Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Eachine racer 250 - letové módy
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2017 14:38 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.6.2017
Příspěvky: 4
Zdravím,
nedávno jsem si koupil tuto sadu: https://www.banggood.com/Eachine-Racer-250-FPV-Drone-w-Eachine-I6-2_4G-6CH-Transmitter-7-Inch-32CH-Monitor-HD-Camera-RTF-p-1008942.html?rmmds=myorder a vše pracuje v pořádku a můžu jenom doporučit, ale po nějaké době jsem zjistil, že nefunguje přepínání mezi letovými módy. Nejsem si jistý čím to je, ale myslím si, že to snad ani není nastavené v softwaru koptéry.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? A je možné letové módy nějak nainstalovat, třeba přes Betaflight nebo Cleanflight?
Díky moc za odpovědi :)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Eachine racer 250 - letové módy
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2017 15:06 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2016
Příspěvky: 59
Jj presne jak rikas. Je mozne ze je tam jen zakladni angel. Horizont a acro si zapnes v BF a na vysilacce priradis kanal na ten 3 polohovy prepinac. Nebo jen dva rezimy na kolebku. Je to na tobe


Sent from my iPhone and I will remove the signature


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine racer 250 - letové módy
PříspěvekNapsal: ned 04.06.2017 15:57 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.6.2017
Příspěvky: 4
Tím BF myslíš Betaflight? :D Pokud ano, tak bych v souvislosti s tím měl ještě jeden dotaz. :) Pokaždé, když chci copter spojit s Betaflight, napíše mi "Failed to open serial port". Našel jsem si pár videí na youtube, ale asi tomu pořád úplně nerozumím a nejsem si jistý, jak to spravit. Pokusil jsem se znova nainstalovat drivery pro usb, ale výsledek nevidím žádný. Pokud mi někdo pomůže, budu mu neskonale vděčný. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Eachine racer 250 - letové módy
PříspěvekNapsal: pon 27.08.2018 15:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 21.7.2013
Příspěvky: 84
Potřeboval bych poradit s BF, mám copteru složenou doma-- 6" s FC FrSky XSRF4O.

Řidící deska z výroby obsahuje software FrSky přímo odvozený od BetaFlight.
Nebyl po instalaci driverů do PC problém desky obou strojů připojit a ladit FC. .
Stále ale všude bylo -aktualizovat firmware , zkoušel jsem aktualizaci , hlásilo to že selhal port.
Tak dlouho jsem to ladil ,až potom se mi to nějak povedlo . Z CLI jsem vyčetl, že FrSky je Omnibus F4. Tak jsem ho tam nový nahrál přes bootovací tlačítko .
Nějak se to po tom bootování zvrtlo.
Od té doby se nemůžu připojit na FC Betaflightem. Není tam žádný port??? :cry: :cry: :cry:
Jak tam mám vrátit ty porty, drivery jsem instaloval, nebo se snažil. :?

Ještě asi mám pocit , že jsem udělal chybu a nahrál jiný soft. V návodu je -Pro správné fungování volte desku FrSky F4. / tedy ne Omnibus. :idea: :idea: :idea:

Ještě jeden problém se vyskytl při stavbě,- musel jsem otočit virtuálně řídící desku otočit o 270 st.
Při instalaci šipka ve směru letu a nahoře TOP - desky. Nějak nevím proč, ale lítá to suprově .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz