Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vrtulník Alacrity 819
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2008
Příspěvky: 4
Zdravím, jsem totální začátečník.

Nějak jsem se nadchl a koupil si vrtulník alacrity 819 od Huanqi. A docela by mne zajímalo, jak se s tím dá naučit létat. Protože první, byť opatrný start vypadal jako vypuštění neřízené střely na kterou měl můj ovladač jen minimální vliv. A to i doma za bezvětří:-) Prostě nevim, ubírání a přidávání výšky jde bez problému, ale nějaký směr letu? Připadá mi, to zcela nemožné protože když narvu knipl doleva tak vrtulník se vesele vznáší bytem, motá se kolem své osy a něco jako visení ve vzduchu je pojem mne zcela neznámý. Můžete mi nějak poradit?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Asi jsi se měl ptát před nákupem a ne až po něm...

Co to vůbec je? Nebyl by nějaký odkaz?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2008
Příspěvky: 4
Tak já o tom moc nevěděl a prostě jsem se nadchl( to se mi stává běžně:-) )

Je to toto:

http://www.modelyrc.cz/?p=productsMore& ... 3-kan%E1ly


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Jaroměř -Náchodsko
A kam by jsi chtěl s tím lítat? :lol: 3kanály=tři motory,a možná dopředu podle větru. A co ovládání cykliky?Ach tá reklama.Kolik jsi za ten zázrak zaplatil :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Zní to jako Horst Fuchs. Řekl bych, že jsi v nadšení přišel o dvaapůl litru. :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 17:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 12.10.2007
Příspěvky: 418
Bydliště: Jaroměř -Náchodsko
Nejsem sice mistr v řízení vrtasů ale nechal jsem si poradit.Na začátek jsem si pořídil Blade cx-2,a ten po menších úpravach líta i venku ,a to tam kam chci já.Pořizovací cena malinko olétaného 4200.-


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 19:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2008
Příspěvky: 169
Bydliště: Ostrava, Hlučín
Pokud je helina ještě celá a není to ještě 14dní měla by jít vrátit bez udání důvodu a koupi něco vice HELI :wink:

_________________
Safari H41, T-Rex 450S, el. CESSNA 480 Pelikan, Futaba 7C 2.4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 19:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
Dobrá volba,vlastním dva kousky překabátěný do Jet Ranger a oba.Vypadají dobře a kapotáž je velmi odolná,před chvílí mu šlápli omylem na ocas,myslel jsem,že je po něm,ale ne,materiál kapotáze je fakt kvalitní,vrátilo se to zpátky,skoro není nic poznat :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
zdzd píše:
Asi jsi se měl ptát před nákupem a ne až po něm...

Co to vůbec je? Nebyl by nějaký odkaz?
teď jsem se na to díval,nó je to mnohem horší než Horst :twisted: měl jsi se poradit dřív


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 20:23 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.6.2007
Příspěvky: 27
midar píše:
Pokud je helina ještě celá a není to ještě 14dní měla by jít vrátit bez udání důvodu a koupi něco vice HELI :wink:
Opravdu? Vidíš, a já jsem si doteď myslel, že vracet zboží bez udání důvodu lze jen nepoužité a originálně zabalené.....

14 denni doba je vraceni je imho prave proto, aby sis zbozi mohl vyzkouset.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 20:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2008
Příspěvky: 1534
angel-guardian píše:
midar píše:
Pokud je helina ještě celá a není to ještě 14dní měla by jít vrátit bez udání důvodu a koupi něco vice HELI :wink:
Opravdu? Vidíš, a já jsem si doteď myslel, že vracet zboží bez udání důvodu lze jen nepoužité a originálně zabalené.....
já ještě nedávno taky,ale nevěřil bys,čeho jsou lidi schopní :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 21:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.6.2007
Příspěvky: 27
raging píše:
já ještě nedávno taky,ale nevěřil bys,čeho jsou lidi schopní :evil:

No povídej, povídej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 23:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2008
Příspěvky: 1055
Bydliště: Dar es Salaam, Tanzánie
Waw, tak to byl dobrý úlet v jeho pořízení!

Kamarádka mě vytáhla do Hološovické tržnice v Praze na nákup. Krom toho, že tam měli strašné repliky značkových hadrů, našel jsem tam i několik mnoho koutků s hračkami, kde nabízeli za směšné ceny napodobeniny vrtulníků, které už od prvního pohledu naznačovali neschopnost jakéhokoli letu!

Mermomocí se mi tam jednu tuto "hračku" snažily prodat - bylo to velmi podobné T-rex 450, po jisté době odmítání mi bylo oznámeno, že má heli za cenu 25tis není originál, že to co mi nabízí je pravý lepší originál a že díly nejsou potřeba, protože ta jejich hračka se nedá rozbít (měl jsem sto chutí mu ji rozmlátit o hlavu - odradila mě pouze přítomnost dalších tisíců jeho soukmenovců).

Nakonec jsem podlehl breku syna kamarádky a pořídil mu repliku Apache, po chvilce smlouvání jsem cenu stáhnul na 350,-Kč, nic proti, ale byl velmi podobný tvému stroji, jen to byl originál 4kanál, ale také vlastníkem zadního motorku se zvláštní vrtulkou.

S dvourotorem Ti odletím cokoli, ale tento stroj jsem nebyl schopen uřídil - dělal si cokoli chtěl! A to jsem "zalétání" prováděl v uzavřené velké místnosti s plovoucí podlahou a s absencí nábytku!

Dal jsem ho tedy klučinovi, postavil jej v dostatečné vzdálenosti od stroje na pole, tan ho po cca.2vteřinách totálně rozštípal, chvilku si pobrečel - a teď zas touží po psovi.

Jak už tu někdo řek, fakt to je blbej úlet - raději se ho zbav a pořid si něco více heli.

_________________
Spectrum DX6iBlade mSRT-Rex250, T-Rex450PRO, T-Rex500Hyperion 0610i Duo IIa mnoho dalšího.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 04.08.2008 23:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2008
Příspěvky: 1055
Bydliště: Dar es Salaam, Tanzánie
Tak teď se smeju až se za břicho popadám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten stroj, který jsem pořídil ve vietnamské tržnici uvedený obchod taky prodává, já ho pořídil za 350,-Kč, oni ho nabízejí za 2000,-Kč!!!!!!!!!!!!!!!
Takto se má vydělávat!!!!!!

Odkaz:
http://www.modelyrc.cz/?p=productsMore& ... 4-kan%E1ly

_________________
Spectrum DX6iBlade mSRT-Rex250, T-Rex450PRO, T-Rex500Hyperion 0610i Duo IIa mnoho dalšího.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.08.2008 7:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2008
Příspěvky: 4
Jaj, no tak to sem se holt spálil, měl jsem se zeptat, je to moje chyba , uznávam.
No já ten pekelný stroj pořídil za 1400 v jedný akci, na jednom eshopu ho měly dokonce za 4500!!!! Ale tak zeptám se dobří lidé teď.

CO byste doporučily začátečníkovi, který chce jen dobře létající hračku na létání po bytě, a občas venku - ideálně něco malého a cenově dostupného a hlavně něco co dokáže viset ve vzduchu opravdu jako vrtulník!

Teď už mne dost mrzí, že jsem ten zmetek kupoval :cry:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz