Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 100  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2017 23:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
To nám dělaj na letišti každou chvíli. Prostě přijede hov..cuc, jede po kraji asfaltu plochy a stříká to do strany na trávu. Je to kejda z prasečáku, smrad jako sviňa tejden. Prostě na asfaltu se mu ta mrcha tesetitunová nezaboří jako na poli. Ptal jsem se na to, už mnoho let se to může lejt na pole jen s okamžitým zavoráním. Ale dělej s tím něco, na letišti jsme trpěni. Jedinný co pomáhá, je levnější vepřový z ciziny, pak chov vymlátí a je nějakou dobu pokoj.
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 5:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
To poznam, smrad a much milion... Nastastie sa nam podaril ofic. najom tak je pokoj.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 9:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2012
Příspěvky: 1406
Bydliště: Rakovník
Obrázky: 9
jyrry píše:
Jo, ještě ten dojem/zážitek (aby mně zase někdo neosočil za smetištní OT :mrgreen: ).
Sobotní akce na pronajaté travnaté ploše u jedné české vesničky "kdesi mezi Rakovníkem a Plzní"; nelétá se až tak blízko obydlí a přece jen se pár dní před akcí našel jeden nepřející JéZéĎák - po celé délce plochy v místech pro diváky projel s hovnocucem a pomocí otevřeného výpustního kohoutu tam vystavil na odiv své nastřádané žumpózní poklady... :?



to nebyl jezeďák,to byl nekdo ze soukromeho baraku... prasata asi nepotrebujou vlozky.. :-) pres den to slo,ale vecer jak padla rosa to byl masakr...

_________________
lítat neumim,ale o to víc mě to baví. :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 13:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.2.2015
Příspěvky: 1421
Bydliště: Šternberk, ČR
Dnešní létání s LS Model Vektor XXL a Top Model Astra s bráchou...

Obrázek

Album
https://goo.gl/photos/W6jAyX9AvPR579hB9

S Vektorem sem létal dnes podruhé a letos poprvé ještě to s ním moc neumím ale létá skvěle i termiku sem chytil (aby taky ne v poledne v takovym pařáku).
Brácha lítal s Astrou taky jeho teprv druhý let, astra bude ještě potřeba doladit, lítá nějak divně dost propadá a je tupá na řízení...

_________________
NazaM F550-Rozebraná, RCT800-Padená rozbitá
Vektor XXL, EasyGlider,Taranis
HB-D8T Brushless


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 14:34 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Já dojel na plochu a tam byli jiní jézéďáci a to s takovým žlutým velkým hmyzem a prej ještě tak 45min budou práškovat. No tak jsem si počkal a pokecal se šéfem party. Bylo to zpříjemnění a vůbec tu práci práškařům nezavidím ....
No a mám nový poznatek z lítání - zalétával jsem jednomu Easy Glidera. No on s tím lítal a né špatně, ale bylo vidět, že to není doladěno. Tak jsme se dohodli, že mu to vytrimuji a pozjišťuji jestli letově sedí těžiště. On lítal na malé výchylky, to na mne nebylo a tak jsem mu řekl, ať mi tam dá velké. To jsem měl tak 15m vejšky a šel jsem do levé zatáčky. Tak jsem čekal až se model dotočí a že pofrčím k sobě. Nooo, pofrčel jsem ve spirále do země. Vůbec jsem to nemohl řídit a důvod? On má D/R má třípolohový přepínač - malé výchylky, plné výchylky a žádné výchylky. Prostě mi nechtěně vypl křidélka a nad zemí už směrovka nestihla nic udělat ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 15:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Na a takhle se létalo v neděli u nás :D . Výsledek skvělá sklopka od Robbe někde v obilí :twisted:
a u Foxe vypadlo napájení a čumáček je na hadry :roll: . Jinak to bylo pěkné polétáníčko :D .


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Naposledy upravil pepinozbrna dne úte 30.05.2017 15:40, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 15:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Hoki píše:
- malé výchylky, plné výchylky a žádné výchylky.

Tak takhle si nastavit rádio by mě nikdy nenapadlo. :roll: Ale faktem je, že ty trojpolohový přepínače na Fujtajbě mě po začátku párkrát namíchly. Měl jsem na motoráku letovej a přistávací plyn. Před přistáním cvaknu, bohužel jen jednou a pak jsem se divil, kam jsem při přistání až zalít.
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 15:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.1.2012
Příspěvky: 272
Bydliště: PRAHA
Hoki píše:
..zalétával jsem jednomu Easy Glidera. No on s tím lítal a né špatně, ale bylo vidět, že to není doladěno. Tak jsme se dohodli, že mu to vytrimuji a ... pofrčel jsem ve spirále do země.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

nic vezlem jenom me to tak napalo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2017 17:02 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
vitahavlicek píše:

Nooo, mohl si za to majitel sám a opravit to půjde dobře, ale stejně mne to mrzelo ... :?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.06.2017 21:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Včera jsme měli na place takovou malou komorní akcičku. Tady http://daf64.rajce.idnes.cz/Setkani_let ... 017_06_10/ je pár foteček. A dnes jsem měl tamtéž akci s kroužkem, ale ještě jsem nestihnul udělat album.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.06.2017 22:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
DAF píše:
Včera jsme měli na place takovou malou komorní akcičku. Tady http://daf64.rajce.idnes.cz/Setkani_let ... 017_06_10/ je pár foteček. A dnes jsem měl tamtéž akci s kroužkem, ale ještě jsem nestihnul udělat album.


Sis nemohl odpustit tu fotku jak lovím Tilii z obilí co? :D Ale i přes vítr, který celé odpoledne foukal a se kterým měli menší či větší potíže mnozí, to byla vydařená akce. I to rogalo nakonec přiletělo.

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 4:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9109
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Nemohl, ale bylo nás víc. Já měl to štěstí, že když jsem "lovil" já, můj foťák neměl nikdo v ruce. A ty jsi to , na rozdíl od dvou kolegů, donesl celé. Mimochodem včera jsme tam byli s klukama a hádej, kdo vyhrál "Zlomenou vrtulí". Já :lol: .

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 11:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Lovit něco v obilí je pohoda. Mnohem horší je to v kukuřici když má 180 cm a více. Ale nejstrašnější je něco lovit v 1,5 m vysoký řepce olejce. Ta je tak navzájem prorostlá, že pohyb v ní je téměř nemožnej. Doporučuju si to zkusit. Samozřejmě, letos máme z jedný strany letiště kukuřici, z druhý strany řepku. :roll:
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 11:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Kukuřici jsem ještě nezkoušel, ale řepku znám- poslal jsem do ní v začátcích svoje první letadlo. A aby toho nebylo málo, tak bylo žlutý... Ale našel jsem ho. A když jsem vylezl z pole, tak jsem byl žlutej, resp. zelenožlutej i já - od hlavy až k patě :D

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2017 11:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Ta zelená nezralá odkvetlá řepka je mnohem horší, než když uzraje, zežloutne a začne se lámat. Na tu zelenou jedině mačeta. :)
Nojo, ale nemůžeš vysekat půlku lánu, to by nás agroferneti vyštvali z letiště.
Jirka


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1491 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 100  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Úsměv a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz