Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FrSky NEURON 80
PříspěvekNapsal: ned 01.03.2020 15:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.5.2010
Příspěvky: 1891
tak po nějaké době až jsem vychladl a vnitřně se smířil s realitou, znovu obnovuji toto vlákno.

O co jde. několik vítek bych měl k FrSky, která tento regulátor pojala dost .... zvláštním způsobem. Tady máš a smiř se. Konstrukčně není co vytknout, ale zbytek je k nas..ání. Jediný program pro nastavení NĚKTERÝCH parametrů se provádí programem BLHELI. Pár věcí se v něm dá nastavit, ale nehledejte onu běžnou položku "počet pólů". Ta tam není. Časování tam je, ale ať nastavím hodnotu jakoukoli, před zápisem do regulátoru se tato hodnota přenastaví podle sebe a nic s tím udělat nejde. Tolik k programu BLHELI.
Další nastavení je ve vysílači. Aby mi telemetrie ukázala správné otáčky, musel jsem u dvoulisté vrtule nastavit v telemetrii 7 listů. proč, je mi záhadou. Při testování odebíraného proudu nevím co si o tvůrcích myslet. Prostě to měří takové nesmysly, že jsem se slzou v oku zavzpomínal na UniSens, který umí vše co tento regulátor, ale skutečně korektně.

Tušit, co je tento FrSky bastl zač, raději bych koupil regulátor třeba od Himodel a k němu UniSens a o moc víc by mne to nestálo. Zato bych měl korektní nastavení a telemetrii, která skutečně měří správně. Pokud FrSky neupraví SW, tak je to čistý propadák s telemetrií.


Nahoru
 Profil  
 
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz