Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 77  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2018 8:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2010
Příspěvky: 1102
Bydliště: PN - SK
u nas ich mali celkom dost v "malom" lidli, velky lidl netusim :)

lidl klzak

obrazok mi nechcelo dat napriamo, ze musi mat mensiu sirku ako 641px, pritom ma len 609px


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2018 9:23 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
olisoft píše:
obrazok mi nechcelo dat napriamo, ze musi mat mensiu sirku ako 641px, pritom ma len 609px

Obrázek má rozměry 705px × 609px. Jako první se uvádí šířka, jako druhý rozměr výška.

Ale přiložit jde...
Příloha:
lidl_klzak[1].jpg
lidl_klzak[1].jpg
[ 88.77 KiB | Zobrazeno 2331 krát ]



Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 25.05.2018 20:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
pepinozbrna píše:
Pánové jsme zralý na léčebnu :lol: :lol: :lol: . Já objednal také 2 kousky a dnes už dorazí.


Nejspíš je to geneticky zakódováno v bacilu, kterým jsou modeláři nakaženi ;-)
Včera mi došel taky ve dvou.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.05.2018 19:58 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Tak páni "postižení" Lídl aeroplány já jsem dnes testoval a skoro na výbornou.Bylo to jen takové očuchání co to s tím dmychadlem bude dělat a ono to dělalo dobře až na to že jsem byl nedočkavý a nedosochal jsem prostor pro přijímač,regl a moje rozsáhlé kabeláže z důvodu 5ti druhů konektorů u baterií a tak jsem improvizoval a régl s přijímačem jsem nechal venku. Snad proto mě to táhlo víc vlevo i když jsem měl křidélka víc nastavený na směr vpravo Půjčil jsem si čelovou kamerku tak uvidím zdali se něco podařilo nakroutit a pokud ano tak to v nejbližší době budu prezentovat....No nevím nevím jestli se mi do toho kokpitu všechno pak vejde,na to EDF tam mám 3S1500 mAh ,trochu prostoru tam ještě zbývá ale vysochat víc se zase bojím abych to moc nezeslabil.Už pracuji na loži pro motor s vrtulí,mám to výměnný s EDF takže pokračování příště.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.05.2018 20:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
Dnes ho syn (6r, nemodelár, ešte kazisvet..) vydržal hodinu hádzať po ihrisku
a aj ten klzák to v podstate vydržal - až na vlnky na čumáku. To je úspech.
V krabici mi chýbali krídelká a panty :) aby sme boli k téme "s křidélky" :) - odtokovka vyzerá že tam nejaké presne sadnú
- ale zdá sa mi že pri RC modifikácii a prípadne aj malom motore, by krídlo by mohlo mať cca o tretinu rozpätia viac.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 26.05.2018 22:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Nemohu posoudit jak by se to chovalo s větším rozpětím ale takto je to hodně svižný štírek a dá se s ním poletovat jak pomalu tak i dost razantně a hlavně i na malém prostoru,nedalo mě to jak jsem byl s toho nadšený a ještě jsem navečer vyprázdnil4 baterky.(Jinak už se mi podařilo přijímač uskladnit v kokpitu ale régl už se tam nevejde,snad až s menší baterkou)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 27.05.2018 5:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Dratku .... dej prosím nějaké inspirační foto případně video díky.
Já na něm řeším velikost křidélek a zda mu vnucovat i směrovku :lol: .

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 27.05.2018 9:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz Nejsem zrovna puntičkář tak esteticky nic moc ale mě to vyhovuje a místa na elektroniku jak jsem psal je pomálu.Jinak nic jsem nepočítal, řezal jsem jak mě napadlo a výsledek se dostavil (v tom dobrém) funguje to lépe nežli jsem očekával,vyblbnutí za směšnou cenu je super


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.05.2018 10:46 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10764
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Tak jsem objednal dva Lidl kousky.
Krabice ohromná, ale vlastní obal modelu maličký a model deformuje.

Po narovnání letové vlastnosti docela dobré, jen se to musí opravdu hodně hodit. Pro děti na házení nevhodné. Mnohem lepší je vyřezat z EPP nebo Multiplex.

Ale jako omotorované si to dovedu představit. Speciálně to samokřídlo se mi líbí.


Přílohy:
DSC_0079 (1).JPG
DSC_0079 (1).JPG
[ 99.47 KiB | Zobrazeno 2032 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 28.05.2018 18:13 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.4.2017
Příspěvky: 1030
Bydliště: Napajedla
...........jen se to musí opravdu hodně hodit. Pro děti na házení nevhodné...........

Možná by to šlo vystřelovat.
Samozřejmě vyložený prcek "to nedá", ale pro ty jsou k sehnání menší EPP kluzáky :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.05.2018 18:54 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
Tak pánové LÍDLAŘI kde to vázne,objednávám další kousek a čekám že něco okopčím a vy nic.Vrátím se k předchozím příspěvkům,než jsem to érko rozřezal tak jsem ho půjčil 9íti letému kloučkovy který to hodil bez velkého váhání na plachtění z kopce a pak po otočení výškovky i na lopa a to bez nějakého přepadnutí z max úsilí.Myslel jsem si že toto érko je vyrobeno z EPP ale jak jsem se dočetl v předchozí informaci tak jsem se asi spletl a to i v nákupu deskového materiálu který má totožnou strukturu a prodává se pod názvem EPP. A ani si moc nedovedu představit tento létající výrobek z Multiplexu pro dítě které neodhodí hračku z EPP........no nevím kamarád z něho dělá nábytek a měla by to být překlížka,snad se pletu tak mě prosím opravte a pokud je to opravdu lehounký a pevný materiál tak šup sem s adresou prodejce


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.05.2018 19:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Já se zatím nemám čím chlubit :lol: , bo toho mám rozdělaného moc a času méně.
Tak jen na úvod pro ty kdo se na něj chystají.
Oddělení kabiny lze provést:
1.násilně odtrhnou 2.opatrně odříznout 3.Metodou Lihovou (nekonzumovat jen prolít) :lol:
Pokud někdo nezkoušel nejlepší věc na odlepení spojů po Tavné pistoli.
Prolít mezírkami celou kabinu, nechat chvilku působit a pak opatrně plochou sejmout kabinu.
Příloha:
1.Lihová masáž.JPG
1.Lihová masáž.JPG
[ 84.42 KiB | Zobrazeno 1875 krát ]


Příloha:
D20_0006.JPG
D20_0006.JPG
[ 73.34 KiB | Zobrazeno 1875 krát ]


Příloha:
2.A kabinka neporušená.JPG
2.A kabinka neporušená.JPG
[ 94.51 KiB | Zobrazeno 1875 krát ]


_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.05.2018 19:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Já jsem zatím stihl jen vybrat budoucí osazení modelu
Příloha:
3.Osazení modelu.JPG
3.Osazení modelu.JPG
[ 81.68 KiB | Zobrazeno 1873 krát ]


Trošku model zpevnit pásnicemi uhlíku
Příloha:
4.Uhlíky.JPG
4.Uhlíky.JPG
[ 106.68 KiB | Zobrazeno 1873 krát ]


A vydlabat prostor v kabině pro všechny komponenty
Příloha:
5.Vydlabání trupu.JPG
5.Vydlabání trupu.JPG
[ 102.16 KiB | Zobrazeno 1873 krát ]



Ode mne tedy pokračování příště, pokud to někomu pomůže bude poctěn.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 29.05.2018 21:17 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
No pepino moc pohledná práce,to se musí uznat,já mám vše o číslo větší takže něco chtě nechtě je venku ,mám tam baterku 3S 1500 a ta toho místa sežere nejvíc ,až tam hodím vrtulárnu tak tam stačí 2s800 a ta je víc než poloviční a pak tam nacpu snad i régl.Já jsem vystužil jen křídlo,trup si myslím že vydrží bez výstuhy. Nemysli si já taky moc času nemám a proto víc než na estetiku tak dám na rychlou a levnou tvořivost,pro někoho nepřijatelné ale pro mě uspokojující....rád lítám a rád dělám hokuspokus a zatím mi to vychází,do víkendu by měl vyletět LÍDLOŠ s vrtulí na pylonu a druhý projekt bude taky s vrtulí ale na tom zkráceným trupu s tím nahrazením zbytku trupu těma dvěma tyčkama-snad se tomu nějak říká ale nechce se mi to hledat a chytrý zas tak nejsem.Docela mě to pohltilo ,včera jsem navečer vylítal 5 baterek.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 30.05.2018 4:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
dratek píše:
... ani si moc nedovedu představit tento létající výrobek z Multiplexu pro dítě které neodhodí hračku z EPP........no nevím kamarád z něho dělá nábytek a měla by to být překlížka,snad se pletu tak mě prosím opravte ...

Tomáš samozřejmě myslel výrobky firmy Multiplex, nikoli truhlářský materiál - překližku. Tedy výrobek nikoli z multiplexu ale od Multiplexu.
Jinak deskové EPP je opravdu EPP (Expandovaný PolyProplylen) a pravděpodobně dost podobné materiálu těch pidivětrůňků...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1153 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 77  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz