Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 15:50 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 12.6.2017
Příspěvky: 1
Zdravim,

po hodne dlouhe uvaze jsem dosel k zaveru, ze poridim SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D. Procital jsem mraky diskuzi a videl hodiny videi na youtubu a uz jsem se rozhodl! I par odpovedi tady na foru me v me volbe utvrdilo.

Otazkou ale je, kde bryle nejlepe koupit? Prolezl jsem mozna i vice jak 10 ceskych rc shopu a troufam si tvrdit, ze jediny, ktery je nabizi, je rotorama. Co jsem se ale tak dival, urcite by se na bryle hodilo i pouzdro, se kterym to prodava temer kazdy... rotorama ale pouzdro neuvadi... :-( netusim proc. V "pytliku na kulicky" se mi ale takovyhle zarizeni nosit zrovna nechce... za tu cenu dale chybi i STX202 Dual Transmitter s napajenim a SCAM302 3D kamera... coz teda z prilinkovaneho manualu jaksi neni zrejme a puvodne jsem si myslel, ze je to uplny komplet... :-(
link: https://www.rotorama.cz/fpv/skyzone-fpv-bryle-3d

Zkoumal jsem treba i Amazon, kde jedina evropska pobocka, ktera bryle mela, je Anglie, ale jaksi uz nejsou k dispozici.

Samostatnou kapitolou je pak AliExpress, Banggood, DX - zaprve uz je to docela ranec, na to abych jenom "doufal", ze mi to dorazi, a za dalsi pripoctu-li DPH/clo, tak jsem s cenou uplne nekde jinde...

Mate nejake zkusnosti? Kde idealne nakoupit? Co treba nejake evropske rc shopy, kde bych nemusel pri nakupu platit DPH/clo? O tech bohuzel zadny prehled nemam :-(

Shanim jak verzi, kde budou samostatne bryle se zakladnim prislusenstvim (a hlavne s pouzdrem), tak treba i cely komplet s 3D kamerou a vysilacem, kdyz to bude za dobrou cenu.

Diky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 7:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.5.2009
Příspěvky: 322
Bydliště: Karlovy Vary
Ahoj mám stejné z Rotoramy. Je to set bez 3D kamery a Vtx - neřeším nepotřebuji. Cena za mne OK, máš je se zárukou.
Pouzdro je standard v dodávce, ale je k ničemu - tedy jestli ti bude vyhovovat pouze guma na oči - já používám FacePlate pro pohodlnější užívání a i lépe větrají nemlží se. Takže pořídíš větší "foto brašničku" a nemusíš alespoň sundavat antény. Co se týká kvality a výbavy po všech stránkách super - dobrý obraz, výborné VRx a DVR součástí. Dnes bych DVR možná nevyžadoval, ale hodí se když quad nemá HD kameru pro záznam(Tiny, aurora68 atd.)
Máš možnost koupi tu levnější verzi vez HDMI in, 3D mode a DVR z acca 8tisíc.
S pozdravem PV.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2017 9:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2007
Příspěvky: 447
Bydliště: východní/střední čechy
Zdar, zmiňované brýle mám z Rotoramy.
Pouzdro bylo, jak již psal kolega, kamera a vysílač nebyl.
Jde již o poměrně drahé zboží a tak není špatné mít prodejce po ruce ať už kvůli záruce nebo případné opravě.
Z vlastní blbosti (zaseklý HDMI kabel ) teď zrovna zkouším opravu mimo záruku, všeobecně se ví, že výrobce se zákazníkem vůbec nekomunikuje, tak jsem poprosil prodejce o sewhnání náhradního dílu; poreferuji, jak to nakonec dopadlo.
Kamarád koupil stejné brýle z našeho oblíbeného čínského eshopu, začínajícího na B, DPH neplatil, tak pár korun ušetřil, ale to musí každý zvážit sám
Mirek


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: čtv 22.06.2017 8:54 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 21.8.2007
Příspěvky: 447
Bydliště: východní/střední čechy
ahoj, slíbil jsem poinformovat, jak to dopadlo.
Brýle jsem koupil na Rotorama, zničil jsem si HDMI konektor, to už víte...
Napsal jsem separátně výrobci, nemají ani přímé webovky, jen All china nebo něco takového.
Už z RCGroups jsem věděl, že komunikace je prakticky nulová.
Nepřekvapím: ani mně nikdo neodpověděl.
Naproti tomu Rotorama to vyřešit dokázala během měsíce, díl mám doma, cena přátelská.
Kdybych měl brýle z BG, asi bych s tím mimo záruku nepochodil.
Tak jen pro ty, kteří uvažují, kde a proč nakoupit.
Já věřím, že jsem se rozhodl správně.
Přeji všem, ať se vám podobné problémy vyhýbají
M


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: čtv 29.06.2017 9:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2009
Příspěvky: 543
Bydliště: Blízko D1 exit 66
Ahoj, taky o nich uvažuju jako náhradu za krabici z HK.
Měl bych dotaz, co je to ten FacePlate a kde se dá koupit.
Dále by mě zajímalo jaký to má obraz. Něco sem našel o tom, že by snad měl bejt širokoúhlej.
Není někdo z mého okolí, kdo by mě nechal se do nich kouknout? V životě sem žádné brýle neměl v ruce a nerad bych vyhodil 10 tis za něco, co mi nebude vyhovovat.
Krabice je až na tu velikost docela v pohodě.

_________________
Lítám letadla a malé koptéry, občas přes FPV. Zatím jen bubliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: SKYZONE SKY02S V+ FPV 3D
PříspěvekNapsal: pát 06.10.2017 16:06 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2015
Příspěvky: 415
Bydliště: Královéhradecko
Obrázky: 24
To Velo: Proč ses vlastně rozhodl pro 3D? Má to zrovna u létání vůbec nějaký pozitivní efekt, aby to vyvážilo absenci diverzity? Chápu 3D u PC her nebo u TV, kde jsou zobrazované předměty relativně blízko objektivu kamery, aby se dostatečně projevil 3D efekt... Ale u letadel, kde jsou nejbližší objekty často desítky metrů od objektivu, přece oko nemůže žádný 3D vjem vnímat, ne?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz