Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 06.11.2016 8:25 
Helimaniacs Brno
Helimaniacs Brno
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2010
Příspěvky: 2524
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
Tak jsem se dotazoval jestli pajka v pondeli
odesla a jesli ne ze chci objednavku stornovat. Odpoved co prisla :D

Kód:
Stornováno,  půjde  ihned  jinam.


Rekl bych ze slovo ihned neni zrovna na miste.

_________________
Logo 600 + spirit


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2017 7:08 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 35
Před cca měsícem objednáno, mělo to být klasicky 10 dnů. Po 2 týdnech dotaz na stav, bez reakce. Samozřejmě, nic nedorazilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2017 9:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
Vůbec nechápu, proč se pořád živí tato legenda :? . Napadá mě jen hypotéza, že pán vyrábí páječek schválně tak málo, aby mohla legenda pokračovat. Přitom každá druhá dnešní stanička zastane v běžné modelařině stejnou práci.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2017 10:00 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 35
Klidně bych vzal jinou, ale všude doporučují tuhle:( Objednal jsem tu 100W. Pokud je jiná vhodná, budu rád za doporučení:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2017 14:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2010
Příspěvky: 2313
Když koupíš AOYUE 2901, tak rozhodně neprohloupíš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2017 14:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 35
To věřím, ale zase cena je už mimo plán, na takové to domácí žvýkání mi to přijde zbytečné:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: pon 27.03.2017 16:47 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
ERS50 mám teď opět po dlouhé době novou :-) - super stroj - učil jsem se na ní pájet už na škole a pak jsem s ní léta bastlil doma.

Asi nedoporučím objednávat od Sagat - po roce a půl jsem to vzdal - sem tam se objeví na Sbazaru nová, kterou prodává včetně dvouleté záruky pán, který je kamarád výrobce. Mám na něj kontakt .... kdyžtak

Jinak za tuto cenu nic tak kvalitního nedostanete - za ten rok a půl jsem si to ověřil vyhozením dost peněz. A na tu naší modelařinu to postačí - je důležité, že to opravdu reguluje dle teploty a ne jen výkon - krámem z internetu za 1200Kč (naštěstí vyreklamováno) jsem odpařil tišťák - pak jsem zjistil že ty podvodníci jen regulují výkon, ne podle teploty.

Za mě - ten zvýšený výkon není potřeba ani na pájení kabelů k baterce, i se základem to jde v pohodě - stačí hrot s tlustším koncem.

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: pon 27.03.2017 17:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2011
Příspěvky: 6500
Bydliště: ČR
Obrázky: 0
pavel1tu píše:
Jinak za tuto cenu nic tak kvalitního nedostanete - za ten rok a půl jsem si to ověřil vyhozením dost peněz. A na tu naší modelařinu to postačí - je důležité, že to opravdu reguluje dle teploty a ne jen výkon - krámem z internetu za 1200Kč (naštěstí vyreklamováno) jsem odpařil tišťák - pak jsem zjistil že ty podvodníci jen regulují výkon, ne podle teploty.



Tak to jsi měl holt smůlu na podvodníky, ale pokud jsi vyreklamoval, za co jsi vyhodil těch "dost peněz"? Za ten "odpařený" tišťák?

Za ty peníze mám (krám z internetu) ZHAOXIN 868D z aukra, teplotu to reguluje termočlánkem (a docela přesně), má to horký vzduch a SMD s tím letuju ostošest. A hlavně jsem na ni nečekal rok a půl, ale asi tři dny.

_________________
Člověk je tak složitá bytost, že o tom lidstvo nemá ponětí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: pon 27.03.2017 17:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 21.8.2015
Příspěvky: 198
Bydliště: Trutnov
Obrázky: 5
JosefSvejk píše:
Tak to jsi měl holt smůlu na podvodníky, ale pokud jsi vyreklamoval, za co jsi vyhodil těch "dost peněz"? Za ten "odpařený" tišťák?

Za ty peníze mám (krám z internetu) ZHAOXIN 868D z aukra, teplotu to reguluje termočlánkem (a docela přesně), má to horký vzduch a SMD s tím letuju ostošest. A hlavně jsem na ni nečekal rok a půl, ale asi tři dny.


O té jsem také přemýšlel, ale pak jsem to zavrhnul - na ty drátky mi to stačí (hlavně na ni všechno seženu ještě léta) a když odsávat SMD - tak to dám bratrovi - já to nevidím ty blechy malý .... naposledy jsme dětem zabavili USB mikroskop, když jsem zkoumal součástky na řídící desce 4ptéry :-D

_________________
Trutnov, X9D+
EasyPeasy,RELAX II,Vektor XXL,4ptéra 250ka
Šohaj(stavím)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 8:49 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 11.10.2016
Příspěvky: 7
Ahoj je možný kontakt na pána - priateľa výrobcu? Ďakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 11:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
JosefSvejk píše:
Vůbec nechápu, proč se pořád živí tato legenda :? . Napadá mě jen hypotéza, že pán vyrábí páječek schválně tak málo, aby mohla legenda pokračovat. Přitom každá druhá dnešní stanička zastane v běžné modelařině stejnou práci.


Taky to nechapu, ted jsem resil novou a ERS me napadla, ale kdyz jsem precetl parametry a s ohledem na stale stiznosti o nedodavani jsem ji hned vyskrtl. Nahrivani 1 min to se uz ted jen usmivam.

Myslim ze stejnou i lepsi praci (hlavne drive) zastane jakakoli mikropajka kolem 1 - 2 tis pro bezneho kutila.
Kdo chce neco lepsiho musi lovit ve vodach ERSA, Weller, JBC ale to uz je trochu jina cena, ale na druhou stranu i jina kvalita a komfort.

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 11:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2014
Příspěvky: 1500
Bydliště: Mikulov na Moravě
Obrázky: 6
Mnoho let používám ERSu k absolutní spokojenosti, ale stárne tak koukám po něčem dalším. Původně jsem ji chtěl opět, jenže jak to zde čtu raději zalovím v jiných vodách. Nemáte někdo prosím zkušenosti s touto? Je to sice přes Polsko ale náhradních dílů na kopec a dodání ihned. Jen neznám nikoho kdo do ní doposud šel.
http://aukro.cz/pajeci-stanice-853da-5v ... 68567.html
Díky za radu případný tip na jinou.

_________________
Nahoru to půjde ... dolů musí.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 12:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2013
Příspěvky: 1538
Bydliště: Brno
RCStudio píše:

Taky to nechapu, ted jsem resil novou a ERS me napadla, ale kdyz jsem precetl parametry a s ohledem na stale stiznosti o nedodavani jsem ji hned vyskrtl. Nahrivani 1 min to se uz ted jen usmivam.

Myslim ze stejnou i lepsi praci (hlavne drive) zastane jakakoli mikropajka kolem 1 - 2 tis pro bezneho kutila.
Kdo chce neco lepsiho musi lovit ve vodach ERSA, Weller, JBC ale to uz je trochu jina cena, ale na druhou stranu i jina kvalita a komfort.

Ba, ba, Weller má cosi do sebe...

Odesláno z mého SM-A500FU a podpis odstraním

_________________
MC-20HOTT,DS-16,X10S,14SG,S-trino MkII,SpeedFire, Extra 102",MiniCorado,LOGO550SE,Goblin570


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: čtv 13.04.2017 12:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.8.2012
Příspěvky: 5581
Bydliště: Brno
Obrázky: 0
BoŠ píše:
Ba, ba, Weller má cosi do sebe...

Odesláno z mého SM-A500FU a podpis odstraním


Weller rulezzz....

_________________
Jan Janekx Urbanek
https://www.rcstudio.cz/ - prémiový partner a servis FrSky


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Mikropájka ERS 50, vše kolem ní
PříspěvekNapsal: pát 28.04.2017 13:29 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.6.2011
Příspěvky: 35
Když pánbůh dá, i ERS je dodána....dnes dorazila, ani ne 2 měsíce od objednání, což je více, než odhadnovaných 10 dnů, ale zase míň, než nekonečno :-) Sice jsem se musel zase připomenout, ale pak přišla 2x omluva s tím, že se objednávka někam zatoulala. Dokonce je v dodávce snad i vše, co jsem objednal, dle štítku je to 100W verze, kterou jsem chtěl, tak už jenom otestovat :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz