Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2017 19:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
bollego1 píše:
http://store.dji.com/product/mavic-pro-platinum?site=brandsite&from=mavic_pro_platinum_buy_now_bottom

Nové vrtule, nová farba, "nový" Mavic Pro Platinum a cena po roku ide o 100 eur nahor! Gratulujem firme DJI :D


Zajímavé, ale nepotřebné. Dnes jsem s Mavicem udělal test, kdy jsem byl 4km daleko bez jakéhokoliv výpadku řídícího signálu i obrazu. Aplikace upravena. Žádná omezení, FCC norma možná, žádná nutnost komunikace či identifikace u DJI...

Jinak se jim vůbec nedivím, snaží se z toho vytřískat maximum... Rád bych měl pár jejich akcií... :-)

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2017 20:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.4.2017
Příspěvky: 14
Zoolx píše:
Zajímavé, ale nepotřebné.


Presne tak. Ale v tomto prípade nebude nikto "upgradovať" svojho starého Mavica za nového Platinového :D Veď čo chvíľa na aliexprese sa začnú predávať Platinové nálepky, vymenia si majitelia Mavicoch vrtule - staré za nové a ešte aj ušetria :D

Ale správne, DJI je nejaké kroky pred konkurenciou vpredu, tak si môže dovoliť "vytuningovať" svoje staré modely :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2017 21:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
bollego1 píše:

Presne tak. Ale v tomto prípade nebude nikto "upgradovať" svojho starého Mavica za nového Platinového :D Veď čo chvíľa na aliexprese sa začnú predávať Platinové nálepky, vymenia si majitelia Mavicoch vrtule - staré za nové a ešte aj ušetria :D

Ale správne, DJI je nejaké kroky pred konkurenciou vpredu, tak si môže dovoliť "vytuningovať" svoje staré modely :)


Copak nálepky, těch jistě bude spousta. Ale ty vrtule mne zajímají, pokud prodlouží letový čas :-) Akumulátor je stejný, ne?

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 14:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.4.2017
Příspěvky: 14
Zoolx píše:

Copak nálepky, těch jistě bude spousta. Ale ty vrtule mne zajímají, pokud prodlouží letový čas :-) Akumulátor je stejný, ne?

Z.


JJ, vyzerá to len na tie vrtule, ktoré sa dajú kúpiť a použiť so "starým" Mavic Pro. Akumulátor je rovnaký akurát v inej povrchovej farbe :D

http://store.dji.com/product/mavic-low- ... s-platinum


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 15:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
Safra... Já pořád lítám na ty první, další dvě sady mám v rezervě. O kolik by měly prodloužit letový čas? Docela by se mi to šiklo.
Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 15:31 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.4.2017
Příspěvky: 14
Na tomto odkaze je popísané http://store.dji.com/product/mavic-low- ... s-platinum

Citujem: "The 8331 propellers have a brand new aerodynamic design giving the Mavic Pro series an impressive noise control performance. When used with the Mavic Pro Platinum, up to 4dB (60%) of aircraft noise is lowered during takeoff and landing, and flight time is extended to 30 minutes. Noise reduction and flight time are also enhanced when used with the Mavic Pro, but not as much."

Čiže je to vlastnosť vrtúľ, predĺžený čas letu a nižšia hlučnosť 4dB. Čo je super. Pravdupovediac nečakal som po roku taký ťah zo strany DJI ale zrejme si to mohli dovoliť spraviť v inom kabáte s novými vrtuľami Mavica... Asi ešte neprišiel čas na nového, zrejme konkurencia zaspala dobu... ale z druhej strany terajších majiteľov "starého" Mavica poteší investícia 10 eur za nové vrtule ako obnova celého stroja za nového lepšieho :)

Aj keď posledná poznámka vo vete "but not as much" má odlišovať Pro verziu od Platinovej..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 16:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Samotne vrtule to zrejme nebudu, cital som nieco ohladom regulatorov v novej platinovej verzii

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: ned 03.09.2017 17:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
MarkAurel píše:
Samotne vrtule to zrejme nebudu, cital som nieco ohladom regulatorov v novej platinovej verzii


To by dávalo i smysl. Každopádně i přes výhody v podobě nižšího hluku a až 30 minut to není jistě pro drtivou většinu uživatelů důvod k upgrade. Mě samotného těší, že se konečně podařilo odstranit "dětské nemoci a Mavic teď slouží naprosto skvěle..

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 04.09.2017 12:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
nekde jsme cetl ze jsou jest emalinko jina (aerodynamictejsi ramena) Z fotek to teda moc nevypada. Kazdopade je fakt, ze zejmena zadni ramena by si zaslouzili jiny nez obdelnikovy prurez.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 08.09.2017 16:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
tak se mi zdá, že s tím nejnovějším fw. šla kvalita videa dolů, aspoň na hodně světlých místech (hory atd.). Nepostřehl to někdo taky?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pát 08.09.2017 20:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
mouchanek píše:
tak se mi zdá, že s tím nejnovějším fw. šla kvalita videa dolů, aspoň na hodně světlých místech (hory atd.). Nepostřehl to někdo taky?


Myslíš ten 1.3.1000? Degradace videa jsem si nevšiml. Spíše jsem si všiml výrazného ztišení. Vůbec nechápu, jak to udělali, ale rozhodně se ztišil. Stejně tak se zlepšil (alespoň subjektivně vnímáno) přenos signálu.

Máš nějaké srovnání kvality videa?

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 09.09.2017 10:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
s videem sem byl vždy spokojen, jen teď po návratu ze Švajcu se mi kvalita videa nelíbí ani u jednoho záběru, celé takové divné. Obloha byla krásně modrá a u videa z mavicu je to takový světlý hnusný film..
Nastavení je stejné jako bylo vždy. Pak by to mohlo být ještě výškou (3km), že je tam takového světla, že ta clona to zacloní, ale kvalita letí dolů. Že by tu asi nějaký ND filtr pomohl, ale jen teoretizuju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 09.09.2017 12:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
V takové výšce už by byl možná dobrý i UV filtr. Vlastní zkušenost ale nemám.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 09.09.2017 12:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
jinak teda jsem měl respekt z létání +3tis, ale je to dáno spíš tím, že mi v 2500m hupsnul P2 a od té doby se tak nějak bojím jak mají motorky jiný zvuk.
Ale když foukal stabilní vítr třeba 15kmvh tak měl dobrý zvuk a nebál jsem se, jak byl nárazový (ale maličký) tak jak se pořád stabilizoval a měl o 200ot víc než dole tak měl fakt divný zvuk a měl jsem respekt letět dál.
Osobní rekord jsem si trhl s dronem 3287m nad mořem (start). Mimochodem mám od ledna s Mavicem uletěno 800km s DJIgo, ostatní aplikace nepočítám :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: sob 09.09.2017 22:12 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
mouchanek píše:
Pak by to mohlo být ještě výškou (3km), že je tam takového světla, že ta clona to zacloní, ale kvalita letí dolů. Že by tu asi nějaký ND filtr pomohl, ale jen teoretizuju

Na Mavicu žádná clona není - myšleno variabilní, expozice je daná jen pevnou clonou, časem a citlivostí čipu. Proto se taky používají ND filtry.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz