Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2210 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 12:28 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
BANE píše:
Neber to utocne, ale asi trosku lobujes soude podle podpisu.


Ahoj,

Pokud narážíš na produkty na našich stránkách a spojuješ to s mým příspěvkem výše, pak jsi jej špatně četl.
Píšu tam o motorech za 200 Kč, pro člověka, který si něco staví a chce to na zkoušku co nejlevněji, což je pochopitelné. U nás se zabýváme výlučně věcmi, kde lidé, už ničím prošli a směřují trochu jiným směrem. To jen tak naokraj, abych nebyl podezříván z toho, že si tu přihřívám polívku (klasický český mindrák :? ).
A teď k věci. Víš, ono je to tak jak píšu a zkušenost je nepřenositelná a každý si tím musí projít sám.
I Fofan to ví. A on se ptal na zkušenost a já mu jí sdělil. Tak mne prosím nezahrnuj do svých dedukcí o tom jak mu chci něco nacpat ze svých stránek. Není to tak.
A aby bylo jasno - měl jsem namysli třeba Rotoramu, nebo n4q. A hlavně proto, protože, už jsem pár copter postavil a jak lowend, tak hiend a ocenil jsem "pohodlnost" nákupu v ČR. A nemyslím si, že připlatit si pár korun českýmu dovozci, který si na to neháže nehorázný marže (od nákupu třeba na BG - nemluvím o nákupu od výrobce, který je pro běžného spotřebitele nemožný) a má s tím starosti je nějaký problém.
Další věc, pro , kterou se tady opakuji, je ta, že BG "krade" produkty výrobcům, které to stálo nějaký vývoj a to mi dost vadí. Tomu pak odpovídá cena a bohužel i kvalita. To je můj osobní problém, ale Fofan se ptal, tak jsem mu odpověděl podle svého nejlepšího mínění.
Takže asi tak - pokud za něco lobuju, tak pouze za bezproblemový let.

iF

_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 12:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
A taky sem se rad neco dozvedel, protoze to ze aliexpress a ebay prodava fejky je jasny, ale jako lajk sem si myslel ze bg ktery se zameruje primarne na rc je ferovej cinskej kseft a nic nesuli, podle toho co pises sem se spletl a o to si dam vic pozor


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 12:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.1.2012
Příspěvky: 272
Bydliště: PRAHA
aliexpress nebo ebay jsou prodejni portaly podobne nasemu aukru takze tam muze prodavat temer kdokoliv a neni v silach toho portalu kontrolovat kdo jake prodava zbozi
to ze tuzemsky prodejce propaguje nakup u tuzemskych prodejcu je docela pochopitelne
z vlastni zkusenosti muzu doporucit oboje nakup venku i u nas ma svoje pro a proti v zahranici nakupuji vetsinu zbozi nejsem netrpelivy


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 09.05.2018 19:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Mate nekdo na drobkovi tohle? 4X Racerstar 8520 8.5x20mm 53500RPM Coreless Motor for Eachine QX80 DIY FPV Quadcopter
https://banggood.app.link/OpzIxQ2HMM ja je tam ted chvili mam a mile me prekvapilo jak moje qx95ka s tim lita, je o dost jistejsi a pokud prudce klesam tak uz sebou tak nemele, je to opravdu velkej rozdil oproti originalum, snad vydrzej dyl, protoze ty puvodni motory me vubec nevydrzely. Sice s tim mam zatim jen 3 lety, ale co se pruznosti tyka, muzu jen doporucit. Acro je s tim mnohem jednodussi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 8:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Tak ta foxeer uz na bg neni, nestihl aem to a dneska bych chtel nejakou koupit. Muzete nemdo jeste neco doporucit? Co treba foxeer arrow micro v2, je to prcek a ma optiku 2.1, coz se da vymenit pokud se nepletu. Resp. co by se mi nejvice hodilo na 250ku na freestile litani venku, mezi stromama, staryma budovama atd?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 9:07 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
Fofan píše:
Tak ta foxeer uz na bg neni, nestihl aem to a dneska bych chtel nejakou koupit. Muzete nemdo jeste neco doporucit? Co treba foxeer arrow micro v2, je to prcek a ma optiku 2.1, coz se da vymenit pokud se nepletu. Resp. co by se mi nejvice hodilo na 250ku na freestile litani venku, mezi stromama, staryma budovama atd?


Ahoj,

Foxeer Arrow Micro V2 mi dneska dorazí, potřebuju otestovat tuhle velikost v rámu. Nicméně do 250ky můžeš použít std velikost kamery, protože na tuhle velikost budeš muset dát adaptér, který myslím není součástí kamery. Arrow má jen 600 TVL. Ne, že by to bylo úplně zásadní, ale , pokud to máš "nastálo" na osazení bych asi vybral něco s 1000TVL. (což je skoro cokoliv jiného). Tím neříkám, že je ta kamera špatná. Určitě nezanedbatelnou výhodou bude to, že ji do skoro každého rámu úplně schováš a tím ochráníš.
Na lítání v budovách jsem přešel na "obyčejné čočky" - TYTO, protože ačkoliv jsou kamery chráněné, dost čoček jsem o zeď zničil a tyhle stojí přeci jen půlku a jsou v pohodě.
Jinak používám 2.5 mm HQ objektivy.

iF

_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 9:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Prave sem si rikal ze kdyz mam velkej ram ze je jedno co vezmu ale muze byt i mala, je za dobrej prajs, a navic nikdy nevim jestli az to hodne rozsekam jestli neprejdu na mensi. Jdu se ale mrknout na ty 1000tvl camery jak rikas, diky rad bych taky lital s 2.5 cockou

Dalsi problem vidim v tom ze hodne kamer mezi kterymi vybiram ma pomer stran 16:9 a ja litam 4:3 na ev100 brylich

No tak to vypada ze si budu muset pockat na foxeer predator v2 mini, protoze nic jinymo me nenapada, do drazsi uz urcite nepujdu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 12:07 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
Ahoj,

jen informativne. Tak mi to přišlo a je to faaakt hodně malý. :D SKoro máš obavu, abys to nevdechnul. V 250ce to asi ani neuvidíš.

iF

_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 16.05.2018 12:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
ok, tak zas at to trosku vypada zejo

Edit: nemate nekdo runcam swift 2 rotor riot edition?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 11:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Objednana swift 2 RR edice, tak uvidime co to dokaze. Mam jeste otazku, mam desku f4 hglrc ktera ma pro rx vstupy DSM PPM a SBUS ale ja mam prijimac od flysky fs-ia6b a ten ma i-bus, jak tohle muzu zapojit? Nebo musim prez PPM/CH1?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 12:22 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 13.9.2009
Příspěvky: 418
Fofan píše:
ok, tak zas at to trosku vypada zejo

Edit: nemate nekdo runcam swift 2 rotor riot edition?


Ahoj,

já ho mam v Morfeovi. Nelíbí se mi to, že je to má plastový case. Bouchnul jsem sice z dost velké výšky, ale na trávu a vyrvalo se to z držáku. :? Za ty peníze by to mohlo být v kovu. Ale u číňana se to dá kovový sehnat.
Jinak krom předladěných nastavení z RR asi nevidím rozdíl od klasiky, kromě loga. Za mne v tuto chvíli co mám a lítám, tak nejlepší obraz se mi zdá z Foxeer Predator mini.

iF

_________________
FPVMANIA - MOTHER COPTER - FLY or DiE
Oficiální distributor Armattan Quads pro ČR
fpvmania.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 18.05.2018 13:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Docela se mi libi funkce one touch, jinak je to fakt v podstate to stejny, ale ja proste momentalne nemuzu nic sehnat


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 19.05.2018 5:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Objednana swift 2 RR edice, tak uvidime co to dokaze. Mam jeste otazku, mam desku f4 hglrc ktera ma pro rx vstupy DSM PPM a SBUS ale ja mam prijimac od flysky fs-ia6b a ten ma i-bus, jak tohle muzu zapojit? Nebo musim prez PPM/CH1?


Ano prez PPM/CH1.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 11:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Tak mam problem, nemuzu sparovat prijimac od radia. Mam flysky fs-th9x AFHDS a prijimac fs-ia6b AFHDS 2A a parovani nelze provest, nepouzivate nekdo takovou kombinaci?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 12:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2014
Příspěvky: 451
To nejde, nekompatibilní protokoly.
http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=t ... 2017010007


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2210 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz