Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 28.11.2018 20:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
Zdravím pánové haloletci
a níže přijímám přihlášky na halovou soutěž v Příbrami konanou 15.12. 2018 na SOU Dubno.
Program soutěže jako obvykle a bude upřesněn podle konkrétní situace na místě.
Hala bude otevřena od 7.30
7.30 hod až do 8.30 zkušební lety
- 1. lety - RCEA
- 1. lety – F3P – AA
- 1. lety – F3P – AP
- 1. lety – F3P - AM
- pylony – 2 kola rozlétávání

- 2. Lety - RCEA
- 2. lety – F3P - AA
- 2. lety – F3P - AP
- 2. lety – F3P - AM
- pylony – 2 kola rozlétávání

- 3. lety – RCEA
- 3. lety - F3P - AA
- 3. lety – F3P – AP
- 3. Lety – F3P - AM
- pylony - finále
- air-race – rozlétávání
- air-race – vyřazovací lety a finále
Startovné 400-,Kč
Obědy budou zařízeny v ceně 50,-Kč
Soutěž bude uspořádána přihlásí-li více jak 15 pilotů
Uzávěrka pro přihlášení je 13.12.2018

Přihlášky na mail: jansefrna@gmail.com
nebo na tel: 724 558 216


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 06.12.2018 7:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
Zdravím a prozatím přihlášení piloti:
1. Lukáš Doubrava
2. Radek Rája
3. Ondřej Berka
4 .Jan Šefrna
5. Jan Špatný
6. Dominik Obrtlík
7. Matěj Hrica
8. Vojta Kubiš
9. Michal Hrbáček
10. Adam Hrbáček
11. Jiří Šotola
12. Jiří Pavlík
13. Radovan Rája


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 8:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
!!!!!Vážení haloletci,!!!!!!
vzhledem k tomu, že je prozatím přihlášeno málo pilotů a byl jsem informován vedením haly o zvýšení poplatků,
jsem nucen soutěž v Příbrami zrušit. Muselo by být minimálně 21 pilotů.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 9:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
honzis píše:
!!!!!Vážení haloletci,!!!!!!
vzhledem k tomu, že je prozatím přihlášeno málo pilotů a byl jsem informován vedením haly o zvýšení poplatků,
jsem nucen soutěž v Příbrami zrušit. Muselo by být minimálně 21 pilotů.


Tak pánové Honza se snaží uspořádat soutěž a ono to nevyjde pro malý počet účastníků... tak to mě tedy pěkně ..... vadí.
Budeme tedy muset navrhnout placení předem a popřemýšlet o velikosti vkladu, protože jinak to ten chudák co chce závody pořádat pěkně odnese.
No nedá se nic dělat Honza to odpískal. Takže snad se na příští soutěž přihlásíte v hojnějším počtu a včas. Ohledně 13. Turnovské halovky dám vědět předem a to už na začátku roku a taky zavedu platbu předem!
Hezký den všem co chtějí létat v hale akrobacii a myslí to vážně.
Váš Vláďa - dosud trenér F3P a spol.

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 9:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Ahoj,
no, to mě moc mrzí. Ale z pohledu pořadatele to naprosto chápu. Vloni jsem taky obvolával lidi jestli přijedou nebo ne, protože dost lidí se prostě ne a ne přihlásit. Pak se tradičně pár lidí odhlásí v pátek večer :)

Navrhuju pro příště zavést systém, že se platí s přihláškou převodem na účet, 2 týdny před soutěží se částka pro zvýšení motivace zvedá o 50%. Taky bych zavedl booking tréninkových letů, jako to bylo v Týně. Kdo se přihlásí, může si "booknout" slot. Přihlašuješ se pozdě? Tak přijeď brzo, protože sloty v "rozumnou" dobu už budou plný. Prostě mám pocit, že jinak hraničí organizace závodů s masochizmem a ne všichni si tenhle typ trápení uživáme ;-) A když do toho někomu něco vleze - ok, smůla. Když zbudou peníze, tak se startovný vrátí, když ne, tak proč by na to měl doplácet organizátor?

Honzo zvažuješ ještě jeden pokus o závody třeba v březnu?

H

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 10:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
HonzaS píše:
Ahoj,
no, to mě moc mrzí. Ale z pohledu pořadatele to naprosto chápu. Vloni jsem taky obvolával lidi jestli přijedou nebo ne, protože dost lidí se prostě ne a ne přihlásit. Pak se tradičně pár lidí odhlásí v pátek večer :)

Navrhuju pro příště zavést systém, že se platí s přihláškou převodem na účet, 2 týdny před soutěží se částka pro zvýšení motivace zvedá o 50%. Taky bych zavedl booking tréninkových letů, jako to bylo v Týně. Kdo se přihlásí, může si "booknout" slot. Přihlašuješ se pozdě? Tak přijeď brzo, protože sloty v "rozumnou" dobu už budou plný. Prostě mám pocit, že jinak hraničí organizace závodů s masochizmem a ne všichni si tenhle typ trápení uživáme ;-) A když do toho někomu něco vleze - ok, smůla. Když zbudou peníze, tak se startovný vrátí, když ne, tak proč by na to měl doplácet organizátor?

Honzo zvažuješ ještě jeden pokus o závody třeba v březnu?

H


souhlasím s Honzou!!!!

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 11:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
Pánové, nebude to také třeba tím, že počet aktivních haloletců postupem času tak nějak všeobecně klesá?

Jinak nemám nic proti placení předem, souhlasím s tím, že by organizátor neměl na danou akci doplácet, jen případnou progresi startovného s blížícím se deadline je třeba domyslet, aby nakonec progrese nerozhodnuté spíše neodradila. On přece jenom ne každý haloletec je vyloženě soutěživý typ, a pokud bude startovné vzhledem k malému počtu závodníků vysoké, tak po propočtení nákládů na cestu, ubytování a startovné může říct, že to za to nestojí.

Btw nešlo by nějakým způsobem přispět na organizaci soutěží ze strany svazu?

Případně nenajdou se mezi námi i nějací další sponzoři?

Příbrami je mi líto už kvůli pohodové soutěži a řízkům, bohužel osobně mám letos problém s časem, takže jsem obě plánované akce musel nejdříve napůl, poté zcela zrušit.

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 11:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.2004
Příspěvky: 814
Bydliště: Turnov
Obrázky: 0
BoŠ píše:
Pánové, nebude to také třeba tím, že počet aktivních haloletců postupem času tak nějak všeobecně klesá?

Jinak nemám nic proti placení předem, souhlasím s tím, že by organizátor neměl na danou akci doplácet, jen případnou progresi startovného s blížícím se deadline je třeba domyslet, aby nakonec progrese nerozhodnuté spíše neodradila. On přece jenom ne každý haloletec je vyloženě soutěživý typ, a pokud bude startovné vzhledem k malému počtu závodníků vysoké, tak po propočtení nákládů na cestu, ubytování a startovné může říct, že to za to nestojí.

Btw nešlo by nějakým způsobem přispět na organizaci soutěží ze strany svazu?

Případně nenajdou se mezi námi i nějací další sponzoři?

Příbrami je mi líto už kvůli pohodové soutěži a řízkům, bohužel osobně mám letos problém s časem, takže jsem obě plánované akce musel nejdříve napůl, poté zcela zrušit.


Svaz už přispěl, resp. slíbil přispět na MČR v Nové Pace a to tak že zaplatí náklady na halu...to je tak maximum co se v současné době dá dělat. :(

_________________
Vladislav Plichta
www.clouseau.eu
místopředseda
KLeM ČR


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 11:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
clouseau píše:

Svaz už přispěl, resp. slíbil přispět na MČR v Nové Pace a to tak že zaplatí náklady na halu...to je tak maximum co se v současné době dá dělat. :(


OK, třeba se najde nějaký další sponzor i mezi haloletci

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 14:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2004
Příspěvky: 5848
Bydliště: Týn nad Vltavou
Obrázky: 5
Blog: Zobrazit blog (1)
Boš: Jasně, někdo prostě nemůže, váhá, nedá se nic dělat, nikomu to nevyčítám! Ale ve zhruba stejnou dobu bylo vloni v nové pace přihlášeno snad 33 pilotů, teď ani ne polovina. Prostě několika závody ověřená zkušenost je, že je na pořadateli, aby lidi obvolal jestli přijedou a nemálo si přihlásil na vlastní popud po telefonu, protože očekávat včas přihlášku je prostě naivní (stejně jako očekávat, že přijedou všichni).

Pokud se ti změní neočekávaně částka za pronájem, taky s tím v tom +- očekávaným počtu lidí jako organizátor moc neuděláš.

_________________
Vertigo 2m, Extra 330SC, Supertrino F3P (54g)+Lantsov 15", RCFactory Extra 330LT, JETI DS16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: stř 12.12.2018 9:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
Nepodařilo se to


Naposledy upravil honzis dne stř 12.12.2018 9:25, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 12.12.2018 9:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.4.2008
Příspěvky: 731
Bydliště: Příbram
Zdravím a v tom březnu se o to pokusím. Již včera jsem na tom začal pracovat se zainteresovanými stranami. Ale jak říkám pokud bude 15 pilotů je to málo. Nevím kam se ztratili ti lidé:)
Předběžně jednám o termínu 9.3.2019 ale to je po MRČR. Myslíte , že někdo po té ještě přijede?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.12.2018 0:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
honzis píše:
Nepodařilo se to


tak to je mi líto, kdykoli si vzpomenu na halový modýlky, vždy mi prvotně probleskne hlavou právě Příbram :(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz