Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 13:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
Mára126 píše:
Problém u tohoto měřítka bude každý náraz, při té hmotnosti už jen tak nic nepropruží. A pokud kluka zajímá jen kolik to jede, tak těch ran nebude málo.


Prave u te jedne z mala zahranicnich recenzi tech problemu bylo vice nez dost. Co mu prisly nahradni dily, behem chvile opet problemy, tohle me celkem vystrasilo...

Ohledne te rychlosti si myslim, ze mu nejde asi extra davat tomu co to jde, ale spis sledovat, vedet kolik zrovna jede, jako v aute. Ale plest se muzu

Kdyby bylo na mne, tak si vezmu nejaky model WRC a byl by... pro ty mam slabost.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 14:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
Ten tacho by šel určitě řešit í jinak, dneska máš plno možností. Jestli fakt trvate na velkém autě, tak summit za mě. Měl jsem v ruce spalovak lehce v tuningu a je to prasecinka. Znamej co to ma se vratil z kovu na plast, a rikal ze to kupuje jak rohliky, velkaaaa spotreba. Zkus vzít syna do krámu, poradnyho, a ukaž mu 1/10. Já myslím že když to uvidí, nebude mít nic proti.

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 15:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
hlavně při řízení rc auta člověk moc na display vysílačky nehledí, bo neni čas :) Osobně z telemetrie používám jen hlídání pohonného aku, kdy mi vysílač při nastaveném napětí začne pípat, dřív než to utne regulátor. I když i ten mám nastavený taky s rezervou :) Ale nemusím pak pro auto chodit ale v klidu dojedu k nohám :D Další co používám čidlo teploty motoru, v létě, velmi užitečné. Měření rychlosti jsem měl jen ze začátku v E-savage, když jsem tam místo plechovek narval Novak systém. Jednou jsem na to kouknul a pak už mě to nezajímalo. Tož asi tak.

Pokud bude děcko čumět na dispej, místo na model, tak bych rovnou koupil dvě auta. To druhé na díly :) .
Vono je rozdíl řídit neproporciální hračku co se šourá max 5km a velký 9kg model nad 45kmh. To jen tak na okraj :)
Za mě buď ten Sumec, nebo koupit 2x expeďáka a v lese si užijete spousty zábavy. Na display si synek ani nevzpomene :)

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 17:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
S tim obchodem to je dobry napad, dokonce i v Opave je kamenna prodejna. Zitra se pujdeme podivat. Vypada to, ze snad upustim i od meritka 1:5 a je realna 1:10, model ( 1:10 Losi Tenacity Desert Buggy 4WD RTR AVC )

Ty expedice nemusi byt vubec spatne - TRAXXAS TRX-4 LAND ROVER DEFENDER TROPHY 4WD RTR 1:10, co jsem v rychlosti zkouknul...

Urcite souhlasim, ze clovek moc toho casu hledet na rychlomer nema... Ale, kdyz ja to syneckovi chci splnit, at bude nebo nebude koukat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 18:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 119
Bydliště: Louny
Problém u malých dětí je vytrvalost, za půl roku zjistí že ho to nebaví a pak co s autem a hromadou baterek, prodává se to pak těžko.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 8:19 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
S tim souhlasim, proda se to mozna i lehce, ale vyrazne pod cenou ...


Takze jsem na vazkach, s tim mi asi tezko poradite, ale nakonec vaham mezi modely Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR, Traxxas Summit 1:8 TQi RTR.

Priklanim se k prvnimu Maxx, no rozhodnu se a pripadne vecer objednam.

Diky vsem, kteri jste mi venovali drahocenny cas.


Naposledy upravil TomJu dne pon 21.10.2019 10:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pon 21.10.2019 8:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2010
Příspěvky: 730
Bydliště: Praha 10
TomJu píše:
S tim souhlasim, proda se to mozna i lehce, ale vyrazne pod cenou ...


Takze jsem na vazkach, s tim mi asi tezko poradite, ale nakonec vaham mezi modely Traxxas Maxx 1:8 4WD TQi RTR, Traxxas Summit 1:8 TQi RTR.

Priklanim se k prvnimu Maxx, no rozhodnu se a pripadne vecer objednam.

Diky vsem, kteri jste mi venovali drahoceny cas.


Jak tak pozoruju kolegy, se kterými jezdíme expedice, tak ježdění s "rychlíky" okolo domu přestane většinu lidí rychle bavit a děti zvlášť. Kluci se občas domluví a jezdí/blbnou spolu. Rozhodně, ale ne tak často jako jezdí expedice. Já bych dítěti rychlíka nepořizoval. Podle mne je to marná investice. Možná tak buginu WLtoy, ta stojí do 2500,-Kč RTR a celkem vydrží.
Jiná věc jsou závody v zimě na koberci a v létě na venkovních tratích. Jezdí se asi nejvíc elektro 1/10. To je určitě dobrá zábava a jezdí i dost dětí (i s rodiči). Tam to chce ale zajít a koupit případně rovnou auto, se kterým bude mít smysl to zkusit.
Pat

_________________
Futaba T14SG
Velox II, Piper clipped w., Bücker 133 Jungmeister, Slow Poke


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: úte 22.10.2019 16:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 19.10.2015
Příspěvky: 23
Bydliště: Ledeč Nas Sázavou
Zdravím, potřeboval bych se zeptat, zda neporadíte, kde by se daly sehnat díly na auto značky KYOSHO. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 7:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2010
Příspěvky: 730
Bydliště: Praha 10
Gejza415 píše:
Zdravím, potřeboval bych se zeptat, zda neporadíte, kde by se daly sehnat díly na auto značky KYOSHO. Díky

Třeba zde.
Pat

_________________
Futaba T14SG
Velox II, Piper clipped w., Bücker 133 Jungmeister, Slow Poke


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 14:26 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
PatMat píše:
Jak tak pozoruju kolegy, se kterými jezdíme expedice, tak ježdění s "rychlíky" okolo domu přestane většinu lidí rychle bavit a děti zvlášť. Kluci se občas domluví a jezdí/blbnou spolu. Rozhodně, ale ne tak často jako jezdí expedice.
Pat


Ja vim, ze tedka budu za vola, ale po delsim premysleni jsem se rozhodnul pro model expedice...

Nechtel jsem reagovat hned, protoze jsem po tvem prispevku zacal mit opet brouka v hlave...
Nakonec jsem do toho zapojil i manzelku, ktera po precteni prispevku, rekla, ze mam vzit model expedice.
Diky prispevku darth.hokro, rovnou dva

Vezmu od Traxxas TRX-4 Defender a nad druhym jeste premyslim...
Jedna otazka zni, jestli jde jezdit expedice i s modely Crawlery, pokud ne, zkuste prosim doporucit se kterym mate dobre zkusenosti? Cetl jsem, ze dobre jsou treba jeste Axial SCX10 II.
Druha otazka, kdyz budu mit dva modely od ruznych znacek, jak je to s nabijeci, a jinymi baterieme, konektory...? ( IC3,IC5, EC3, EC5, Deans... ) Musim mit ke kazdemu modelu nabijec zvlast, pripadne existuje universal nabijec, ta lepsi varianta... (ruzne kabely, konektory)

Ja se do toho zamotavam, cim dal vic.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 119
Bydliště: Louny
Konektory není problém upravit dle potřeby, stačí jedna nabíječka na všechno. Dají se sehnat i nabíječe co dokáží nabíjet dva packy najednou. S crawlerem se dá jezdit i expedice, jde jen oto co myslíš crawler, někteří výrobci říkají crawler i expedičnímu autu.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
Mysleno presne tohle vozidlo - Losi Rock Rey Rock Racer 1:10 4WD AVC RTR. Co jsem jej sledoval na videich, tak mi prislo, ze je az prilis rychle...

Z nabijecu bych vzal bud - Corally nabíječ Eclips 2100 Dual LE 100W, nebo Traxxas EZ-Peak Dual 2x100W. Jich je tolik, ze se v tom clovek po chvili ztrati.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 20:04 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 119
Bydliště: Louny
https://www.mz-racing.net/auta-elektro- ... /expedice/ tady jsou čistě modely určené na expedice, ta Losi nemá trvalý pohon 4x4, takže v terénu nic moc, je to na rychlé ježdění.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 23.10.2019 20:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
TomJu píše:
Mysleno presne tohle vozidlo - Losi Rock Rey Rock Racer 1:10 4WD AVC RTR. Co jsem jej sledoval na videich, tak mi prislo, ze je az prilis rychle...

Z nabijecu bych vzal bud - Corally nabíječ Eclips 2100 Dual LE 100W, nebo Traxxas EZ-Peak Dual 2x100W. Jich je tolik, ze se v tom clovek po chvili ztrati.


Rychlost se da pořešit buď prevodama anebo jinym motorem. Z toho bych si hlavu nedělal. Co se tyce nabijecek, neni problem mit jednu s vice moznosti pripojeni (vic konektoru) - to má í moje shitka Imax B6. Podotýkám že to neni žádná extra nabijecka. Anebo udelas přechodky, stačí konektory a pajka, je to easy. To co vyjede crawler ti expedice nevyjede. Myslím cistokrevnej crawler. Potunena expedice vyjede víc než dost, ale rozhodně min nez crawler. Asi tak. Na YT je hromada videek. Koukni na axial wright. Je tam plast, ale tak co naděláš, až odejde, koupíš kov.

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 24.10.2019 5:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
určitě vem dvě stejný auta, (rozuměj podvozky). Je nesmysl držet pak náhradní díly na různé značky. Vím jaký bordel v tom mám doma :D

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz