Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Super Sinbad
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2019 16:33 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Taky jsem hledal na trubce videa, ale spíš jak to lítá na rovině než na svahu, kde lítá skoro všechno. Moc jsem toho nenašel, přesto se mi Sinbad dlouhodobě líbí (asi proto, že mi připomíná Motorspatz). Když bych ho stavěl, tak bych se stejně neubránil změnám - zmenšil to příšerný vzepětí, přidal křidýlka, motorizoval 4taktem atd. Já vím, mám si rovnou postavit Motorspatz (tam mi vadí to úzký křídlo), nebo z výřezů třeba trojmetrovku KA-3. Abych to shrnul, podle mě jsou ta videa ze svahu zavádějící a takhle hezky pomalý jak paragliding křídlo to na rovině zkrátka není, ale přesto se mi různé varianty Sinbadů líbí. :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Sinbad
PříspěvekNapsal: ned 06.10.2019 17:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
Ten tvar trupu je boží.
Video jsem viděl pred měsícem ,ale nejde to moc poznat asi moc nefučí..... chtel bych neco jen natakové katolické litaní a byto stavbu na ti roky :D ale 200Ecek za vyrezy je moc v zahraničí :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Sinbad
PříspěvekNapsal: sob 07.12.2019 12:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.10.2019
Příspěvky: 4
Zdravím Vás pánové, zde na foru jsem teprve krátce, a moc často to tu neneavštěvuji, ale k modelu Sinbad Vám mohu říct toto. Postavil jsem do této doby dva kusy, jeden o rozpětí 1500mm a druhý o rozpětí 2222mm, oba lítají moc hezky, pomalým majestátným letem, nedělal jsem jim klapky ani nic jiného, pouze na toho většího jsem udělal motor s pylonem. Pokud Vás zajímají videa z letu, dával jsem je na Facebook do modelářských skupin a jsou tam k dohledání. Pokud by Vás zajímaly nějaké věci kolem těchto modelů, klidně napište co by Vás zajímalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Sinbad
PříspěvekNapsal: čtv 13.02.2020 21:42 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.11.2012
Příspěvky: 17
Mám toho většího Sinbáda a lítá skvěle. Opravdu mně to překvapilo. A létá pomalu.... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Super Sinbad
PříspěvekNapsal: pát 14.02.2020 21:29 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
Nějaké video jako důkaz by nebylo? :)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz