Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 15:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2003
Příspěvky: 200
Anebo si proste jen sikovnejsi :-)

Tloustka materialu z planu je 4mm a Decor Floor ma 5mm. Proto jsem se snazil to rozrezat, slepit a teprve pak spoje prejet paskou.
Pravdou je ze vytisknout to znova, rozrezat, prelepit spoje paskou, pak to teprve rozrezat (vybrat drazku) a slepit jsem nezkousel.
Asi to jeste udelam :-)
Dik!


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: čtv 08.12.2016 20:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.7.2013
Příspěvky: 414
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
mech1 píše:
Ja to vzdavam :-C
Me se tou tavnou pistoli proste blbe dela. Vsude se tahnou nite, spoj mi pripada nerovnomerny a cely letadlo je takovy nehezky voblemcany :-C
Na tech videiich Flite Test to vypada tak jednoduse a ciste! Ale to bude velkou merou pistoli za 1.200, urcite maj jine lepidlo a hlavne! maj ten Depron potazenej papirem.

Me se to strasne libilo jak to rychle tuhne a nesmrdi to (rozlozim se v obyvaku a musim se zas sklidit).
Koupim lepidlo. Ten Uhu Por asi schne pomalu co? A ty vterinaky zase smrdej a budou cenove narocnejsi?
A kam v Praze na lacinej Depron me bez hledani asi nebude chtit poradit? Ten Decor Floor z Obi je sice super lacinej, ale z jedne strany vroubkovanej a desive se krouti, takze ho dorovnavam izolepou ...

Diky! Diky!

Poradím :-) http://www.noon.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 0:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 11.7.2007
Příspěvky: 603
Bydliště: Žilina Slovakia
Obrázky: 8
Lep to sekundakem na polys alebo purexem a mas po probleme

_________________
•Letu zdar•Futaba FX20•Spektrum DX6i•DiablotinXL EME55+starter•Trainer 2500mm•Diablotin MVVS12,7•


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 7:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.8.2011
Příspěvky: 5331
Bydliště: Plzeň, CZ
Obrázky: 0
Purex je na prd - po nejake dobe (ne moc dlouhe) lepidlo brutalne zezloutne a pak se rozpada diky UV zareni.

_________________
coptery@FrSky X9E, 3.4m Go-3,EPP Spartan,SkySurfX8,SE.5,MPX Extra 300s@Jeti DC-16


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: pát 09.12.2016 10:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2003
Příspěvky: 200
S tim zloutnutim a rozpadanim mam stejnou zkusenost :-C
Mam ten UHU Por a uvidim.
Preklizkovou prepeazku ale nevim cim pridelam, asi tou tavkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: sob 10.12.2016 13:51 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.8.2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Sedlčany,Brandýs nad Labem,Dobříš
Ještě k tomu UHUPORU-smrdí měně než třeba Chemoprén,zasychá mnohem rychleji - zavadnutí ani ne 3 minuty a při tenké vstvě ještě méně.Použitelný spoj je po půl hodince... Jednou jsem si nechtěně utrhnul EPP směrovku,tak jsem to slepil UHU a pak několikrát znovu napatlal až se vytvořil nový pant a létalo se po hodině dál. Nic jiného nebylo po ruce a UHUPOR zafungoval perfektně. Bylo to na Mustangovi od SADMODELU.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 15:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 11.3.2012
Příspěvky: 151
Pop řečtení téhle diskuze jsem teda dost na vážkách jestl itavku pořizovat. Chci si postavit Sea duck od FT, zaprve teda nevím jestli to dělat z depronu nebo si nechat poslat za rakouska za 1700 stavebnici a čím to lepit teď už vůbec. Zatí mjsem lepil jen Fun cubu od Multiplexu, tím jejich vteřinákem a to bylo super lepidlo. Používal jsem to s aktivátorem ve spreji (tlakovém) a drží to nádherně. Dokonce jsem to používal i doma na nějrůznější spoje a je to fakt super, šlo by depron nebo i ta jejich stavebnice lepit tímhle?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: úte 20.12.2016 15:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
S tím depronem ti neporadím, ale tavná pistole se doma i v dílně, hodí i na spoustu jiných věcí. Od lepení krabiček, přes zajišťování kabelů, lepení obrázků na zeď, různé opravy... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tavna pistole na Depron
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2017 14:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2003
Příspěvky: 200
Tak jsem nakonec koupil ve sleve na BangGood
NL-308 Adjustable 110-240V 100W High Temp Heater Thermostat Hot Melt Glue Gun Adhesive Repair Tool
a tycinky 20X 11x250mm Transparent Hot Melt Glue Sticks For RC Models a slepil jsem s tim uz cely trup FT Bushwackera.

Pistole nepusobi cinskym dojmem, spis naopak. Trosku jsem sa bal abych nekde nedostal ranu, ale provedeni plastu je dobre. Napajeci kabel pevny byt ohebny. Spicka kovova. Na rozpaleni staci par minut, ale ja ji nechavam dele kdyz uz je pak rozehrata, jede to rychleji. Obcas se mi spoust promackava a nedari se zaseknout patronu, zvlast u napojeni tycinek ala Flite Test. Musim rict ze tak nejak nepravidelne kape, ale to je me jedno.
Tycinky jsou krasne dlouhy. Lepidlo lze davkovat bud hodne najednou, nebo pomalicku, podle citlivosti spouste. Stiha i delsi plochy ;-) Obcas nechava nite, ale suche je lze strhat. Kousek nad 180°C nepropaluje ani Depron a tuhne rozume dlouho aby se dalo setrit.

Celkove jsem hodne spokojen za ty penize a uz jen doobednavam tycinky :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz