Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 21:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Flashnuto a nastaveno acro huraaa. Postupoval sem podle tvych videi Bane. Hned sem na to vlitl a sel litat poprve v rezimu acro, je to mnohem vetsi zabava a strasne me to chytlo ted, v podstate sem to hned dostal do ruk a delal salta. Mam jen jeden problem, ta mrcha je moc lina potrebuju nutne rychlejsi copteru takze stavbu 250ky asi malinko urychlime, no k veci, kdyz delam salto dopredu nebo dozadu tak ma coptera co delat aby sebou pri vraceni nejebla o zem kdyz dam plnej plyn, pritom minimalni otacky pri vypnuti plynu mi neprijdou vysoky, zustavam obracene trosku dyl mam rad kdyz delam loping pomalu vypada to lip ale sem v tu chvili hodne vysoko takze se stiham vracet ale motory sou strasne slaby, jde tomu nejak pridat softwarove nebo to nema cenu? To zpozdeni kdyz tomu nad zemi nalozim je hruza. Video zaznam se mi bohuzel poskodil coz me dost mrzi u myho prvniho acro videa ale zitra zkusim natocit novy video.
Jedna pozitivni vec, za celou dobu po flashnuti sem si dneska nevsimnul ze by se mi coptera zacala tocit kolem osy jak se mi stavalo, coz je super ale nechci to zakriknout. Jo a jeste dotaz, minimalni otacky budou nastaveny vzdy stejne pro vsechny letove rezimy? Nejde treba udelat aby v angle byly nula a teprve az v acro vyssi? A jaky sou vlastne idealni abych ho netlacil k zemi ale byl stale stabilni kdyz sem obracene? Jednou se mi dokonce dneska stalo ze sem spadnul a lezel obracene tak se motory tocily i po odarmovani dokud sem copter nevzal do ruky.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 11:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Flashnuto a nastaveno acro huraaa. Postupoval sem podle tvych videi Bane. Hned sem na to vlitl a sel litat poprve v rezimu acro, je to mnohem vetsi zabava a strasne me to chytlo ted, v podstate sem to hned dostal do ruk a delal salta. Mam jen jeden problem, ta mrcha je moc lina potrebuju nutne rychlejsi copteru takze stavbu 250ky asi malinko urychlime, no k veci, kdyz delam salto dopredu nebo dozadu tak ma coptera co delat aby sebou pri vraceni nejebla o zem kdyz dam plnej plyn, pritom minimalni otacky pri vypnuti plynu mi neprijdou vysoky, zustavam obracene trosku dyl mam rad kdyz delam loping pomalu vypada to lip ale sem v tu chvili hodne vysoko takze se stiham vracet ale motory sou strasne slaby, jde tomu nejak pridat softwarove nebo to nema cenu? To zpozdeni kdyz tomu nad zemi nalozim je hruza. Video zaznam se mi bohuzel poskodil coz me dost mrzi u myho prvniho acro videa ale zitra zkusim natocit novy video.
Jedna pozitivni vec, za celou dobu po flashnuti sem si dneska nevsimnul ze by se mi coptera zacala tocit kolem osy jak se mi stavalo, coz je super ale nechci to zakriknout. Jo a jeste dotaz, minimalni otacky budou nastaveny vzdy stejne pro vsechny letove rezimy? Nejde treba udelat aby v angle byly nula a teprve az v acro vyssi? A jaky sou vlastne idealni abych ho netlacil k zemi ale byl stale stabilni kdyz sem obracene? Jednou se mi dokonce dneska stalo ze sem spadnul a lezel obracene tak se motory tocily i po odarmovani dokud sem copter nevzal do ruky.


Pokud si to delal podle navodu, tak mas ten volnobeh nastaveny akorat a co se tyce toho padani, tak ta 95ka je proste slaba. To se neda nic delat a musis s tim pocitat. Moje 250ka to uz je jina raketa a to letam jen 3s baterky zatim :D a az dam 4s casem pri startu po ni zbude krater :D
No a ohledne toceni, taky jsem chtel at na angle neni volnoveh, ale je to fuk, protoze mas na prepinaci armovani a pri padu to rychle vypnes. Vrtule se nesmi tocit pokud je zaarmovano nikdy. Jinak ideal je cca 4-5% volnobeh myslim...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 11:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Prave sem se vratil z litani, velky zklamani z toho ze letim a coptera najednou nekam prudce uhne, potrebuju aby me vic poslouchala, jinak byla hodne sranda, kamos ridil a ja jako spolujezdec pronasledoval auto, na krasne dlouhe polni asfaltce co tady mame, velka zabava toto no nakonec sem si spravil naladu kdyz se se vratil do prace, prisel mi postou ram Martian II 250


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: sob 26.08.2017 11:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Tak novy a hodne zasadni poznatek, asi na to vetsina lidi prisla ale ja az ted po dnesku to vypada ze za vetsinu mych problemu s neovladatelnosti, necekanym uhybanim do stran a slabou forsazi pri saltech mohly ochranne kryty vrtuli, s tema se na acro fakt vypdrnete a sundejte to, id ted je budu pouzivat pouze na domaci litani kvuli bezpecnosti ostatnich osob, venku jedine bez ochran, reakce sou uplne jine staci mit poradny vrtule treba walkera a ochrany cenku nejsou potreba


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: sob 26.08.2017 19:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
https://youtu.be/bCbWQCKWVTk
Sorry za zprasenou kvalitu ale lip to momentalne nejde. Tenhle let je jeate s chranicema, uz se tesim az na tom miste natocim novy video. Nejhorsi snad bylo kdyz sem padl do pole s repou nebo co to je, bez pipaku se to tezko hleda zabralo to dobrych par minut.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: sob 26.08.2017 21:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
https://youtu.be/bCbWQCKWVTk
Sorry za zprasenou kvalitu ale lip to momentalne nejde. Tenhle let je jeate s chranicema, uz se tesim az na tom miste natocim novy video. Nejhorsi snad bylo kdyz sem padl do pole s repou nebo co to je, bez pipaku se to tezko hleda zabralo to dobrych par minut.


Heh celkem pohoda akorat ta kvaliat je jak malovana barvama :D Proc to tak je? Ta kamera co tam je to umi lepe, tak proc je to takove?

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: sob 26.08.2017 23:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Heh tak ted jsem pripajel novou antenu a pipak a je to bozi. Moje mala bleska na me mluvi a ja budu moct konecne letat baterku jak si zaslouzi :D a kdyz nekde spadnu bleska bude volat o pomoc.

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 27.08.2017 8:47 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Protoze android prijimac neumi takovy rozliseni jako moje bryle, pak to zkomprimuje program na strih videa a nakonec youtube. Ja to samozdrejme vidim lip prez bryle jo a v mobilu to mam taky ulozeny a vypada to lip, tady se muzu pochlubit bohuzel jen takhke rozpatlanym zaznamem pokud to hodim na yt


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 27.08.2017 13:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
Protoze android prijimac neumi takovy rozliseni jako moje bryle, pak to zkomprimuje program na strih videa a nakonec youtube. Ja to samozdrejme vidim lip prez bryle jo a v mobilu to mam taky ulozeny a vypada to lip, tady se muzu pochlubit bohuzel jen takhke rozpatlanym zaznamem pokud to hodim na yt

no yt sam od sebe ty videa nezhorsuje problem bude asi v tom strihovem pgm. Kazdopadne dost si me vystrasil s tim nahravanim. chtel jsem ten prijimac na androjid na nahravani, ale pokud je to tak hrozne asi koupium radsi externi dvr...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: ned 27.08.2017 15:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Az se vratim z dovolene tak ti zkusim poslat original video z prijimace


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: pát 13.10.2017 11:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
Panove nejde mi po flashi radia flysky fsth9x na fw opentx sparovat qx95ka, postupuju stale stejne, spojim bindovaci kontakty a zapojim baterii, pak podrzim na tx parovaci tlacitko a zapnu radio, na copterce prestane rychle blikat zelena led a zacne svitit. Ale po vypnuti a zapnuti se nic nedeje led zase rychle blika, muze mi nekdo pomoct? S timto firmware v radiu se teprve ucim, musim udelat jeste neco nebo by copterka nela hned letet?

Tak zmena, spatovana je ale roztocila se az po pohybu prave paky (klopeni) doleva do krajni polohy, takze mam bordel v nastaveni radia nejspis. Porad si davam bacha, ale ted me to solidne naliskalo, blbec sem tam mel vrtule, zacal sem pakama hybat a najdnou fofr a neslo to vypnout, u staryho fw sem to nabindoval a hned mohl litat, no nic musim opentx studovat studovat a studovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 10:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 6.3.2014
Příspěvky: 296
BANE co pouzivas za baterie? Me prave odesly vaechny 4 baterie do kremikoveho nebe, jestli sem ae te teda uz neptal,premyslim kde jaky koupit. Muzu si za to ale sam,myslim ze sem jim dal parkrat karate a znicil je. A mas nejak jinak nastaveny PIDy? Nekdo pise ze stock je na prd a je lepsi to predelat, ale experimentovat nechci, spia nejakej oberenej setup


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 15:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
Fofan píše:
BANE co pouzivas za baterie? Me prave odesly vaechny 4 baterie do kremikoveho nebe, jestli sem ae te teda uz neptal,premyslim kde jaky koupit. Muzu si za to ale sam,myslim ze sem jim dal parkrat karate a znicil je. A mas nejak jinak nastaveny PIDy? Nekdo pise ze stock je na prd a je lepsi to predelat, ale experimentovat nechci, spia nejakej oberenej setup


Kup nejake na banggodu co tam doporucujou. Lidi tam pisou jestli jsou OK nebo ne. Hlavne je nesmis utrapit no. Ja letal 4 min. a na zem a byly dobre. PIDy mam na default u vseho co leta. Nechcu se v tom hrabat :D

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 18:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Jak se dají koupit baterie z Banggoodu?

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: QX 95 Eachine flysky
PříspěvekNapsal: čtv 26.10.2017 18:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2016
Příspěvky: 341
Bydliště: Opava
JosefSvejk píše:
Jak se dají koupit baterie z Banggoodu?

No pokud to porad nejde, tak z aliexpressu. Mel jsem za to, ze uz to maji nejak vyresene, ale asi ne...

EDIT: No ale me to asi jde koupit, akorat tam dali cca 30 korun prepravu. Nejde to u vsech baterek...

_________________
RC: X9D+ 2019
Cop.: Puda X220, UR65


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz