Pravidla fóra


Pokuste se zde neřešit technické problémy. Téma, které bude mít více než 100stránek ukončete a založte další. Díky



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 79  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 17.04.2020 17:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 562
Bydliště: ostrava-poruba
Obrázky: 0
Ahoj Ivane jsem rad že ti to lita a snad se někdy všichni sejdeme a pokecame. :)


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 17.04.2020 19:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak na letiště v Hati jsem se minulou sobotu taky chystal, ale "klekla" mi nabíječka a bylo vymalováno. Tak jsem musel čekat až si budu moci koupit v PV model novou (ještě, že je možnost přes jejich eshop). Tak mi to snad vyjde o tomto víkendu. Ale vypadá to u mě až na neděli.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 18.04.2020 7:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Paris Ivan píše:
Ahoj lidi
Zítra bude už druhá sobota lítání na Hati. Minulou byl v luftě spalovák a zítra se chystám provětrat elektry.
Má být opět krásně, tak vzhůru do vzduchu.
Tak všem letu zdar.
Ivan


Ahojte, teď jsem přečetl. Nemám samozřejmě nabito, ale zkusím se přijet podívat.

P.S.: Aha, ještě musím dohnat někde PPL, ať na něj nečekám :roll:

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 18.04.2020 18:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak jak jste si polétali? Počasí bylo parádní. Já jsem dnes stihnul co jsem potřeboval a nová nabíječka už pracuje na plné obrátky :D
Už se těším až v Hati zítra proženu pár svých poletuch. Start vidím tak na jedenáctou, klidně se můžete přidat :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 18.04.2020 18:37 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.1.2011
Příspěvky: 524
Bydliště: Ostrava-Poruba ČR
Byl jsem tam už dnes.Prohnat se mi podařilo Pipera, Lichtninga a malého asi 30 letého dvouplošníka na 1čku spalováka.
Počasí luxusní éra zústala celá co víc si přát.
Zdravím vás všechny. Ivan


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 19.04.2020 14:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak už mám taky odlétáno :D Sice pofukoval chladný vítr, ale dalo se to v pohodě vydržet. I mé stroje se do "hangáru" vrátily bez úhony, takže taky spokojenost :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 01.05.2020 15:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2014
Příspěvky: 143
Ahoj páni modeláři. Tak jsem byl zalétat Funray. Je to opravdu mazec 8O . Byli jste někdo dnes lítat? Cus.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 03.05.2020 17:24 
Mazák
Mazák

Registrován: 5.1.2012
Příspěvky: 562
Bydliště: ostrava-poruba
Obrázky: 0
Ahoj na kterem ,,letišti,, si ho prohaněl. :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 04.05.2020 16:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2014
Příspěvky: 143
Na letišti v Klimkovjcích :D Cus.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2020 11:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 7.12.2014
Příspěvky: 143
Ahojte páni modeláři. Dopoledne jsem byl provětrat na mém letišti Harikejn a Mustang oba 1400mm. Co vy? Asi lítat nechodíte. :( Dnes je počasí super. Tak Cus


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 09.05.2020 12:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Ahoj soukmenovci. Tož ráno jsem to nevydržel a zajel za bývalý Prologis park na Klimkovice (u neoblíbené ektrorozvodny u drátů) zapolétat dalšího otloukánka Sky Surfer X8.
Začal jsem sám a bylo super počasí. 1. baterka a zálet o.k., 2. baterka uklidnění a trimování a při 3. se to potvora stihlo dostat akorát nahoru a hned motor začal "benzínovsky" pokašlávat a po stažení plynu na 30% a křidélkách obou nahoru přistání v pohodě. Kdyby to mělo 3 fáze, řekl bych, že to jelo jen na dvě :)
Baterka je nabitá, asi musím pohledat náhradní motorek někde ještě z Bety. Teď jsem ovšem otevřel okno a pívo, tak mám zrovna plné ruce :roll: L.

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2020 9:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 483
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 1
Tož hojte dnes. Dnes opět repete, po včerejší výměně motoru nakonec zjištěna přímá příčinná souvislost mezi opakovaným chováním poletuchy a konkrétní baterií... :roll: Včera jsem sice změřil napětí u podezřelého kusu, ale už mě netrklo změřit proud baterky v zátěži. Hlavně, že mám nový multimetr :cry: Už to budu muset asi přenechat mladším... L.

_________________
Když jde všechno proti tobě, pamatuj, že letadlo vzlétne vždy proti větru a ne s větrem. H.Ford.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 10.05.2020 11:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Letu zdar! Tak já jsem byl včera s kamarády na letišti v Hati. Parádní počasí, poletovali jsme až do podvečera. Zalétnuty dva stroje a žádná "mimořádka" tedy maximální spokojenost :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.05.2020 16:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Letu zdar! Zítra odpoledne mezi druhou a třetí odpoledne vyrážím na letiště v Hati. Oslovil jsem ještě tři další kluky a přislíbili účast. Nepřidá se někdo z Vaší porubské party? :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.05.2020 10:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.3.2011
Příspěvky: 408
Bydliště: Ostrava-Poruba
Obrázky: 2
Zdarec letci, jsem se po dlouhe dobe rozhodnul vratit k letani, chtel jsem napsat vratit k modelarine, ale ja nikdy letadla nestavel a vlozeni elektroniky do modelu neberu jako modelarinu. No ale proc pisu. Porad tady ctu jak chodite na letiste do Hate, to uz v Porube, nebo v Ostrave nikde neletate? Chci dneska provetrat stare modely, tak premyslim kam. Padelky uz nejsou IN? Kde se da zajit na nejaky kus travnate ci jine plochy, kde muzu pristat bez podvozku?

Diky, snad se brzy i uvidime na nejakem spolecnem poletu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1182 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 79  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz