Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 94  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: úte 22.08.2017 17:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Inac neviem ci niekto postrehol ale dnes je aj na mavica novy fw update

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 10:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 12.4.2014
Příspěvky: 235
Tak se mi poprvé stala nepříjemnost s Mavicem, za letu ve větru mezi horama napsal Compass error a hodil se snad do manualu, jenže neposlouchal jako v manualu a letěl si pryč ode mne, jediné o co jsem se ho snažil bylo otočit zpět ke mne, aby se rozšvihal o skálu někde u mne a ne nikde kilometry ode mne. Po 10 sec se mi ho podařilo otočit, ale i tak ho vítr unášel jinam. Křičel jsem na ženu ať kouká kam spadne no a najednou se chytil a byl ok a lítal jsem dál úplně normálně. Celé to mohlo trvat tak 20 vteřin. Zajímavá zkušenost
Kalibrace a vše provedeno, trenky jsem musel pak měnit :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 17:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2011
Příspěvky: 266
Bydliště: Praha 3
A je tu otazka co ho zblblo, predpokladam ze tam nebylo vedeni, takovehle situace se bijim jak cert krize

_________________
Nyní: DJI Spark
Dříve: Blade McpX - Phoenix v.3, Dx6i - Toro 600, Toro 900, Blade mQX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 18:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Otazka je ci by nepomohlo uplne prepnutie do manualu ale v takych situaciach z hlavy vsetko vypadne to poznam

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 22:04 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.8.2017
Příspěvky: 4
Ahoj vsichni....jsem novy stastny majitelem DJI Mavic.....jeste jsem s nim neletal a procitam vsechny mozna fora a sbiram rady. Jak to vse ctu, tak se normalne zacinam bat vubec vyletet..... :cry:
Nemam zadnou praxi...takze co ted ? Nekdo z Prahy s praxi letanim s Mavicem ? Kde litate v okoli Prahy ? Pokud budete nekdo v okoli Prahy ted nekdy litat date mi vedet ? Rad se podivam na ty co uz maji neco nalitano.....rad se priucim.....
Diky vsem za vase rady uplnemu zacatecnikovi.... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 22:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2010
Příspěvky: 921
Bydliště: SK
Zapni si rezim beginer-zaciatocnik, a ak nieco len pusti packy ona ostane poslusne stat na mieste. :D

_________________
DJI Phantom 4pro, DJI Spark, DJI Mavic pro


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 23.08.2017 23:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.1.2004
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
JiriFe píše:
Ahoj vsichni....jsem novy stastny majitelem DJI Mavic.....jeste jsem s nim neletal a procitam vsechny mozna fora a sbiram rady. Jak to vse ctu, tak se normalne zacinam bat vubec vyletet..... :cry:
Nemam zadnou praxi...takze co ted ? Nekdo z Prahy s praxi letanim s Mavicem ? Kde litate v okoli Prahy ? Pokud budete nekdo v okoli Prahy ted nekdy litat date mi vedet ? Rad se podivam na ty co uz maji neco nalitano.....rad se priucim.....
Diky vsem za vase rady uplnemu zacatecnikovi.... :)

Jsem z jihu Prahy, Mavica mam od kvetna. Paklize jsi pred tim lital s cimkoliv RC ovladanym neni duvod se bat. V beznych rezimech staci pustit paky a stoji na miste. Kdyztak pis do sourome posty.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 10:28 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
JiriFe píše:
Ahoj vsichni....jsem novy stastny majitelem DJI Mavic.....jeste jsem s nim neletal a procitam vsechny mozna fora a sbiram rady. Jak to vse ctu, tak se normalne zacinam bat vubec vyletet..... :cry:
Nemam zadnou praxi...takze co ted ? Nekdo z Prahy s praxi letanim s Mavicem ? Kde litate v okoli Prahy ? Pokud budete nekdo v okoli Prahy ted nekdy litat date mi vedet ? Rad se podivam na ty co uz maji neco nalitano.....rad se priucim.....
Diky vsem za vase rady uplnemu zacatecnikovi.... :)


Jsem z P4 a pohybuji se často i na Pha-východ a Benešovsku. Pokud budeš chtít, napiš SZ, mohu Ti ukázat vše, co by Tě zajímalo a vysvětlit, co bys ještě nevyčetl. :-) Můžeš si vyzkoušet i DJI Googles :-)

Jinak gratuluji :-)

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 10:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.8.2017
Příspěvky: 4
Fifa píše:
Jsem z jihu Prahy, Mavica mam od kvetna. Paklize jsi pred tim lital s cimkoliv RC ovladanym neni duvod se bat. V beznych rezimech staci pustit paky a stoji na miste. Kdyztak pis do sourome posty.

No prave...v podstate jsem nelital s nicim... :-D
Mel jsem vrtulnik ktery vydrzel jeden vzlet... :-D :-D Pak skoncil rozbity na strese jedne skoly... :-D
Skolnik mi ho nakonec sundal, ale uz se s nim nedalo litat....:-D
Takze ted uz asi jasne, ze bych nerad dopadl stejne ...Tak to by uz bylo opravdu drazsi nez 30 Euro...
Rad se nekde srazim a vyzkousim ho....napisu pak jeste SZ.....
Diky moc....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 11:15 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.8.2017
Příspěvky: 4
Zoolx píše:

Jsem z P4 a pohybuji se často i na Pha-východ a Benešovsku. Pokud budeš chtít, napiš SZ, mohu Ti ukázat vše, co by Tě zajímalo a vysvětlit, co bys ještě nevyčetl. :-) Můžeš si vyzkoušet i DJI Googles :-)

Jinak gratuluji :-)

Z.

Super...Diky moc...uz se na to moc tesim.....jsem nadrzenej jak stepni koza....:-D
Jeste napisi SZ...Dikes


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 24.08.2017 11:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2013
Příspěvky: 366
Obrázky: 12
JiriFe píše:
Super...Diky moc...uz se na to moc tesim.....jsem nadrzenej jak stepni koza....:-D
Jeste napisi SZ...Dikes


Maličkost, rád pomohu. Více v SZ :-)

Z.

_________________
Phantom 4P+ / Mavic Pro + DJI Googles + MarcoPolo Locator


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: pon 28.08.2017 9:30 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 28.8.2017
Příspěvky: 1
Ahoj, též jsem zakoupil Mavica a moc s tím neumím. Potřeboval bych poradit, na telefonu při letu mi bliká přenos obrazu simbol HD signál, který mám plný. Nevíte někdo proč?? Dřív mi to neblikalo. Děkuji za info


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 30.08.2017 9:36 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.11.2012
Příspěvky: 260
Bydliště: P 5 Košíře
Tak sem byl předvčírem hledat mavica /někomu.
Vyprávěný průběh. Po zapnutí chtěl kalibraci kompasu.po kalibraci OK.Ve vzdálenosti 150m ztráta signálu, a mavic začal mizet.prej mačkal tlačítka brake a rth,opakovaně.pak že se zastavil..a zmizel z dohledu.
Našel jsem ho asi 2 m vedle podle poslední polohy ve stromě,ve větvích,baterka na zemi.Vzdálenost 380 m od HP.Jako kdyby letěl zpět a nevyhnul se stromu.Břízky vedle lesa v poli.větve tenké ,musela to být šupa ,že to vyhodilo baterku.Ulomenej gimbal.Šel na reklamaci,jsem zvědav..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: stř 30.08.2017 11:53 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2012
Příspěvky: 109
Bydliště: mezi Pce a HK
Obrázky: 6
On tam bude asi nějaký mechanismus na vyhození baterky. Já s P3A nalítnul do větví topolu (foto v galerii ). Podle tabletu jsem šel na poslední odeslanou pozici a na zemi vidím baterii tak kouknu nahoru a tam visí coptéra.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: DJI Mavic
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2017 16:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 24.4.2017
Příspěvky: 14
http://store.dji.com/product/mavic-pro- ... now_bottom

Nové vrtule, nová farba, "nový" Mavic Pro Platinum a cena po roku ide o 100 eur nahor! Gratulujem firme DJI :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1399 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 94  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz