Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 71  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 16:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.10.2018
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha 4
Dobrý den,

chystám se pořídit SCX10 II Deadbolt RTR. Uživatelem budu já, resp. 8leté dítě, pro které to jako je :D
Může mě v budoucnu hodně mrzet, že jsem nekoupil spíš KIT, třeba Cherokee?
Jsou tam takové rozdíly, že je lepší kvůli kvalitě připlatit a poskládat to , i když nemám zatím k expedicím žádné vybavení a elektroniku, nebo i z krabice bude fugovat a jako vstup do této kategorie to stačí?
Nedokážu v této kategorii posoudit, co bude potřeba a co není tak důležité, na druhou stranu to bude zatím jen "hračka" pro dítě. Může se ale stát, že to bude bavit a pak bych nerad zjistil, že se mělo koupit jinak.
Díky za názor a pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 17:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
Ahoj,

Jde o to co preferujes. Bereš už samotnou stavbu jako zábavu? Anebo preferujes ježdění? Na to se těžko odpovídá. Ono ve finále ten plast v kitu, ok je to plast má to aby limity, ale nějakou dobu to funguje a pak můžeš tunit, ale to právě už víš že tě to baví a že to má význam.
Další možnost bazar prodej. V dnešní době už je na bazarech spoustu zajímavého zboží. Poslední co je třeba v,řešit je co s tím chceš jezdit. Ale 8 lety kluk, to bude spíš praseni, sem tam nějakej skok, co? :)
Axial nebo traxxas za mě, protoze je tam spousta dilu a plnej internet rad a model podle toho co s tim hodlá jezdit. A určitě 1/10 ;) klidně pošli SZ

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 17:44 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
Ahoj,

Jde o to co preferujes. Bereš už samotnou stavbu jako zábavu? Anebo preferujes ježdění? Na to se těžko odpovídá. Ono ve finále ten plast v kitu, ok je to plast má to svy limity, ale nějakou dobu to funguje a pak můžeš tunit, ale to právě už víš že tě to baví a že to má význam.
Další možnost bazar prodej. Mas to komplet a hned pri trose hledani za rozumny penize.V dnešní době už je na bazarech spoustu zajímavého zboží. Poslední co je třeba vyřešit je co s tím chceš jezdit. Ale 8 lety kluk, to bude spíš praseni, sem tam nějakej skok, co? :)
Axial nebo traxxas za mě, protoze je tam spousta dilu a plnej internet rad a model podle toho co s tim hodlá jezdit. A určitě 1/10 ;) klidně pošli SZ

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 18:05 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.10.2018
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha 4
Ahoj, děkuji za info.
Stavět bych zatím nemusel, spíš jezdit. Ani tomu zatím nerozumím a často se ztrácím, když se jednotlivé části podvozku řeší, tak názvy mi nic neříkají :lol:
Rychlost a skoky ne, dítě je záminka, jak to dostat do baráku :lol: .To já ho budu učit a krotit, že se jezdí spíš s rozumem a technicky, takže spíš pomalost a terén, prostě na ven - na procházky. Právě proto je pro mě ideál expedice. Trochu jsem to mapoval, takže jsem rozhodoval mezi Traxxas TRX-4 sport a SCX10 II v nějaké podobě.
Jelikož máme loď, drony, letadla, tak nám pořádné auto chybí :D (nepočítám x hraček, které dosud víceméně stačily). Ten Deadbolt z krabice za 8tis mi přijde akorát na zkoušku, jestli to bude ono. Jde mi jen to, jestli těch ušetřených 3-5tis proti verzi KIT nebudu později litovat, pokud nás to bude bavit.
(Zase pokud nás to bude bavit, bude muset být aut víc, ach jo :mrgreen: - já + dorůstajíí druhé dítě...)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 19:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Jaký máš cenový strop ? Pokud máš už nějakou použitelnou volantovku, tak bych koupil skládačku. SCX 2 i TRX sport jsou dobrý auta. Dnes většina nováčků kupuje TRX Defender apod. Určitě dobrý auta jsou i MST.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 20:14 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.10.2018
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha 4
To je právě to, že ty spolehlivé značky jsem zmapoval, tak už jsem se pro Axial rozhodl a o tom už ani nepřemýšlím. Na auta nemám nic (RC volant + servo + ESC) , jinak vše ostatní potřebné pro veškeré modelaření samozřejmě ano (nabíječ, aku, nářadí, pájení, aj.) Na svůj palcový Taranis to nechci kvůli dětem, je to velký a zbytečně moc páček na ulomení.
Strop jsem chtěl do 10tis i s novým akumulátorem 2s 5000mAh, i když vím že 15tis by asi bylo lepší, jen mi to zatím přijde šílené a nechce se mi to za to dávat, když je to zatím primárně jako hračka pro děti. Na druhou stranu to beru sportovně a nechci domů tahat další hračku, ale už model.
Já osobně bych volil RTR z důvodu okamžité použitelnosti bez dalších starostí s výběrem komponent a kompletování ( a ve výsledku i vyšší ceny). Jen to nechci na úkor kvality.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: pát 11.10.2019 20:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Když už něco kupovat, tak Axial Jeep Cherokke, nebo Wrangler. Je tam už pár věcí v kovu.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: sob 12.10.2019 10:28 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.10.2018
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha 4
OK, děkuji za informace. Myslím že 2tis.kč navíc za to stojí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: stř 16.10.2019 16:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
Ahoj,

jsem v tom laik, presto vybiram RC model auta pro syna k Vanocum. Teda uz jsem nejspis vybral, a to Losi Super Rock Rey 1:6 4WD AVC RTR.

Jako prvni byl v hledacku Arrma Typhon 6S BLX 1:8 4WD RTR, ale vysilac Spektrum STX 2 nepodporuje telemetrii... + jsem se rozhodl pro vetsi model

Rozhodoval jsem se jeste mezi Losi K&N DBXL 4WD Buggy 1:5 RTR se spalovacim motorem, bohuzel prodej pripadne nahradniho motoru byl ukoncen, nevim jak jsou tyto RC motory se zivotnosti, pripadne jestli jde pouzit jiny motor, rozhodl jsem se upustit od toho modelu.
Nakonec pro nej bude asi lepsi i elektro model.

Zajima me jestli je tady nejaky vlastik modelu - Losi Super Rock Rey 1:6 4WD AVC RTR, pokud ano, jeho nazory na pozitiva, negativa...?

Zadne ceske recenze jsem na model nenasel. Je par v anglictine, jeden je primo horrovy, veci rozbite, praskle behem prvnich 5 minut jizdy... Ma prilozene i fotky, tak jsem trochu jeste na vazkach. Za pripadne odpovedi budu rad.


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 9:23 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 10.7.2019
Příspěvky: 75
Bydliště: Tachov
Kolik je synovi?
To měřítko je brutální. V tomhle měřítku máš jen pár modelů. Co s tím budeš provádět že tě tolik mrzi ze vysílač nemá telemetrii?

_________________
Jeep Cheeroke_vse china Axial SMT10 - ve výstavběMaverik Strada DCFlysky FS GT3B konvert na 3S


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 11:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
Diky za reakci.

Synovi je 7 let. Provadet krom jezdeni kolem domu, v lese asi nic jineho. Proste se mne zeptal, jestli to bude mit i ukazatel jak auto jede rychle. A bez telemetrie to pry v realnem case nejde. Pouze pripadne pouzit GPS modul se zaznamem.




Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 11:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 29.12.2015
Příspěvky: 121
Bydliště: Louny
Co třeba Traxxas, ten je známí velkou kvalitou aut všech měřítek. Problém u tohoto měřítka bude každý náraz, při té hmotnosti už jen tak nic nepropruží. A pokud kluka zajímá jen kolik to jede, tak těch ran nebude málo.

_________________
http://mara126.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
Nevím jestli je vhodný tak velký model pro 7. letýho kluka. Nicméně když vídím ten podpis, šel bych do něčeho od Traxxassu, bo do jejich vysílače jde to Jablečný prkýnko zasunout a může se dívat při řízení i na animáky :)

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 13:02 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 16.10.2019
Příspěvky: 11
S tim meritkem nejspis mate pravdu, ale nevim, nevim, jestli vezmu mensi. Kouknu teda jeste na ty Traxxas modely, ikdyz jsem jich par urcite videl, kdyz jsem vybiral.

Animaky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výběr nového auta
PříspěvekNapsal: čtv 17.10.2019 13:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
Do toho lesa bych volit nejspíš Traxxass Summit.

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1051 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 71  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz