Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyzkoušení FPV brýlí
PříspěvekNapsal: čtv 19.04.2018 12:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 15.4.2018
Příspěvky: 8
ondrascz píše:

https://www.facebook.com/groups/1758817384370003/

chodime pravidelne letat, nakouknout ti radi dame


Ahoj tam jsem se přidal zatim neschvaleno tak nemuzu psat..


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: ned 20.05.2018 22:33 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2008
Příspěvky: 23
Bydliště: Jihlava
Ahoj jsou tu letci z vysočiny (jihlava a okolí) co mají brýle bud
Skyzone , fatshark a podobne co by me ukázali jak to funguje a náhledu jsem jaky obraz z toho leze? Dekuji pekne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: sob 20.10.2018 11:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.11.2014
Příspěvky: 99
Bydliště: Dětmarovice
Obrázky: 5
Ahoj, mám dotaz, jsem začátečník a moje první brýle byly krabicové, teď bych si rád pořídil skyzone02S, můj dotaz je: jaké antény pořídit? na koptéře bych měl tuhle: Foxeer Lollipop V2 RHCP. Uvažoval jsem o jedné směrové anténě na brýlích a druhou všesměrovou pravotočivou, je to ok? Nějaké konkrétní tipy? Cílem je poletování do 300m, VTX bude AKK FX3.
Díky.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: pát 02.11.2018 16:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.8.2007
Příspěvky: 416
Bydliště: Blansko
Vážení kolegové,

uvažuji o koupení brýlí DJI Goggles. Zdá se mi být výhodné, že je možné do nich vejdou klasické dioptrické brýle a navíc mají možnost dokoupení korekčních čoček. Vzhledem k tomu, že potřebuji brýle jak na dálku, tak na blízko (standardně nosím multifokály), zajímá mě, jestli někdo z vás nemá zkušenost s tím, zda je možné mít v Goggles nasazené korekční čočky a současně na nose mít i dioptrické brýle.
Předem děkuji za každou zkušenost.

Ivo


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: čtv 22.11.2018 14:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
tomashr v tématu Mikro FPV koptérky píše:
... (sám mám dost vytuněné Fatshark Attitude v3)...

Nechtěl jsem už být dál OT, tak se zeptám tady. Nebo si spíš tipnu. Tím tuningem je určitě diverzita. S pomocí kamaráda jsem zkoušel upravit True-D (které přitom bylo přímo pro Att), ale nejelo to podle představ, tak jsem to odložil a ptám se, co jsi použil Ty?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: ned 25.11.2018 17:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.7.2011
Příspěvky: 263
Bydliště: východní skoroPragl
Ahoj.
Chci se zeptat jestli tu není nějaká partička z okolí Úval nebo případně Pražáků co lítají s dron racerama.
1. bych rád s někým létal, pač lítat sám není taková zábava.
2. furt řeším mizernou kvalitu obrazu v brýlích a chtěl bych s někým porovnat různé kombinace antén nebo jiných brýlí vs můj vysílač a podobně.
Mám kopteru Mini210 od Rotoramy a brýle FatShark Dominator s přijímačem RC Vision 5,8Ghz. V obrazu mám stálé rušení i drobné výpadky, ikdyž nejsem za překážkou.
Potřeboval bych nějak systematicky zjistit, kde je problém, aniž bych postupoval systémem koupit nový díl a zjistit, že tím to není.
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2018 11:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Marek_Km píše:
Nechtěl jsem už být dál OT, tak se zeptám tady. Nebo si spíš tipnu. Tím tuningem je určitě diverzita. S pomocí kamaráda jsem zkoušel upravit True-D (které přitom bylo přímo pro Att), ale nejelo to podle představ, tak jsem to odložil a ptám se, co jsi použil Ty?


Já tam mám Quanum z HK - https://hobbyking.com/cz_cz/hb5808-5-8g ... eband.html . Tam je druhý RX připojený kabelem, takže ho mám položený zvrchu na druhé straně Atti, než je primární RX. Estetika nic moc (kabel jen tak přilepený), ale umístění antény ideální. Netvrdím, že to je dokonalé, ale celkem to chodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2018 14:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
OK, dík za tip. Já měl problém s tím True-D. Byly přímo pro FS Attitude, ale měl jsem na displeji občas (hlavně ve světlejších scénách) deformace obrazu. Snad to tu moc nazajebu, když sem dám videa, co to dělalo. Videa jsem musel dělat, protože číňanovi se nechtělo do reklamace. Porod jak prase, dohadování a tak no. Nakonec jsem dostal velkou slevu na nový kus. Jeden jsem tedy prodal a druhý dělal to samé. Kamarád, se kterým lítám, se slitoval, prohledal fóra a hlásil, že prý Fatsharky mají slabý interní BEC a někteří měli problémy i daleko větší, než já. Tudíž jsem objednal BEC, kamarád (pečlivka) zapojil (externí na True-D, vnitřní zůstal na brýle samotné) a to samé. Muselo se napětí externího snad nějak míchat s vnitřním, tak mne to vytočilo, že jsem prostě nad tím zlomil hůl a leží mi to doma. A jako bonus navíc to slušně žralo baterku, oproti původnímu přijímači. Je ale pravda, že 2 kámoši mají tyto True-D nabastlené na krabicích a jede jim to.
První 3 srovnávací videa číňanovi nestačily, tak jsem za pomocí kamaráda natočil ještě 2 (on točil, já lítal)...


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2018 14:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
O problémech napájení FatShark jsem slyšel, ale zrovna tohle mi to nedělalo ani předtím s jiným RXem.
Popisuje se občasné "zaprskání", to mi asi občas děje taky, deformace ale ne, to je u mne v pořádku.

Jinak já bych asi dnes šel do nových Skyzone - první verze byla hodně kontroverzní, ale ve V2 opravili - https://www.rotorama.cz/fpv/skyzone-sky03-3d-bryle . Jo, není to levné, ale zase ta cena je "konečná", člověk nemusí dokupovat vlastně nic, což u jiných alternativ obvykle tak docela neplatí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Video brýle na FPV
PříspěvekNapsal: úte 27.11.2018 15:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
Ten můj diverzitní přijímač..., co už no, jinak jsem s brýlemi fakt spokojený. Origo přijímač je fakt dobrý, moc nežere, akorát holt změna pásma není uživatelsky nejpříjemnější, že se musí přepnout dipy, ale to zas nedělám každý den, že. A to, že nemám na krajích tratě úplně extra signál, to mi zas tak moc nevadí, A když se chci proletět o pár set metrů dál, tak prostě přehodím všesměrovku za panelku a to je otázka pár vteřin. Další brýle neplánuju. To už nějak dožijí do éry HD přenosu, až bude vychytanější a hlavně levnější.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1075 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz