Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Novinky Astramodel
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2017 8:49 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Traxxas X-Maxx 1:5 8S 4WD TQi Brushless TSM RTR

Obrázek

Traxxas X-Maxx 8S je novinka roku 2017. X-Maxx 8S je nejvýkonnějším Monster Truckem od Traxxasu! Inovativní konstrukce, délka 78 cm, kola o průměru 20 cm, rychlost až 80 km/h, stabilizační systém TSM, RC souprava Traxxas TQi s možností instalace Bluetooth modulu.

Pro ty, kteří si již zakoupili předchozí verzi X-Maxxu připravil Traxxas cenově výhodnou konverzní sadu konverzní sada X-Maxx 8S, pomocí které si můžete Váš model přestavět na verzi 8S.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail stránky brutálního monster trucku Traxxas X-Maxx 1:5 8SNávod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Konstrukce časi
Šasi RC auta Traxxas X-Maxx je tvořeno prostorovým kompozitním výliskem, které je díky své prostorové koncepci velmi tuhé a současně lehké. Tak jako u jiných RC aut Traxxas je šasi modulární, to znamená, že se skládá z centrální části, přední a zadní části. Modularita šasi auta zjednodušuje údržbu, je snadné se dostat k diferenciálům a pod. Navíc při velmi těžkých haváriích nemusíte měnit celé šasi modelu, ale pouze poškozenou část.

Obrázek

Veškeré pohonné části jsou pod kryty, novinkou je systém upevnění motoru. Motor má natolik vysoký moment, že je k šasi přišroubován 4 šrouby. Aby bylo možné měnit převodový poměr, je v šasi řada otvorů, takže motorové stačí přišroubovat do správných otvorů. Pro tichý a hladký chod bylo voleno šikmé ozubení 20°, což je u RC modelů aut velmi netradiční.

Revoluční novinou je nový systém upevnění karosérie auta X-Maxx. Karosérie se neupevňuje sponkami, ale speciálním klipem. Tím odpadají nevzhledné držáky karosérie, sejmutí karosérie je nyní otázkou několika vteřin.

Obrázek

Masivní tlumiče X-Maxxu GTX mají pístnice o průměru 5,2 mm, jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli. Uchycení tlumičů k ramenům a věži je duální. Veškeré čepy jsou vyrobeny z oceli o průměru 4 mm! Kola o průměru přes 20 cm jsou na masivní hliníkové hřídeli. Dobře dimenzovaná prostorová věž tlumičů umožní jízdu i ve velmi těžkém terénu.

Pohonná soustava RC auta Traxxas X-Maxx
Samozřejmostí je vybavení X-Maxxu stejnoběžnými (CV) poloosami, které jsou vyrobeny z kalené oceli. Unašeče kol jsou 24 mm šestihrany, maiice kol jsou zajištěny proti povolení klipem. Diferenciály mají čtyři planetové ozubená kola, jsou uzavřena a naplněna silikonovým olejem. Změnou viskozity oleje v diferenciálech lze měnit jejich svornost a tím jízdní vlastnosti modelu auta X-Maxx v terénu. V základu je diferenciál naplněn olejem o viskozitě 60000 cPs. Hřídele kol jsou vyrobeny z hliníku. X-Maxx 8S je vybaven centrálním diferenciálem a pružným členem omezující rázy.

Obrázek

Motor Velineon 1600XL a regulátor VXL-6S
RC model auta Traxxas [youtube][/youtube]X-Maxx je poháněn obřím střídavým motorem Velineon 1600XL a střídavým regulátorem VXL-6S. Regulátor je vybaven integrovaným ventilátorem, motor je osazen obřím pasivním chladičem s odnímacím ventilátorem, který jej účinně ochlazuje.

Programování regulátoru
Regulátor se programuje stejně, jako jiné regulátory od Traxxasu. Indikace stavu regulátoru je dvoubarevnou LED diodou. Regulátor podporuje i použití NiMH akumulátorů, avšak vzhledem k výkonu modelu doporučujeme používat výhradně LiPo akumulátory, které jsou schopny poskytnout dostatek výkonu.
Sport - funkce jízdy vřed, brzdy a zpátečka. Regulátor poskytuje plný výkon vpřed i zpět, tento režim je výchozí.
Race - funkce jízdy vpřed a brzdy (tj. není zpátečka). Tento režim je vodná pro závody, kde nepotřebujete zpátečku.
Trainer - regulátor má snížený výkon na úroveň 30%. Pokud s nemáte dostatek zkušeností s řízením takto velkých modelů, můžete si tento použít. Tento režim je rovněž vhodný pro děti.

Pohonné akumulátory
Vzhledem k výkonu modelu je auto možné provozovat pouze na LiPol akumulátory. RC model auta X-Maxx je koncipován na použití dvojice 3-článkových akumulátorů zapojených do série s kapacitou 5000 mAh nebo vyšší. Schránkyna baterie jsou dostatečně velké, takže je možné použít i větší baterie. Baterie jsou upevněny pomocí speciálního systému, který zajišťuje jejich snadnou výměnu.

Traxxas Stability Management
Stabilizační systém Traxxas Stability Management (TSM) umožňuje zažít nejen výkon, rychlost, zrychlení a projíždění zatáček extrémní rychlostí, ale zaručuje mnohem snažší řízení a kontrolu na kluzkých površích jako je prach, hladký beton nebo dokonce led a sníh.

Obrázek

Rozdíly mezi X-Maxxes 6S a 8S
  X-Maxx 8S je osazen regulátorem VXL-8S, motor je chlazen ventilátorem
  X-Maxx 8S je vybaven centrálním diferenciálem a tlumícím členem.
  X-Maxx 8S má robustnější poloosy, hřídele kol a náhon diferenciálu

Vlastnosti RC modelu auta Traxxas X-Maxx
  X-Maxx-8S je největším a nejvýkonnějším Monster Truckem od Traxxasu
  X-Maxx-8S dosahuje rychlosti až 80 km/hod (při napájení 2x 4 čl. LiPo)
  Spousty inovativních prvků modelu, jako je revoluční upevnění karosérie auta, upevnění motoru, masivní hliníkové osy kol, lehké ale současně pevné prostorové kompozitní časi
  Výkonný pohonný systém auta sestává z motoru Velineon 1600XL a regulátoru VXL-6S, auto jezdí rychlostí až 55 km/hod!
  Obří pneumatiky o průměru 20 cm
  Ocelové CVD poloosy náhonu kol modelu
  Nové masivní stavitelné olejové tlumiče Traxxas GTX s pístnicemi o průměru 5,2 mm pro přesnou jízdu v terénu
  Nejnovější RC souprava Traxxas TQi
  RC přijímač se stabilizací Traxxas TSM
  Voděodolné servo řízení má moment 26 kg/cm, rychlost 0.16 s/60° a je opatřeno chladičem, který účinně odvádí teplo z elektroniky

Obrázek

Parametry
  Typ: Monster Truck
  Měřítko: 1:5
  Délka: 779 mm
  Šířka: 540 mm
  Výška: 350 mm
  Rozvor: 480 mm
  Světlá výška podvozku: 102 mm
  Hmotnost: 8.66 kg
  Náhon: 4WD
  Motor: Velineon 1200XL
  Servo: Voděodolné Traxxas 2085
  Kola: X-Maxx o průměru 20 cm
  Rychlost: Až 80 km/h
  Baterie: 2x 3 nebo 4 články LiPo min. 5000 mAh
  Vysílač: Traxxas TQi
  Přijímač: Traxxas TSM se stabilizací TSM

Obsah balení
Balení obsahuje kompletně sestavený RC model auta Traxxas X-Maxx 8S 1:5 s nainstalovaným střídavým motorem s chladicím ventilátorem, střídavým regulátorem VXL-8S, servem řízením a RC přijímačem Traxxas TQi TSM se stabilizací TSM. Dvoukanálový RC vysílač Traxxas TQi s možností instalace Bluetooth modulu (prodává se zvlášť). Vymezovací podložky pro baterie tloušťky 25 mm, sada nářadí. Arch samolepek, návod k použití.

Obrázek

Doporučujeme koupit
Ke zprovoznění auta potřebujete 4x AA baterie do vysílače, pohonné akumulátory do modelu a vhodný nabíječ.
Doporučené pohonné akumulátory do RC auta X-Maxx
Dvojice Traxxas LiPo 11.1 V 5000 mAh 25C
Dvojice BlackMagic LiPo 11.1 V 5000 mAh 30C
Dvojice Black Magic LiPo 11.1 V 8400 mAh 30C pro delší dobu jízdy
Doporučujeme koupit duální nabíječ Traxxas EZ-Peak Plus LiPol/NiMH 2x50W Dual, který umožňuje současně nabíjet až 2 ks LiPol akumulátorů.

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2017 9:20 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Profi dr0n Yuneec Tornado H920 Plus CGO4 RTF

Obrázek

Nástroj pro profesionály, multikoptéra Yuneec H920 Plus s kamerou CGO4 je určena pro praktické využití k fotografování a natáčení videa s běžně zaškolenou obsluhou. Lze zvolit plánování trasy, lze využít mapy Google a naplánovat trasu na dotykové obrazovce ovladače ST16. Funkce Follow Me, Watch Me, Journey, POI a Orbit Me jsou další praktické režimy automatického řízení letu.
H920 Plus je dr0n pro letecké fotografování a video. Má jedinečný modulární design a inovativní funkce. Vše je vyrobeno za účelem co nesnazší obsluhy a co nejlepších užitných vlastností. Pro zajištění maximální bezpečnosti letu je zvolena koncepce 6-ti vrtulového uspořádání, kvalitní uhlíkové vrtule mají rychloupínací systém bez použití nářadí. Pro skladnost při přepravě jsou ramena sklápěcí.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail stránky profi dr0nu Yuneec Tornado H920 Plus CGO4 RTF

Sklopný podvozek pro neomezené záběry
Nový 360° gimbal nemá nijak omezen otáčení. Výhledu nebrání ani podvozek, který se po vzletu zatáhne, takže neruší při práci. Díky šesti letovým režimům si můžete zjednodušit práci.

Obrázek

Šestirotorové uspořádání pro maximální spolehlivost a odolnost vůči větru
Díky šestirotorovému uspořádání je zajištěna maximální bezpečnost provozu. Při selhání kterékoli vrtule, motoru či regulátoru nedojde k "neřízenému" pádu, ale Typhoon H bude nadále pokračovat bezpečně v letu a můžete s ním v klidu přistát. Navíc je vicerotorové uspořádání stabilnější ve větrném počasí.

Ovladač ST16 - vše v jednom
Yuneec preferuje maximální jednoduchost pro uživatele. Proto je dr0n dodáván s ovladačem ST16, který obsahuje vše, co k řízení modelu a vytváření videa a fotografií potřebujete. Nepotřebujete tak žádná další zařízení. Ovladač ST16 má velký 7" dotykový displej, na kterém si můžete nastavovat vše potřebné, včetně sledování právě natáčeného videa v reálném čase. S H920 Plus, nyní můžete naprogramovat výchozí body na základě map Google nebo Amal. Programování se provádí jednoduše a intuitivně na dotykovém displeji ST16 ovladače. Jednoduše definujte výchozí body trasy, nastavte kameru, nastavte výšku a vzlétněte. Pro každý bod trasy, můžete také definovat, zda H920 Plus přelétne, bude se vznášet, fotit nebo natáčet videosekvence.
Tornado H920 Plus je nyní vybaven kvalitním systémem dálkového ovládání high-tech. Moderní architektura s procesorem Intel QuadCore umožňují mnohem rychlejší odezvu a pro zobrazení živého obrazového signálu v HD s rozlišením 1280 x 720 pixelů (720p). Kromě toho obrazový signál je nyní stabilnější a přenáší se na větší vzdálenost.

Obrázek

Kamera CGO4
Yuneec ve spolupráci s Panasonic® vyvinul profesionální kameru CGO4, která má 3x optický zoom, 16 megapixelové fotografie, 4K rozlišení videa bez zkreslení kvality obrazu. Zoom lze nastavit ručně nebo dálkovým ovládačem Yuneec, dálkově se ovládá i směr kamery a pokročilé funkce. Kamera CGO4 s gimbalem je profesionální produkt. Modulární konstrukce. Výhodou kamery CGO4 je možnost výměny objektivu za kompatibilní s Olympus 12mm, Olympus 45mm a Olympus 14-42mm. Olympus 12mm objektiv nabízí vysokou rychlost ostření a široký úhel záběru, hodí se do přírody, pro velké prostory. Olympus 45mm prime objektiv se zaměřuje na jeden objekt (například květiny a hmyz), zatímco pozadí je rozmazáno, což uspokojí především potřeby fotografů. Objektiv Olympus 12-42mm se zoomem je vybaven úžasnou rozlišovací schopností a vysokou kvalitu obrazu.

Obrázek

Letové režimy Typhoon H 920 Plus
  Natoč mě (Orbit Me) - H920 letí po kruhové dráze kolem Vás a udržuje kameru natočenou na Vás
  Bod zájmu (Point of Interest) - Vyberte objekt Vašeho zájmu a H920 daný objekt obkrouží a bod zájmu je v centru zorného pole kamery
  Cesta (Journey) - H920 poletí od Vás a bude stoupat až do vzdálenosti 90 m a přitom pořídí efektní letecké selfie
  Plánování cesty (Courve Cable Cam) - Naprogramujte si neviditelnou trasu pro Váš H 920, postupně proletí nastavenými body na mapě a Vy se budete přitom moci věnovat pouze řízení kamery
  Následuj mě / Sleduj mě (Follow Me / Watch Me) - Během Follow Me se řídí H920 přesně Vaším pohybem. Funkce Watch Me navíc ještě sděluje dr0nu, že kamera má být namířena na Vás
  Dynamický návrat domů (Dynamic Return to Home) - Jednoduše přepněte do režimu Home a H920 se vrátí a přistane 8 metrů od Vás.

Vlastnosti multikoptéry Yunnec H920 Plus
  6-ti rotorová konstrukce pro maximální spolehlivost letu - v případě selhání jednoho motoru nedojde k neřízenému pádu
  Dlouhá doba letu 24 minut
  360° gimbal s neomezeným otáčením
  Obsahuje kameru CGO4 s gimbalem
  6 letových režimů
  Ovladač ST16 se systémem Android s velkým 7-palcovým integrovaným displejem
  Každé rotorové rameno lze rychle sklopit pro snadnou a kompaktní přepravu
  Originální design přepravního balení
  Uhlíková konstrukce značně snižuje hmotnost a zároveň zvyšuje pevnost
  Failsafe systém zajistí bezpečné přistání pokud by došlo k selhání motoru

Obrázek

Parametry
  Kategorie: Profi
  Druh stavebnice: RTF
  Náročnost pilotáže: Začátečník
  Počet vrtulí: 6
  Průměr vrtule: 440 mm
  Délka: Úhlopříčná bez vrtulí 920 mm
  Hmotnost: 4990 g
  Baterie: LiPol 6S 4000 mAh 8C
  Doba letu: 24 min.
  Kamera: CGO4
  Nabíječ: LiPol 2x 100W AC-DC
  Ovládač: ST16 16.kan. 2,4GHz, 5 GHz HD video downlink
  Maximální rychlost rotace: 100°/s
  Max. rychlost letu: 40km/h
  Provozní teplota: 5℃ - 40℃
  Dosah vysílače: 1,6 km
  Baterie vysílače: LiIon 3,6V 8700mAh 31,32Wh

Pomocí adaptéru kamery Yuneec YUNH920P104 lze nyní dr0n Tornado H920 Plus vybavit termokamerou CGO-ET i kamerou CGO3+ s gimbalem. Termokamera byla dosud montována na Typhoon H, ale nyní i Tornado H920 Plus může být využit jako letecká fotografická a video platforma. Inovativní funkce včetně programování tras a mnoha inteligentních režimů automatického letu umožní profesionálům pořídit přesné fotografie a video záznam pro nejrůznější využití v průmyslu, bezpečnostní a záchranné službě apod.

Obrázek

Obsah balení
Tornado H920 Plus s ovladčem ST16, kamera CGO4, 3ks pravotočivá a 3ks levotočivá vrtule s rychloupínacím systemem, 3x LiPol baterie 6S 4000Mah, A10 nabíječ včetně příslušenství (2x balanční deska pro 2-6 článků, sítový kabel, propojovací kabel na 12V zdroj nebo autobaterii, 2x nabíjecí konektor s EC3), hliníkový kufr a ruční držák gimbalu ProAction Grip v hliníkovém kufru, náhradní vrtule ( 1x pravotočivá a 1x levotočivá vrtule bez rychloupínacího mechanizmu), imbusový šroubovák, popruh na krk pro vysílač ST-16, měřící zařízení na zjištění stavu baterií, USB kabel, sada imbusových šroubků. SD KARTA NENÍ OBSAHEM BALENÍ

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Novinky Astramodel
PříspěvekNapsal: pon 10.07.2017 9:55 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
E-flite Viper 70mm EDF SAFE Select 1.1m BNFObrázekElegantní RC model letadla na dmychadlo, Viper Jet EDF o rozpětí 1,1m má výborné letové vlastnosti a vysoké rozpětí rychlosti letu. Konstrukce EPO, elektrický zatahovací podvozek, hotové zbarvení. Funkce S3X® a SAFE® Select. Kompletně vybavený model, je potřeba doplnit vysílač a baterii.Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktu

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.czViper Jet je známý sportovní a akrobatický americký proudový letoun, který je často předlohou pro modelářské zpracování. E-flite si ji zvolila pro svůj model na dmychadlo 70mm. Konstrukce je osvědčená z velmi pevné a lehké vyztužené hmoty EPO. Model má nainstalované všechny komponenty. K pohonu bylo zvoleno 12-lopatkové dmychadlo se střídavým vysokootáčkovým motorem a 70A regulátorem kompatibilním s 6S LiPol bateriemi. Nainstalována jsou rovněž digitální serva s kovovými převody, která ovládají všechna kormidla a vztlakové klapky. Baterie je pod rozměrným odnímacím krytem s kabinou, ve které je figurka pilota. Díky bezpečnostní ochraně letové obálky FASE Select, je model přístupný i méně zdatným pilotům.Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum AR636A je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

íky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.ObrázekVýhody funkce SAFE Select™:

  Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.

  Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače

  Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
Výkonné dmychadlo

12-ti lopatkový rotor 70mm dmychadla v kombinaci s vysokootáčkovým střídavým motorem, regulátorem 70A a volitelnou LiPol baterií 6S 3200-4000mAh, má velmi vysoký tah, proto má model neuvěřitelný rozsah rychlostí s prakticky okamžitou odezvu na plynovou páku. Ale to co každého okamžitě zaujme, je úžasný zvuk vydávaný dmychadlem - téměř jako skutečná turbína.ObrázekFunkční klapky

Model Viper Jet EDF má nainstalované vztlakové klapky, které účinně sníží rychlost letu při vzletu a přistání. Rovněž můžete provádět efektní nízké průlety na minimální rychlosti.ObrázekZatahovací podvozek

Nebyl by to pořádný jet, kdyby neměl zatahovací podvozek! Model má již z výroby nainstalován 3-kolý elektricky zatahovací podvozek s řiditelnou příďovou nohou, který je pro model výbornou volbou. Široký rozchod kol mu dává do vínku vysokou stabilitu při pojíždění a bezvadnou řiditelnost nejen při startu ale především při přistání.Pevný a lehký

Model je kompletně vyroben ve formách z pevné a tuhé pěnové hmoty EPO, která je v důležitých místech pevnostně vyztužena. Jako celek vyniká konstrukce velmi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, což je základním předpokladem pro jinak energeticky náročný jet.ObrázekÚžasný výkon

Viper Jet EDF má téměř neomezený vertikální výkon a akrobatické schopnosti, které vyniknou i díky velmi elegantnímu designu. Rozpětí rychlostí modelu je obrovské, od minimální na vztlakových klapkách až po maximum při plném plynu. Aby bylo možné těchto přednosti využít, je potřeba použít kvalitní LiPol baterie, které snáší vysokou proudovou zátěž. Baterie nejsou součástí balení.Snadné sestavení

Pro montáž není vyžadováno žádné lepidlo a Viper je připraven k letu v kratším čase, než je jej zapotřebí k nabití baterie. Model je dokončen v exkluzivním a jedinečném, vysoce viditelném zbarvení Aircraft Studio Design.ObrázekParametry

  Druh stavebnice: BNF

  Konstrukce: EPO

  Náročnost pilotáže: Pokročilí

  Rozpětí: 1100 mm

  Délka: 1025 mm

  Letová hmotnost: 1990 g

  Elektro pohon: Dmychadlo 70mm, motor střídavý 2860-KV1850

  Regulátor: Střídavý 70A 6S
ObrázekObsah balení

Hotové díly modelu Viper Jet EDF s nainstalovanými komponenty: přijímač Spektrum 6 kan. Sport, 7x digitální servo 9g, dmychadlo se střídavým motorem 2860-KV1850 , regulátor 70A, elektrický zatahovací podvozek hlavní a příďový, manuál.Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je potřeba doplnit 6+ kanálový vysílač Spektrum DSMX®/DSM2®, pohonnou LiPol baterii 22,2V 3300–3800mAh 30C 6S s konektorem EC5 a vhodný nabíječ.

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Novinky Astramodel
PříspěvekNapsal: ned 02.12.2018 22:53 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
E-flite Viper 70mm EDF SAFE Select 1.1m BNFObrázekElegantní RC model letadla na dmychadlo, Viper Jet EDF o rozpětí 1,1m má výborné letové vlastnosti a vysoké rozpětí rychlosti letu. Konstrukce EPO, elektrický zatahovací podvozek, hotové zbarvení. Funkce S3X® a SAFE® Select. Kompletně vybavený model, je potřeba doplnit vysílač a baterii.Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktu

Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.czViper Jet je známý sportovní a akrobatický americký proudový letoun, který je často předlohou pro modelářské zpracování. E-flite si ji zvolila pro svůj model na dmychadlo 70mm. Konstrukce je osvědčená z velmi pevné a lehké vyztužené hmoty EPO. Model má nainstalované všechny komponenty. K pohonu bylo zvoleno 12-lopatkové dmychadlo se střídavým vysokootáčkovým motorem a 70A regulátorem kompatibilním s 6S LiPol bateriemi. Nainstalována jsou rovněž digitální serva s kovovými převody, která ovládají všechna kormidla a vztlakové klapky. Baterie je pod rozměrným odnímacím krytem s kabinou, ve které je figurka pilota. Díky bezpečnostní ochraně letové obálky FASE Select, je model přístupný i méně zdatným pilotům.Stabilizace AS3X™

Přijímač Spektrum AR636A je vybaven technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.Technologie SAFE Select™ pro začátečníky

íky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.ObrázekVýhody funkce SAFE Select™:

  Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.

  Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače

  Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
Výkonné dmychadlo

12-ti lopatkový rotor 70mm dmychadla v kombinaci s vysokootáčkovým střídavým motorem, regulátorem 70A a volitelnou LiPol baterií 6S 3200-4000mAh, má velmi vysoký tah, proto má model neuvěřitelný rozsah rychlostí s prakticky okamžitou odezvu na plynovou páku. Ale to co každého okamžitě zaujme, je úžasný zvuk vydávaný dmychadlem - téměř jako skutečná turbína.ObrázekFunkční klapky

Model Viper Jet EDF má nainstalované vztlakové klapky, které účinně sníží rychlost letu při vzletu a přistání. Rovněž můžete provádět efektní nízké průlety na minimální rychlosti.ObrázekZatahovací podvozek

Nebyl by to pořádný jet, kdyby neměl zatahovací podvozek! Model má již z výroby nainstalován 3-kolý elektricky zatahovací podvozek s řiditelnou příďovou nohou, který je pro model výbornou volbou. Široký rozchod kol mu dává do vínku vysokou stabilitu při pojíždění a bezvadnou řiditelnost nejen při startu ale především při přistání.Pevný a lehký

Model je kompletně vyroben ve formách z pevné a tuhé pěnové hmoty EPO, která je v důležitých místech pevnostně vyztužena. Jako celek vyniká konstrukce velmi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, což je základním předpokladem pro jinak energeticky náročný jet.ObrázekÚžasný výkon

Viper Jet EDF má téměř neomezený vertikální výkon a akrobatické schopnosti, které vyniknou i díky velmi elegantnímu designu. Rozpětí rychlostí modelu je obrovské, od minimální na vztlakových klapkách až po maximum při plném plynu. Aby bylo možné těchto přednosti využít, je potřeba použít kvalitní LiPol baterie, které snáší vysokou proudovou zátěž. Baterie nejsou součástí balení.Snadné sestavení

Pro montáž není vyžadováno žádné lepidlo a Viper je připraven k letu v kratším čase, než je jej zapotřebí k nabití baterie. Model je dokončen v exkluzivním a jedinečném, vysoce viditelném zbarvení Aircraft Studio Design.ObrázekParametry

  Druh stavebnice: BNF

  Konstrukce: EPO

  Náročnost pilotáže: Pokročilí

  Rozpětí: 1100 mm

  Délka: 1025 mm

  Letová hmotnost: 1990 g

  Elektro pohon: Dmychadlo 70mm, motor střídavý 2860-KV1850

  Regulátor: Střídavý 70A 6S
ObrázekObsah balení

Hotové díly modelu Viper Jet EDF s nainstalovanými komponenty: přijímač Spektrum 6 kan. Sport, 7x digitální servo 9g, dmychadlo se střídavým motorem 2860-KV1850 , regulátor 70A, elektrický zatahovací podvozek hlavní a příďový, manuál.Doporučujeme koupit

Pro uvedení do provozu je potřeba doplnit 6+ kanálový vysílač Spektrum DSMX®/DSM2®, pohonnou LiPol baterii 22,2V 3300–3800mAh 30C 6S s konektorem EC5 a vhodný nabíječ.

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 06.12.2018 12:03 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
E-flite Cirrus SR22T 0.7m SAFE Select BNF Basic

Obrázek

E-flite pro vás přepravil krásný mikro RC model Cirrus SR22T s rozpětím 73 cm pro malé i velké piloty. Hotový plně vybavený model s přijímačem Spektrum a technologií SAFE Select. Pohání jej střídavý motor, je potřeba doplnit LiPol baterii 7.4 V 300 mAh. Verze BNF je určena pro spárování s vysílačem Spektrum.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktuNávod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Moderní americký kompozitový čtyřmístný letoun Cirrus SR22T vyrábí americká firma Cirrus Aircraft. Za 12 let bylo vyrobeno již více jak 5 000 Cirrusů, z toho za posledních deset let cca 4 000 Cirrusů v silnější verzi SR22. Všechna letadla jsou vybavena padákovým záchranným systémem a křídlo je navrženo tak, aby letadlo bylo stabilní a plně ovladatelné i při vysokých úhlech náběhu. Letadlo je odolné proti vývrtce. S Cirrusy SR22 se můžete setkat i v České republice, což dokazuje oblíbený seriál České televize Soudce A.K..

RC model letadla E-flite Cirrus SR22T 0.7m je mikro model s výbornými letovými vlastnostmi a moderním designem. Model má dostatek výkonu pro sportovní i akrobatické létání. Starty a přistání usnadní 3-kolové uspořádání podvozku s řiditelnou příďovou nohou. Exkluzivní technologie AS3X® automaticky a nepozorovaně srovnává každou odchylku polohy modelu při letu v turbulentním prostředí. Technologie SAFE® Select v přijímači modelu umí při aktivaci zabránit překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezí stoupání a klesání. Další její funkcí je návrat do vodorovné polohy pouhým puštěním řídících pák vysílače.

Obrázek

Stabilizace AS3X™
Model je vybaven řídící jednotkou s technologií AS3X, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se výrazně zjednodušuje řízení modelu i malých modelů a umožňuje jejich provoz např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky
Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Funkce SAFE lze zapnout nebo vypnout i během letu pomocí vysílače prostřednictvím volného kanálu.

Výhody funkce SAFE Select™:
  Omezuje maximální náklony modelu, a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
  Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
  Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.
  Zjednodušuje vzlet a přistání

Oficiální licence
Model Cirrus SR22T je oficiální licencí firmy Cirrus Aircraft a zahrnuje kompletní design včetně přesných technických podkladů a povrchové úpravy modelu.

Obrázek

Výkonný střídavý motor
Pohon modelu tvoří střídavý motor 180BL 3600Kv, integrovaný regulátor a tří-listá vrtule, která v kombinaci s LiPol baterií 7.4V 250-300 mAh, poskytuje dostatečnou rychlost a tah pro provádění sportovní akrobacie.

Obrázek

Maketové zpracování
Elegantní model Cirrus SR22T má přesné zbarvení, zpracovaný kokpit modelu letadla, přístrojovou desku a prosklenou kabinu. K většímu realismu přispívá i osvětlení pomocí LED diod, takže se ani za šera nemusíte omezovat v létání.

Připraven k letu
RC model letadla UMX Cirrus SR22T je hotový apřipravený k letu. Je vybavena špičkovou technologií Spektrum® 2,4 GHz, která se spáruje s vaším 5 kanálovým DSMX® / DSM2® vysílačem, takže můžete jít létat během chvíle, než nabijete vaši baterii.

Obrázek

Pohodlí verze BNlF®
Všechny výhody systému AS3X a SAFE můžete mít k dispozici pouze s verzí BNF®. Pouze spárujte s vysílačem Spektrum a leťte! U verze BNF Basic ještě doplňte akumulátor.

Klíčové vlastnosti RC modelu letadla Cirrus SR22T 0.7m
  Oficiální licence v současné době nejprodávanějšího jednomotorového letounu
  Kompletně sestaven a připraven k letu přímo z krabice
  Špičková technologie Spektrum 2.4 GHz DSMX
  Neuvěřitelná stabilita a přesnost technologie AS3X
  Volitelně využívejte funkci SAFE Select technologii ochrany letové obálky
  Výkonný 3600Kv střídavý motor
  4-kanálové řízení s řízeným příďovým kolem pro skvělou manipulaci
  Velký kryt trupu pro pohodlnou výměnu baterie
  Provozní LED osvětlení pro lepší vizuální orientaci
  Přesné obrysy modelu, čirá okna a detail kokpitu
  3-listá vrtule a vrtulový kužel

Obrázek

Parametry
  Konstrukce: EPS
  Rozpětí: 732 mm
  Délka: 512 mm
  Letová hmotnost: 118 g
  Nosná plocha: 5,7 dm²
  Plošné zatížení: 20,7 g/dm²
  Elektro pohon: Střídavý BL180 3600 Kv

Doporučujeme koupit
K uvedení do provozu potřebujete: vysílač Spektrum 5+ kanálový DSMX®/DSM2®, LiPol baterii 180–300mAh 2S 7.4V s konektorem JST-PH, nabíječ.

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018 16:06 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Hangar 9 P-51D Mustang 20cc ARF

Obrázek

Hangar 9 P - 51 Mustang 60 ARF je maketa oblíbené americké stíhačky pro motor 20ccm. Je zpracována jako realistická sportovní polomaketa ARF. Model je vyroben s důrazem na co nejvěrnější maketové detaily, povrchová úprava je provedena potahovou fólií s maketovým potiskem panelů potahu, nýty, a kompletním zbarvením, kamufláž je podle letounu 375. stíhací squadrony, navíc v provedení s maketově polomatným povrchem.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktuNávod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Pevná otočná ostruha s kolečkem má v případě potřeby přístup krytem v zadní části. Každé křidélko má vlastní servo, stejně jako vztlakové klapky. Pevný podvozek je celokovový odpružený. Důraz byl kladen na maketové provedení kol a podvozkových noh, stejně jako na kužel s tvarem odpovídajícím svému velkému vzoru stejně jako provedení palubních zbraní.

Obrázek

Lehká celodřevěná konstrukce
P - 51 Mustang 60 ARF je celodřevěné konstrukce z balzy a překližky s použitím těch nejkvalitnějších materiálů s důsledným důrazem na detail. Má lehkou a současně robustní celodřevěnou konstrukci, která zajišťuje modelu dlouhou životnost i vynikající letové vlastnosti. Kryt motoru je laminátový S hotovým zbarvením.

Obrázek

Důraz na maketové detaily
Pořádnou stíhačku dělá nejen perfektní kamufláž ale i drobné detaily, které jsou nedílnou součástí skutečného stroje, jako například vybavení kabiny s pořádným pilotem, výfuky motoru, antény, zbraně, podvozek s autentickými koly a kryty kol, podvěsné nádrže a další.

Obrázek

Funkční vztlakové klapky
Křídlo je pro snadné skladování provedeno jako dělené se vztlakovými klapkami. Ty výrazně sníží vzletovou a přistávací rychlost a zvýší tím bezpečnost při těchto nejchoulostivějších manévrech.

Praktické vlastnosti
Pro co nejefektivnější přípravu k letu má model odnímací křídlo, které je půlené a nasouvá se na spojku křídla. Pro dobrý přístup k elektronice a motoru je na vrchní straně trupu velkorysý odnímací kryt, který sahá od kabiny až po kryt motoru.

Obrázek

Samolepící obtisky
Vyberte si z jeden ze dvou typů obtisků které jsou součástí stavebnice, "Sky Bouncer" se kterým létal kapitán Bruce ("Red") Rowlett a "Geraldine" se kterým létal kapitán Charles Roscoe ("Chuck") Cummins, a to z 361. stíhací skupiny a 375. stíhací squadrony, které byly umístěny v Anglii během Druhé světové války.

Volitelný zatahovací podvozek
Robustní pevný podvozek s funkčním odpružení nárazů je součástí dodávky, takže můžete model bez obav provozovat. Volitelný elektrický zatahovací podvozek E-flite®, který je doporučen, akceptuje montážní vybavení modelu. Má celokovovou konstrukci a snadnou instalaci. Se zatahovacím podvozkem má model za letu realističtější projev.

Obrázek

Motor podle vašich představ
P-51D Mustang 20cc je navržen pro motor Evolution 20GX, 20ccm, čtyřtakt Saito FG-21, 21cc nebo E-flite Power 60BL s baterií 6S LiPol. Veškeré montážní příslušenství potřebné k instalaci doporučeného motoru je ve stavebnici, takže se můžete okamžitě pustit do práce. V model uje dostatek místa pro zástavbu regulátoru a baterie LiPol 6S.

Vlastnosti:
  Potištěná polomatná UltraCote® fólie s hotovou kamufláží
  Autentické zbarvení s obtisky "Geraldine" nebo "Sky Bouncer"
  Plně funkční vztlakové klapky
  Celodřevěná konstrukce z balzy a překližky
  Maketová řízená ostruha
  Obsahuje figurku pilota a 3D přístrojový panel
  Realistická kola 101mm a pevné odpružené podvozkové nohy
  Maketové detaily, nabarvený kryt motoru a vrtulový kužel
  Demontovatelná anténa za kabinou
  Makety kulometů jsou k připraveny k montáži na model
  Odnímací dělené křídlo
  Velký odnímací kryt trupu
  Obsahuje motorové lože pro spalovací motor i elektromotor

Obrázek

Technické parametry
  Konstrukce: Balza. překližka
  Náročnost pilotáže: Pokročilí
  Rozpětí: 1760 mm
  Délka: 1520 mm
  Letová hmotnost: 5200-5900 g
  Nosná plocha: 54,7 dm²
  Plošné zatížení: 95- 108 g/dm²
  Elektro pohon: Power 60 1800W, 80A regulátor, 6S LiPol
  Spalovací motor: Evolution 20cc 2T/4T

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.12.2018 15:38 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
E-flite Delta Ray One 0.5m SAFE RTF

Obrázek

RC model letadla E-flite® Delta Ray® One je ideální volbou pro každého, kdo se chce naučit létat s RC modely. Má kompaktní rozměry, inovativní design a volitelnou technologii SAFE Plus. Po dokoupení GPS (EFL9512) jsou k dispozici další funkce, a to AutoLand, Holding Pattern a Virtual Fence, které nastaví modelu další limity během letu, takže model nemůže odlétnout dále než je stanoveno a umí i sám přistát!

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktuNávod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

E-flite® Delta Ray One je v základu vybaven inovativní konstrukcí delta křídla, které má optimální kombinaci stability a ovladatelnosti. Kromě pokročilé aerodynamiky je model vybaven rovněž exkluzivní technologií SAFE® (Sensor Assisted Flight Envelope), která ulehčuje učení a činí létání zábavnějším. Díky malým rozměrům můžete létat i v menších prostorách, jako jsou parky a fotbalová hřiště. Díky lehké konstrukci z odolného a lehkého materiálu EPO a gumovou špicí létá model bezpečně a v širokém rozsahu rychlostí.

Obrázek

Letové režimy SAFE:
Mód Začátečník
Začátečník, má omezen náklon výškovkou a křidélky, při puštění pák do neutrálu se model ustálí ve vodorovné poloze, otáčky motoru jsou regulovány podle stoupání nebo klesání a je zde i asistence při startu a přistání.

Mód Pokročilý
Režim Pokročilý, má povolen větší náklon modelu ale nedojde k převrácení na záda ani k pádu. Letové polohy mají omezení cca na 60° náklonu. Je zde již velká volnost řízení a prováděny minimální korekce letu. Při letu nad 15m není funkční automatické srovnání modelu do horizontální polohy po puštění pák.

Mód Expert
V letovém režimu Expert je řízení zcela volné bez korekcí a bez omezení letových poloh. Můžete dokonce létat na zádech a provádět akrobatické manévry.

Obrázek

Řídící jednotka
Nainstalovaná řídící jednotka má integrovány všechny potřebné funkce do jedné základní desky. Obsahuje přijímač Spektrum™ DSMX® 2.4GHz, střídavý regulátor, lineární serva a technologii SAFE.

Pohonná jednotka
Střídavý motor 180 BL 3000Kv v tlačném uspořádání se sklopnou vrtulí 130 x 70mm a vrtulovým kuželem, tvoří kompaktní pohonnou jednotku, která je napájena LiPol baterií 280 mAh 2S 7.4V 30C.

Obrázek

Zpracování modelu
Model je vyroben ve formách a má proto i různé detaily povrchu, pro větší autenticitu jsou na povrchu křídla znázorněny prvky panelů potahu, nýtování a má rovněž hotové zbarvení.

Aerodynamické prvky
Velký důraz při vývoji modelu byl kladen na letové vlastnosti Delta Ray® One. Proto kvůli větší míře stability v rovném letu i v zatáčkách má model zdvižené konce křídla, což přispívá k lepší ovladatelnosti i vrozené stabilitě letu.

Obrázek

Přístup k elektronice a baterii
Po odklopení krytu s kabinkou je k dispozici vnitřní prostor tupu s elektronikou a pohonnou baterií.

Obrázek

Obsah verze RTF
Po otevření krabice naleznete hotový sestavený model E-flite® Delta Ray® One, ovladač E-flite s tužkovými bateriemi, pohonnou LiPol baterii a nabíječ.

Vlastnosti modelu
  Připraven k letu po vybalení, stačí nabít baterii
  Exkluzivní technologie SAFE® společnosti Horizon Hobby usnadňuje létání
  Letové režimy pro začátečníky, pokročilé a zkušené na přepínači vysílače
  Snadné převedení na technologii SAFE Plus umožňující přidání funkcí AutoLand, Virtual Fence a Holding Pattern (prodává se samostatně)
  Lehká konstrukce EPO s extrémně odolnou konstrukcí
  Gumová špice odolná proti nárazu
  Sklopná vrtule pro zvýšení ochrany vrtule a motoru
  Výkonný střídavý motor pro vynikající výkon a dlouhou dobu letu
  Špičková technologie Spektrum ™ DSMX® 2.4GHz

Obrázek

Delta Ray One Upgrade
Upgrade na technologii SAFE® Plus s podporou GPS lze provést po instalaci volitelné jednotky GPS, pak můžete mít k dispozici další prvky autonomní navigace:

AutoLand, asistované přistání
Po aktivaci a stisknutí tlačítka se funkce asistovaného přistání AutoLand aktivuje a Carbon Cub S+ samostaně přistane na místo inicializace při startu. Můžete kdykoli přerušit automatické přistání pouhým stisknutím tlačítka se vyhnuli překážkám nebo přizpůsobili směr nebo pokud nic nehrozí, necháte systém pracovat, aby dovedl model k bezpečnému přistání. Jakmile získáte větší jistotu, můžete převzít více kontroly a nakonec se naučit přistání bez asistence.

Holding Pattern - kroužení nad místem vzletu
Tato šikovná exkluzivní funkce SAFE Plus umožňuje v podstatě "pauzu" v letu tak, že po aktivaci a rychlém stisknutí tlačítka se letoun automaticky vrátí do polohy nad počátečním bodem GPS a krouží, dokud se příkaz nezruší. Je to skvělý způsob, jak bezpečně odevzdat řízení kamarádovi nebo získat zpět vizuální kontakt, pokud nemáte kontrolu a neznáte polohu modelu.

Virtual Fence - Virtuální plot
Je velmi snadné nechat model odletět příliš daleko, ale s Virtual Fence si už nemusíte dělat starosti, protože vytváří neviditelnou hranici, kterou model nepřekročí. Když dosáhne této hranice, automaticky se otočí a poletí zpět, pak kývne křídly pro informaci, že je kontrola řízení znovu obnovena.

Doporučujeme koupit
Vše potřebné je obsahem balení. Doporučen je GPS modul, případně kameru a příslušenství pro FPV létání.

Obrázek

Technické údaje
  Druh stavebnice: RTF
  Konstrukce: EPO
  Náročnost pilotáže: Začátečník
  Typ: Cvičný
  Rozpětí: 500 mm
  Délka: 422 mm
  Letová hmotnost: 135 g
  Nosná plocha: 8,2 dm²
  Plošné zatížení: 15,8 g/dm²
  Elektro pohon: Střídavý 180 BL

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 13.12.2018 15:42 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Spektrum přijímač AR410 4CH Sport

Obrázek

Nový 4-kanálový miniturní RC přijímač Spektrum AR410 s modulací DSMX/DSM2 v pásmu 2,4 GHz s plným dosahem. Zcela nový design a hlavně nová integrovaná anténa v krabičce a integrovaná telemetrie. Už žádné poškozené antény! Velkým tlačítkem snadno spárujete přijímač, není potřeba mít párovací konektor. Hmotnost pouze 7 g.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktu

Integrovaná anténa
Nová koncepce přijímače Spektrum AR410 snižuje riziko poškození antény, nyní je anténa jednoduše skryta v krabičce přijímače a nehrozí nebezpečí poškození. Anténa je součástí desky plošných spojů, její tvar byl zoptimalizován tak, že je má RC přijímač Spektrum AR410 minimálně stejný nebo lepší dosah oproti standardnímu provedení antén!

Snadné párování tlačítkem
Už nepotřebujete párovací konektor! K párování stačí zmáčknout tlačítko s logem Spektrum na vrchní straně přijímače. Aktivaci párování lze provést jak při zapnutí napájení, tak i zmáčknutím tlačítka až po zapojení napájení. To je výhodné tam, kde současní stisknutí tlačítka a připojení napájení je velmi obtíženě zvládnutelné "naráz".

Integrovaná telemetrie
Přijímač Spektrum AR410 má integrovanou telemetrii, podobně jako přijímač AR636. Přenáší se informace o kvalitě signálu (ztracené rámce, počert stavů Fail Safe, Síla signálu) a napětí přijímače. Vzhledem k nízkému vysílacímu výkonu telemetrie je dosah telemetrie omezen asi na 100 až 150 m.

Klíčové vlastnosti přijímače Spektrum AR410
  Díky integrované anténě nehrozí její poškození při haváriích či běžným provozem
  Díky spolupráci se společností Texas Instruments je dosah přijímače stejný nebo lepší oproti přijímači AR400.
  Ideální pro modely letadel z pěnových hmot (EPP, EPS, Z-Foam) nebo dřevěných modelů potažených fólií
  Miniaturní rozměry
  Snadné párování pomocí tlačítka
  Přijímače nelze použít do trupů z uhlíkových nebo laminátových kompozitů - tyto materiály tlumí nebo výrazně mění rozložení elektromagnetického pole!

Technické údaje
  Použití: Letadla
  Pásmo: 2,4 GHz
  Modulace: DSMX/DSM2
  Počet kanálů: 4
  Napájecí napětí: 3.5-9V
  Délka: 45 mm
  Šířka: 20 mm
  Výška: 14 mm
  Hmotnost: 7 g
  Dosah: Plný
  Telemetrie: Ano
  Rozlišení: 2048

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 20.12.2018 10:03 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Parametry signálu poskytovaný RC přijímači Spektrum

Obrázek

RC vysílače Spektrum 2. generace a nové RC přijímače Spektrum s telemetrií poskytují detailní informace o aktuální síle přijatého signálu a celkovou statistiku za dobu zapnutí přijímače. Ve vysílači musí být firmware minimálně ve verzi 1.20. Přijímač kontinuálně monitoruje sílu signálu, eviduje počet nepřijatých rámců a počet stavů Fail-Safe. Tyto informace několikrát za sekundu odesílá zpět do vysílače.

Připravili jsme pro vás nový článek v našem blogu. :wink:

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na článek

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 21.12.2018 16:36 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Představení Spektrum Smart LiPo akumulátorů

Obrázek

Společnost Horizon Hobby tento rok na trh uvedla novou řadu chytrých „Smart“ lithium-polymerových akumulátorů a zatím 2 chytré „Smart“ nabíječe.
V tomto článku se budeme věnovat pouze přestavení lithiových Smart akumulátorů. Další informace a testy se objeví postupem času, podle naskladněním kompletního portfolia produktů.

Připravili jsme pro vás nový článek v našem blogu. :wink:

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na článek

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 7:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 19403
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
astramodel píše:
https://www.astramodel.cz/fotogalerie/spektrum/SPMXC1000/800x600/SPMXC1000_a03.jpg

Mě ten obrázek byl nějak povědomý; řekl bych že ten zázrak má něco společného s iSDT a jejich BattGO ... :?:

_________________
jyrry.cbcnet.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 22.12.2018 12:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 479
Bydliště: Plzeňsko
jyrry píše:
Mě ten obrázek byl nějak povědomý; řekl bych že ten zázrak má něco společného s iSDT a jejich BattGO ... :?:

Všechno je to stejný, liší se to jen v tom trochu upraveném vzhledu, který Číňan naservíruje jako třeba toto https://www.skyrc.com/Charger/S60_Charger nebo https://www.astramodel.cz/cz/katalog/te ... 45070.html. Vždyť bys to měl už znát :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 23.12.2018 8:44 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
Provozní příručka zdarma k dronu Yuneec z distribuce ASTRA

Provozní příručka je nezbytnou součástí dokumentů k získání licence pro komerční použití dronu.

Příručky máme zpracovány k dronům:
  Yuneec Typhoon H
  Yuneec Typhoon H Plus
  Yuneec H520

Jak získat provozní příručku zdarma?
  Zaslat e-mail s požadavkem na info@astramodel.cz
  Uvést typ dronu a SN (sériové číslo dronu)
  Po ověření SN Vám bude e-mailem zasálána provozní příčka ve formátu .docx
  Provozní příčka je poskytována v českém jazyce

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.01.2019 12:06 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 10.11.2015
Příspěvky: 194
Bydliště: ČR, Uherský Brod, ale astramodel je všude zdejší
E-flite MiG-15 0.4m SAFE Select BNF Basic

Obrázek

Legendární MiG 15 byl vůbec první proudový stíhací letoun, který plně obstál v bojovém nasazení. Díky šípovitému tvaru křídla a proudovému motoru s radiálním kompresorem Kimov dosahoval MiG-15 rychlosti až 1040 km/h. Celkem bylo vyrobeno na dnešní poměry neuvěřitelných 18 000 kusů, z nichž část se od roku 1954 vyráběla i v podniku Aero Vodochody. Tím se stal MiG 15 nejrozšířenější stíhací letoun na světě.

Kliknutím na tento odkaz se dostanete na detail produktuNávod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Společnost Horizon Hobby pro Vás připravila vylepšenou verzi původního MiGu-15. Při rozpětí 412 mm a hmotnosti 78 g jde o plně funkční elektro RC model letadla s dmychadlem. Oproti původní verzi má tato verze výkonnější střídavý motor, funkci SAFE Select a autentické zbarvení. Model má řízenou příďovou nohu, můžete přistávat jak na pevných plochách, tak po demontáži podvozku do trávy.

Obrázek

Stabilizace AS3X™
Přijímač Spektrum SPMA6050S je vybaven technologií AS3X SAFE Select, která pomáhá stabilizovat model za letu. Přijímač obsahuje tříosé MEMS gyro a akcelerometr a díky elektronické stabilizaci se zjednodušuje řízení modelu např. ve větrném počasí. Model reaguje podobně, jako mnohem větší model a jeho let je klidný, aniž by přitom byla zachována jeho plná řiditelnost. AS3X přináší více jistoty v řízení.

Technologie SAFE Select™ pro začátečníky
Díky použité technologii SAFE Select může model řídit i méně zkušený pilot. Systém SAFE zabrání překročení náklonu v zatáčce a rovněž omezuje stoupání a klesání. Pouhým puštěním řídících pák ovladače se model vrátí do vodorovného letu. Tyto funkce ocení především začínající piloti, kteří ještě nemají plnou jistotu při řízení modelů.

Obrázek

Jak už samotný název SAFE Select napovídá, jedná se o volitelnou funkci - je na Vás, zda chcete technologii SAFE používat či zakázat. Způsobem párování se nastavuje, zda má být funkce SAFE zapnuta či vypnuta. Dále je možné funkci SAFE vypnout či zapnout i zal letu pomocí volného kanálu vysílače.

Výhody funkce SAFE Select™:
  Omezuje maximální náklony modelu a tím zabraňuje k přechodu modelu do vývrtky.
  Automaticky uvede model do horizontálního letu při puštění řídících pák vysílače
  Pomocí volného kanálu lze systém SAFE vypnout či zapnout během letu.

Obrázek

Autentický vzhled
Model má přesné tvary podle předlohy, rytí panelů, kabinu s kokpitem, hotové zbarvení a odnímací podvozek s kryty podvozkových šachet. Ten lze snadno z modely sundat, startovat z ruky a přistávat do trávy.

Obrázek

Nové dmychadlo
Velmi nesnadný je úkol vyrobit dostatečně výkonné mikro dmychadlo, ale vývojářům Horizon Hobby se to podařilo a typ 28 mm Delta-V® 180m EDF spolehlivě pohání mikro MiG-15. Na větším tahu pohonné jednotky má zásluhu nový střídavý motor BL180 DF 13500Kv.

Obrázek

Funkční dělená směrovka
Zajímavostí je plně funkční dělená směrovka - pohybu je se horní i spodní část. Díky tomu zvládá model MiG-15 i pokročilejší akrobacii.

Úplně hotový model připravený k použití
RC model letadla UMX MiG-15 z výroby 100% hotov a je připraven k letu ihned po vybalení! Je vybaven špičkovou technologií Spektrum® 2,4 GHz, stačí spárovat Váš vysílač s přijímačem v modelu, kompatibilním s vysílači DSMX® / DSM2®, takže můžete létat ihned po nabití vaší baterie.

Obrázek

Vlastnosti RC modelu letadla E-flite MiG-15
  Nové výkonné dmychadlo E-flite 28mm Delta-V®
  Nový vysokootáčkový střídavý motor dmychadla BL180M DF 13500Kv
  AS3X systém pro dokonalé ovládání a přesné řízení
  Technologie SAFE pro ochranu letové obálky
  Čtyřkanálové řízení včetně směrovky a příďového kola
  Plně funkční sací a výfukové potrubí pro maximální tah
  Dokonalý vzhled, autentické detaily a zbarvení
  Odnímatelný podvozek s kryty podvozkových šachet
  Potřebujete letecký 4+ kanálový vysílač Spektrum DSM2™/DSMX

Technické údaje
  Konstrukce: EPS
  Rozpětí: 412 mm
  Délka: 404 mm
  Letová hmotnost: 78 g
  Plošné zatížení: 23 g/dm²
  Elektro pohon: 28-10-13500kV
  Baterie: Doporučena LiPol 280mAh 2S 30C
  Vysílač: Spektrum min. 4 kan. DSM2/DSMX
  Serva: (2) A2030L, (2) A2030LO

Doporučujeme koupit
Pro zprovoznění modelu potřebujete pouze minimálně 4-kanálový DSM2/DSMX vysílač, pohonnou LiPol baterii 7.4 V 280 mAh 30C s konektorem JST-PH a vhodný nabíječ. Všechny položky jsou uvedeny v doporučeném příslušenství.

_________________
astramodel.cz - nejlepší RC modely


Naposledy upravil astramodel dne čtv 17.01.2019 13:40, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 17.01.2019 10:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2008
Příspěvky: 5626
Bydliště: Praha ČR
DXS píše:
Všechno je to stejný, liší se to jen v tom trochu upraveném vzhledu, který Číňan naservíruje jako třeba toto https://www.skyrc.com/Charger/S60_Charger nebo https://www.astramodel.cz/cz/katalog/te ... 45070.html. Vždyť bys to měl už znát :mrgreen:


A je kompatibilní BattGO s tímto "Smart"? Právě to je totiž podstatné... Že je nabíječ podobný iSDT či SkyRC je celkem nezajímavé, OEM výroba se dělá běžně a není na tom nic, co by stálo za komentář. Ovšem adopce BattGo už by byla zajímavá docela hodně, pokud by se nějaká technologie tohoto druhu ujala a začala šířit, tak to bude mít dopad širší.
Tak od prvního pohledu se liší konektory - upravené EC narozdíl od upravených XT60, ale pokud by byl identický čip, tak by to zase nebyl tak velký problém...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 219 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz