Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 20.08.2017 23:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
misamltr píše:
Ahoj,
powerbanka by taky fungovala, ale výměna baterie je nejprofesionálněší a nejskladnější. Člověk pokud poslouchá rádio, tak musí za sebou táhnout anténu a ještě do toho powerbanku, to ne. Akumulátor je vyměněný a zatím to jede. Budu to dobíjet asi klasickou modelářskou dobíječkou, protože to nemá ten bazmek na vypínání při dobití akumulátoru, tak by se mohla přes usb přebít.


Dík Michal


pokud tu baterku nemáš zapojenou přez automatiku, tak vidím jiný problém--pokud ten reprák zapomeneš vypnout--jen jednou, tak tu lipolku podvybiješ--zničíš.

todle je právě problém lipol--lion, třeba pro nějaké bastlířské svítilny--pokud jsi píchlý na powerbanku--poklesne napětí a powerbanka vypne--akumulátor se nepodvybije a nezničí.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 13:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Ano, mas pravdu. Mam vice akumulatoru, co bych mel z modelu vyradit, tak pokud se v repraku baterka znici, za pet minut ji mam vymenenou.


Michal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.09.2017 18:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Ahoj,
tak mi odešel jeden repráček. Začal chraptit a nyní už skoro vůbec nehraje. Nový asi neseženu, škoda.


Michal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: ned 10.09.2017 16:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
misamltr píše:
Ahoj,
tak mi odešel jeden repráček. Začal chraptit a nyní už skoro vůbec nehraje. Nový asi neseženu, škoda.


Michal


umíš ho vyfotit?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 11.09.2017 19:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 15.3.2014
Příspěvky: 1248
Bydliště: Třebíč
Obrázky: 0
Tak jsem zkusil prohodit repracky mezi sebou a zjistil jsem, ze oba repraky jsou plne funkcni a po pripojeni,, funkcniho" repraku na stranu,, spatneho" take chrapti. Tak je problem v elektronice. Repraky jsem jsem propojil kablikem, takze problem zatim vyresen.

Michal


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz