak se divil ze se rozpadla ve vzduchu.... mozna byla chyba, ze Valenta nezduraznil, ze na soutezni ostry pohon musi byt uhlikova verze a sklo jen na nejakych rekreacnich 600-800W.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18.08.2008 10:13 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.6.2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Louny - Raná za ,,rohem' : )
Nechci tady hanit modely od Valenty,ale v roce 2007 jsem se zajímal o svahový model Cappuccino a po té co jsem zjistil,že si kamarád pořidil,tak jsem ho podrobil kontrole,ale možná jsem byl moc navnaděn tím jakou kvalitu zpracování dodává Vašek Vojtíšek a ostatní F3X výrobci.Například tlouštka odtokovky v porovnání s mojí doma výráběnou polokompozitou Futurou byla nehorázně tlustá.O dalších zklamáních se nebudu dále rozepisovat,protože moje slovo tu stejně nebude mít velkou cenu. :roll:
Nakonec jsem počkal až můj kamarád dodělá formy připravovaný nový model a jsem spokojen. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18.08.2008 10:21 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Pepíno1987 píše:
O dalších zklamáních se nebudu dále rozepisovat,protože moje slovo tu stejně nebude mít velkou cenu.

Presne naopak, jako nazor nekoho, kdo mohl model od V. prozkoumat na vlastni oci a kdo ma zkusenosti s obdobnymi modely jinych vyrobcu, je pro me tahle informace pomerne dulezita. Kazdopadne to beru vic, nez nejake tlachani co obcas slysim na letisti.
Takze zatim si delam sam pro sebe zaver - "kvalita muze byt kolisava" :(

Pepíno1987 píše:
Nakonec jsem počkal až můj kamarád dodělá formy připravovaný nový model a jsem spokojen.

Tenhle - http://panaviantornado.wgz.cz/image/5974397 :?:

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz