Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GFK elektro-setup a dokončení
PříspěvekNapsal: čtv 05.04.2018 19:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
Páni Jura, děkuji ti za super výpočet v tom případě zkusím pořídit dvě baterky. Chci si pořídit i 900mAh do Etalona.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: GFK elektro-setup a dokončení
PříspěvekNapsal: pon 23.04.2018 5:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
Zdravím Pánové,

To by jste nevěřily co se mi včera stalo. Jelikož už sem se s GFK trochu seznámil a začinám ho po obloze docela honit tak se mi začínal zahřívat motor, tak jsem včera odpoledne nelenil a vybtousil troůhelníkové otvory u paty motoru. Co čert nechtěl šroubky upevnění sem zdá se utáhnul moc a tím se dotkly vinutí, po cca osmi minutách začal motor zlobit a tak jsem si vyzkoušel i nouzák, jen podotknu že vše funguje krom motoru. On vlastně i motor funguje, ale po cca 3s běhu se rozpálil že nejde udržet v ruce. Takže jsem zase na začátku, na bazaru nikdo zatím megu 16/15/7 neprodává, proto sem uvažoval i nad tím axíkem co jsme tu diskutovaly x stránek vpřed.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: GFK elektro-setup a dokončení
PříspěvekNapsal: úte 24.04.2018 16:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.3.2015
Příspěvky: 343
Bydliště: Jedlová u Poličky
No pujdu asi zase do té megy 16/15/7 jen škoda že na bazaru žádná není. Je tam sice 16/15/8 ale když jsem koukal na parametry tak tam uvádějí jenom pro 2čl lipol je sice i silnější ale to mi přijde zbytečné. S původním motorem to není žádná raketa (kolega má ariane v6 a to je raketa) ale výkonu to má myslím dost na blbnutí a s větrem 10m/s si také poradí. Nemáte někdo doma tedy megu 16/15/7 kterou by jste chtěly poslat do světa? Nebo nevíte o někom kdo by tyto motory převijel?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 123 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz