Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 7:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
http://www.ebay.com/itm/Cordless-Screwd ... Sw-itXqZ8n

Ahojte, narazil som na tuto zaujimavu vecicku. vie niekto o alternative, alebo aspon o prijatelnejsom postovnom :?:

Dik.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 8:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
No... hlavne tam v popisu pisou "engraving" a 20.000 Rpm... tak to asi moc neni sroubovak... a to napajeni 2x AA, tam moc energie na vydrz nebude...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
http://www.ebay.com/itm/NIP-General-ULT ... SwEK9T5S3y

pardon toto je link na skrutkovac.

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 18:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 31.3.2015
Příspěvky: 449
Bydliště: Košice, SR
Ahoj, skús: https://www.banggood.com/Cordless-Elect ... mds=search


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 03.05.2017 20:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
ujovko píše:


mě ten typ pomalootáčkových ---jako šroubováku nikdy nesednul, pomalu to šroubuje--hovno to utáhne, hovno to vydrží--nemohu to napsat slušně, prostě krám k hovnu.

ale z čeho jsem nadšený, je obyč akučka z ikea, mám ji teda překuchanou z lion článku na 4 life 1100, ale maximální nadšení, ruzných akuček i s volbou otáček mám asi 6 ale tady ta je jasný favorit--malá, lehká, pořád v poho do ruky, supr se drží, bo má pogumované tělo, zvuk, když se točí ve mě nebudí dojem že brečí.

jak funguje na origo lion netuším,to bude možná bída, ale na ty life opravdu paráda a když dojde, za deset minut opět dobito.

hlavně na obyč levnou akučku poměrně hodně otáček i pro vrtání---teda na 4čl life :lol: v pohodě to ale statečně dává a to jí rozhodně nešmrdlám na nějaký balze na modýlkách.

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90203263/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 04.05.2017 4:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
pepin píše:
... ten typ pomalootáčkových ---
.....
.... prostě krám k hovnu.

Záleží na použití, já si třeba upínání materiálu na frézku bez (malého) akušroubováku (mám "nějaký" z PENNY a maká fakt dobře) neumím představit (prkno balzy = 8+4 upínky s PA šroubky). No vlastně umím, je to pakárna, opruz a oser :mrgreen:
Pak třeba ve výrobě... třeba taková montáž zdravotnických lůžek... mraky šroubků a matic do M8... Tam to taky bez slušného akušroubováku (a zásoby nabitých a právě nabíjených baterek) dost dobře nejde...

Jo, pokud se někdo sanží zákazníka přesvědčit že s akušroubovákem co má točky 0-400 RPM se dá jako vrtat... no to fakt teda je k prdu.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 04.05.2017 9:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12765
Bydliště: praha 5
jyrry píše:

Záleží na použití, já si třeba upínání materiálu na frézku bez (malého) akušroubováku (mám "nějaký" z PENNY a maká fakt dobře) neumím představit


-----------------------------------------------------------------

tak to asi ano, před lety jsme je používali při demontování a následného smontování starých panelákových oken, které jsme natírali,po pravdě to ale tím aku šroubováčkem nebylo o nic moc rychlejší, než ručně---zvlášt, když se nějakému šroubu ven moc nechtělo, ale jinak jsem vždy sáhnul po klasické akučce.

občas nějaká truhlařina, nějaký sádroše a modelářské kutění, bez klasických akuček bych se neobešel, ale ten aku šroubovák mi na tady ty práce opravdu vubec nechybí--pomalu umí točit i ta akučka.

záleží ale opravdu jak píšeš na zpusobu použití.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.01.2019 19:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
guchar píše:
... Jak se vede šroubováku PARKSIDE® PSF 4.6 A1? Je v akci na stole? ...

Jo, zrovna mně tu prudí už podruhý. Zatím byly dvě větší seance kde jsem ho použil, jedna zrovna probíhá.
Montujeme s tím synkův tank, tedy samé šroubky a vruty 3 - 3,5mm do dřeva a plastu (PLA), takže nic moc zatížení. Teď jsem povoloval 8 vrutů 3,5x12 zašroubovaných ve výtiscích z PLA. Od tak pátého bylo znát že té hračce ubývá dech. Zpátky jsem je už nenašrouboval.
Závěr - uspěchaná hračka, potřebující trvalé dobíjení = mít na stole nabíječ a ten pazneht do ní pokaždé ukládat.
Taky nechápu, že to nabíjedlo má rozměry slušné žehličky a tím pádem na stole zabírá nepřiměřeně dost místa.
A v tom tahle Lidlhračka vede i před opěvovaným Dremelem... kuuurvaaa... dýzajnéři !!!!!!
Příloha:
20190123_193509.jpg
20190123_193509.jpg
[ 73.12 KiB | Zobrazeno 3655 krát ]



odděleno z http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?f=22&t=84758

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 23.01.2019 20:25 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Jo a má znatelně menší kroutící moment než stejně velký s jednou LiIonkou...
Samá pozitiva a životní jistoty :mrgreen:

edit: kurwa dýzajnér... když se to odkládá do tý nabíjecí žehličky, musí se pěkně navést drážky v madle na kolejničky v žehličce... nejde to tam jen tak nějak odložit. Přitom je okolo plastu jak nas.áno, mohlo to rukojeť navádět...

Resumé: fakt zprasenina.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 4:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@jyrry Dík za info- Pokud jsem prudil tak to bylo cíleno na "@OK2BUH Jak se vede šroubováku PARKSIDE... ?"
NEBREČ :-) (Upustit páru neuškodí) Třeba se ti dovnitř paralelně k 2x 2.3 V, 320 F vejde vhodná LiIon (LiPol).
Krouťák se asi nezvětší, ale tu nabíječku si pak můžeš udělat (koupit) malou. A na jedno odložení pojede déle.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 6:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Kdepák, to prudění bylo myšlené na ten šroubovák. Nechtěl jsem přímo napsat že mně tak trochu se.e :-D
Jako jo, dělat se s tím dá, na malý hračky a ne moc šroubků v jednom zátahu to jde. Jen jsem chtěl udělat takovou minirecenzi z mého pohledu. Šel jsem do toho s vědomím betatestera, nechal jsem si ho nadělit k narozeninám, tak mi to tak moc nebolí; je to lepší než balík teplejch ponožek :mrgreen:

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 7:50 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 1696
Bydliště: Jaroměř, ČR
Obrázky: 0
jyrry píše:
Šel jsem do toho s vědomím betatestera, nechal jsem si ho nadělit k narozeninám, tak mi to tak moc nebolí; je to lepší než balík teplejch ponožek :mrgreen:


Výsledek dle očekávání...
když se kouknu na teploměr, taky bych bral spíš ty ponožky, než tu věc s kondenzátorem. Užitná hodnota neporovnatelná :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 9:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
Pro moje občasné použití zatím dobré. Třeba včera jsem potřeboval rychle narvat pár vrutů do dřevěných futer. Vytáhl jsem akuvrtačku a tento šroubovák. Vrtačka samozřejmě vybitá tak jsem použil nebozez. Ale šroubovák jsem použil. Ale nedělám si iluze o dlouhém životě. Kamarádovi ty kondíky po týdnu vytekly při nabíjení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 13:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@OK2BUH Jak jsou ty kondíky veliké? Když tam zůstanou, je vevnitř volno na článek 18650 nebo 14500?
Otázkou je zda rovnou nevzít některou z hračkoidních FIXA od IKEA. Možná podobná služba, za menší peníz.
https://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/series/12562/
- Já s kapacitorem místo 9V 6F22 koupil multimetr, a když vyndám ze šuplíku často musím dobíjet.
O slušné - alkalické 6F22 pár roků ani nevím, že tam nějaká je.
Mimo alkalické mám i pár 2S LiIon 6F22. Ty natloukám od oka 1x za rok. Spíš preventivně, aby neodešly.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 24.01.2019 14:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
@guchar, mě se to nechce znova rozdělávat, ale kondíky dohromady s baterkou tam nevejdou. 18650 místo kondíků by snad vešla ale přijdeš o hlavní pionýrské heslo "Vždy připraven!". A musela by se upravit nabíječka aby ta baterka nevypadala hned jako nadmutá koza. Pokud netrváš na tom pionýrském hesle tak je asi lepší rovnou koupit třeba tu FIXU.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot], masa, Seznam.cz [Bot] a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz